13 марта в 12:19

В какой цвет перекрасить старые фасады кухни?

Украиночка 13 марта в 12:22
Зелёный топ уже несколько лет и пока уходить не собирается. Хорошо для психики. Много стильных вариантов любой температуры, любой светлоты
4 1 1
Марфа Українівна 13 марта в 12:22
В світлий
Марфа Українівна 13 марта в 12:23
Ответ дляУкраиночка
Зелёный топ уже несколько лет и пока уходить не собирается. Хорошо для психики. Много стильных вариантов любой температуры, любой светлоты
Має бути бездоганний смак щоб обіграти зелену кухню
Украиночка 13 марта в 12:25
Ответ дляМарфа Українівна
Має бути бездоганний смак щоб обіграти зелену кухню
Взагалі ні. Якщо взяти якийсь шалфей чи евкаліпт, то вони не складніше сірого.
Я взагалі темну і яскраву зробила, при мінімалізмі в інших деталях гарно
успокойте_Меня 13 марта в 12:26
Цвет графит , серый, бежевый, мокко , капучино
Отчебучкина 13 марта в 12:26
Білий завжди актуально. Кольору внести за рахунок текстилю чи декору
Украиночка 13 марта в 12:29
Ответ дляМарфа Українівна
Має бути бездоганний смак щоб обіграти зелену кухню
Що тут обігрувати, наприклад?
1 5
Марфа Українівна 13 марта в 12:30
Ответ дляУкраиночка
Що тут обігрувати, наприклад?
То Вам так здається. І не всім подобається.
Украиночка 13 марта в 12:34
Ответ дляМарфа Українівна
То Вам так здається. І не всім подобається.
То будь-який колір не всім подобається)) я беж ненавиджу, наприклад, це ж не означає, що він поганий.
Автор запитала, що можна зробити, я сказала, що б робила сама, і чому, а вже отих фіолетових натицяли)
Мая твая не панимать 13 марта в 13:13
Светло-серый, пыльный голубой, оливка. Все максимально светлое, пастельное
Форточка 13 марта в 13:39
Красный
ЯблокоРаздора 13 марта в 14:34
Ответ дляуспокойте_Меня
Цвет графит , серый, бежевый, мокко , капучино
Графітовий і ворогу не побажаю. Усі плямки , які ще і спробуй видраїти. То не для кухні варіант. Я з цим вже награлася, нікому не раджу.
автор МЧСница 14 марта в 08:33
Ответ дляЯблокоРаздора
Графітовий і ворогу не побажаю. Усі плямки , які ще і спробуй видраїти. То не для кухні варіант. Я з цим вже награлася, нікому не раджу.
Добрий ранок!А можете показати свою кухню?
ЯблокоРаздора 14 марта в 08:40
Ответ дляМЧСница
Добрий ранок!А можете показати свою кухню?
І Вам добрий! В мене робоча зона в кольорі кашемір, вона безпроблемна. А для контрасту шафа графітова. Реально не можу впоратись. І різні миючі пробувала, і серветки мікрофібру, тільки якось трохи меламінова губка допомагає, і все рівно не ідеально.
автор МЧСница 14 марта в 08:49
Ответ дляЯблокоРаздора
І Вам добрий! В мене робоча зона в кольорі кашемір, вона безпроблемна. А для контрасту шафа графітова. Реально не можу впоратись. І різні миючі пробувала, і серветки мікрофібру, тільки якось трохи меламінова губка допомагає, і все рівно не ідеально.
Дякую!Дуже стильна кухня.
ЯблокоРаздора 14 марта в 09:06
Ответ дляМЧСница
Дякую!Дуже стильна кухня.
Дякую. До речі, я б теж подивилася в сторону зеленого. Але не чітко зеленого, а якого б небудь складного. Мені дуже подобається зелений колір в кухні Ікеї. Зараз роблю ремонт в однушці і туди замовила фасади з дсп Cleaf, колір дуже важко визначити. Якийсь бежево зелений. Тицяла його пальцями, наче немає плям. Ось спробувала колір знайти на палетці, пишуть green beens, зелені боби. Не можу сказати що це мій свідомий вибір, просто вибрала по якості і ціна мене дуже влаштувала. Але мені подобається що вирісовувається.