Огірок та Помідорчик• 13 марта 2024
Підскажіть який круг купити, нарукавники для дитини 2 рочки? Плаватиме в морі
ЛеньГуглить_правда• 13 марта 2024
Круг рано, лодочку с дырками для ног. Нарукавники от 3х лет любые можно.
Цикавенная• 13 марта 2024
Будь-які по розміру.
Окрім тих кругів, що з вирізами для ніг. Вони небезпечні.
Огірок та Помідорчик
• 13 марта 2024
Ответ дляЦикавенная
Будь-які по розміру.
Тобто шукати з ніжками круг? А нарукавники не підходять?
Цикавенная• 13 марта 2024
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Без ніжок! Вони перевертаються і дитина невзмозі сама перевернутися , стирчить ногами догори, щоб зрозуміліше було.
МояХатаЗкраю• 13 марта 2024
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Боже збаві з вирізами для ніг.
Простецкая• 13 марта 2024
Круг - щоб був по розміру і у середині гладенький, і дитині подобався. Все одно дорослий мусить бути поруч у кожну мить і не відводити очей від дитини.
А з дірками для ніжок дійсно небезпечні, бо й дорослий його не миттєво переверне
Огірок та Помідорчик
• 13 марта 2024
Ответ дляПростецкая
Так а якщо дорослий завжди поруч
Як воно перевернеться?
Простецкая• 13 марта 2024
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Так а якщо дорослий завжди поруч
Як воно перевернеться?
Та за мить. Від трохи більшої хвилі.
Бутербродница• 13 марта 2024
ось цей ,досить стійкий на воді. Або нарукавники за вагою,віком та маску для пирнання,якщо буде бажання вчитися.
Сегодня не целуюсь• 13 марта 2024
Исключительно жилет с надёжными застёжками по размеру, из которого ребенок не выскользнет.
Из круга выскочит за долю секунды, нарукавники сползают сами мгновенно и давят/натирают подмышки.
Пишу з калідору• 13 марта 2024
Круг маленький и не отходить от него. А лучше жилет желтый интекс воротником такой
ЛеньГуглить_правда• 13 марта 2024
Ответ дляЦикавенная
Серьёзно? 😂 ребёнок 2 года, вы его в лодку и в море плавать одного отправляете?
Пуки-куки• 13 марта 2024
У моїх дітей були такого плану тільки більші за розмірами (тигр і слоненя) дуже класні. Зараз нажаль таких вже не продають.
ЛеньГуглить_правда• 13 марта 2024
Ответ дляПуки-куки
Почему не продают? Продают