AnnaOst• 13 марта 2024

Дівчата з Сум, з усіма все добре?

На скільки це можливо в такій ситуації. Так, я вже і за вас хвилююся)
Може хтось знає якийсь перевірений збір для постраждалих, киньте посилання будь ласка
РойЛеля• 13 марта 2024
Ответ дляSlobozhanochka
Прикордоння бомблять щодня, тільки зелений не пише. У нього перемога близько.
Давно ніхто не каже перемога близько. Навпаки, завуальовано натякають постійно, що боротьба довга і важка, результат непередбачуваний

malva08• 13 марта 2024
Ответ дляLelichka305
Цієї ночі усе проспала, бо інший район, 6-го березня як на Хімік прилітало то ніхто не спав, сьогодні будинок розвалили точнісінько як наш. Страшно спать лягати, мабуть як в усіх прикордонних та прифронтових областях. Про наше прикордоння тільки констатують, скільки вибухів та що розвалено, скільки загинуло та поранено. Когось відселили, а як людям жити, мало кого цікавить. Ми чуємо обстріли прикордоння кожен день і це жахливо. Дуже сумно, люблю своє місто, не хочу нікуди їхати.
Підкажіть, в районі Нової пошти 4 не було прильотів? Я міста не знаю, у мене там друзі живуть і не можу з ними звязатись
РойЛеля• 13 марта 2024
Ответ для0208mariia
Той прильот вдень то була жуть. Ракета, як землетрус по відчуттям. А сьогодні півміста спало і не чуло.
А взагалі стає некомфортно...
Підкажіть, а від міста Сум фронт зараз на якій відстані?
0208mariia• 13 марта 2024
Ответ дляmalva08
Так звоніть друзям і питайте!!! Задовбали ці переживателі, у яких друзі-родичі
0208mariia• 13 марта 2024
Ответ дляРойЛеля
Гугл??
malva08• 13 марта 2024
Ответ для0208mariia
Я у вас не запитувала. Не виходять на зв’язок
bibico• 13 марта 2024
Ответ дляmalva08
Слава БОГУ, там не було

malva08• 13 марта 2024
Ответ дляbibico
Слава БОГУ, там не було
Дякую за відповідь
bibico• 13 марта 2024
Ответ дляРойЛеля
30 км до кордону до зонт активных прильотів - 20 км, мабуть
0208mariia• 13 марта 2024
Ответ дляbibico
Ви дуже щедра на інформацію стороннім людям.
РойЛеля• 13 марта 2024
Ответ дляtetnes
С этим согласна. Именно стадион и очаровал 75%. Все что Зе наговорил Порошенко тогда, было чистейшим популизмом и инфантилизмом.
Как инфантилизмом в этой теме являются комментарии о том, что можно русню заставить не забрасывать мирные города крылатыми. Сейчас прилететь может в любой город Украины. Почему Порошенко в свое президенство не договорился, чтобы наше ПВО было уже тогда модернизировано Пэтриотами, чтобы наши ПВО-ки прошли обучение заранее.
Они налажали оба, но это не снимает главной ответственности с русни. Война в Украине была неизбежной
Ну, в усякрму разі саме при порощенко з´явилось хоч якесь ппо у нас. І саме він відправляв перших спеціалістів навчатись за кордон працювати на них
vikohka• 13 марта 2024
Ответ дляSlobozhanochka
А Ваш? Невже не зрозуміло який кінець наш чекає? Боротися до останнього українця, ок. Я з підлітками працюю, більшість із них планує навчання за кордоном і жити тут не бажає. Далі що? Вся промисловість була на сході і на півдні. Хто працювати буде?
та нe пeрeживайтe, найдeтся кому.
malva08• 13 марта 2024
Ответ для0208mariia
Там по карті все зрозуміло
РойЛеля• 13 марта 2024
Ответ дляmalva08
Мене теж це турбує. Поділилась думками з друзями - ніхто не бачить проблеми( Як на мене, рашисти повернулись до попереднього плану відрізати весь схід аж до Києва
Арестович каже по Дніпру візьмуть
0208mariia• 13 марта 2024
Ответ дляmalva08
Там по карті все зрозуміло
І чого це питать на форумі, якщо видно? І де прильот був, а де ні (поки що). Ппреживатеоі хрєнови
bibico• 13 марта 2024
Ответ для0208mariia
Це елементарна і всі відома інформація.
nata.ant• 13 марта 2024
Ответ дляРойЛеля
В сенсі фронт? Ви в курсі що область граничить з рашкою
РойЛеля• 13 марта 2024
Ответ дляnata.ant
Я про самі Суми запитала, а не область
Маня_53• 13 марта 2024
Мені якраз за день до цього сон про суми снився,що авіація літає,люди ховаються хто куди

nata.ant• 13 марта 2024
Ответ дляРойЛеля
Я про самі Суми запитала, а не область
І що,суми біля кордону
Маня_53• 13 марта 2024
Ответ дляnata.ant
Там прикордоння теж бомбили вчора,постраждала мама з 5 дітками,претіло їм в дім,діток поранено.Знаю особисто їх,вони з мого селища де я виросла,якщо хтось хоче допомогти,можу додати номер карти ,або номер мами.
Чому жінка не вивозить дітей???
Принаймі із прикордоння !!!
Mangoskin• 13 марта 2024
Ответ дляРойЛеля
Арестович каже по Дніпру візьмуть
Это типа и Киев по Днепру поделят ?
Верим ему конечно , про 2-3 недели помним тоже .
po_li_na-49a8• 13 марта 2024
Ответ дляРойЛеля
Арестович каже по Дніпру візьмуть
любите Арестовича который заявил что он русский и работает на фсб? вау
nata.ant• 13 марта 2024
Ответ дляМаня_53
Чому жінка не вивозить дітей???
Принаймі із прикордоння !!!
Звідки я можу знати,таке питаєте? Значить є причини,в кожного вони свої
Mangoskin• 13 марта 2024
Ответ для0208mariia
рашисты всё видят по спутникам , до мелочей , этот бред про наводчиков, слив информации и прочую муть , для очень глупых людей .
они постят видео со спутников своих , вплоть до камней на дроге видно , а вы верите в чепуху какую-то.
taka• 13 марта 2024
Ответ дляРойЛеля
Арестович каже по Дніпру візьмуть
Днепр (город) тоже по реке на две части поделят?
Джеральдина.• 13 марта 2024
Ответ дляBlue.Blue.Sky
выполнить свое обещание, которое двал на Олимпийском- закончить войну! Обещал стать на колени перед хуйлом, чьтобы не умирали люди.
Ни один нормальный не допустил бы такого побоища в стране.
Ну вы же видите, люди сами рады поддерживать это побоище, до тех пор пока оно их дома не коснулось. И, да, ни один нормальный президент такого бы не допустил, тут даже часто пишут, что Европа бы не воевала - и правильно бы сделали! Они не просто так вооружаются, а чтобы иметь возможность качать на права на ’переговорах’ еще ДО нападанения, а не как мы - разоружились, разминировались и запустили врага как по красной дорожке. А люди до сих пор ведутся на боневтика
Джеральдина.• 13 марта 2024
Ответ для0208mariia
Порох тоже самое обещал задолго до того. Ишо?
При Порохе была полномасштабная? - Нет.
И не была бы
Джеральдина.• 13 марта 2024
Ответ дляpo_li_na-49a8
Удалено администрацией...
Бан
автор AnnaOst • 13 марта 2024
Бляха, нафіга ви перетворили тему на оце шопопадо?