Ужгород• 13 марта 2024

как Вам босоножки на каждый день?

Или уж очень спортивные?
Или их можно и под платье носить?
У мен япросто такие цже были в плане износостойкости и удобства равных им нет. а вот както думаю их не со всей одеждой носить можно...
Злюсь до кипіння• 13 марта 2024
Ответ дляУжгород
Они бежевые
підошва, якби світла
Хитрушка-чекушка• 13 марта 2024
Для меня такого плана сандали нормально смотрятся только на детях , сейчас столько красивой обуви на низком ходу
Chaterbox• 13 марта 2024
Ответ дляЧупокабра
Я такі босоніжки тільки на дитині-хлопчику можу уявити. Якщо для жінки то тільки для подорожі у гори.
Це жах на кожен день.
Це не жах. Це зручно
У мене вже друга пара таких тільки червоні. Перші носила 11 років
Колишня муза• 13 марта 2024
Ответ дляУжгород
ну босоножки и сандали это синонимы
Если вам 60+ лет, то подойдут
Чупокабра• 13 марта 2024
Ответ дляChaterbox
Це не жах. Це зручно
І от скажіть, ви ці босоніжки дійсно з сукнями носили? Покажіть хоча б. Може я погано собі уявляю,як можно це поєднувати?
Пекельнi Борошна• 13 марта 2024
Ответ дляУжгород
Не загрузилась фото сразу...
Такі мій син носив в 8 класі, 6 років назад
Chaterbox• 13 марта 2024
Ответ дляЧупокабра
Із шортами, джинсами, джинсовою спідницею носила
Кудись в театр, звичайно ж, ні
Колишня муза• 13 марта 2024
Ответ дляПекельнi Борошна
Они же женские
df364tye3• 13 марта 2024
Ответ дляВельми шановна
Взула і забула. Беріть.
Не відчуваються на нозі.
да, проверено все, так 100% ,,,
Мороженная курица• 13 марта 2024
Ответ дляУжгород
Они бежевые
Пошукайте червоні чи чорні? Однотонні.
Залатавая• 13 марта 2024
Ответ дляУжгород
Не загрузилась фото сразу...
О, це мої улюблені, ессо офроуд, стільки в них походів пройшла і як аквашузи використовувавала в морі та океані, і по єкскурсіям по різним країнам. Як старі доб´ю, то точно такі самі куплю, нічого зручнішою з відкритого взуття не мала. До цього були подібні ессо, 9 років прослужили, поки пластик не тріснув на лямках))
Директриссимо• 13 марта 2024
Ответ дляУжгород
Не загрузилась фото сразу...
берите, супер, но это не босоножки))) это сандалии спортивные
Дверной_Проем• 13 марта 2024
Ответ дляУжгород
Не загрузилась фото сразу...
КОЖЕН день ви будете носити оце, а в рідкісних, святкових випадках щось доросле жіноче?
Анонім Перший• 13 марта 2024
Я ношу такого плана экко всю жизнь. Всегда они есть в моем гардеробе. И это самая удобная летняя обувь. Автор, под спорт платья точно спокойно носите)
Бринзолетта• 13 марта 2024
Я подобные ЭККО с брюками носила, с шортами и с юбками- карго по колено или чуть за колено. Удобно было с малышом гулять. Лет 15-17 назад это было. ЭККО дизайн десятилетиями не меняют.
Знову Я• 13 марта 2024
Автор, тут публіка звикла до шпильок, якщо чесно, я здивована відповідями на першій сторінці, адже це достатньо популярна модель Ессо. Вони на нозі виглядають на так жахливо, як на фото, проте мають свою специфіку- я бачу їх, наприклад з платтями-поло і спортивною банан кою з тканини
Україна наше все• 13 марта 2024
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Их носят и с платьями
И под костюм в офис, и в лес тоже можно
Директриссимо• 13 марта 2024
Ответ дляЧупокабра
Це жах на кожен день.
если фриланс - супер, такие должны быть у каждой. под шорты -идеальны
Знову Я• 13 марта 2024
Ответ дляУкраїна наше все
И под костюм в офис, и в лес тоже можно
😂Ох і зашорені і закомплексовані в нас люди
Дверной_Проем• 13 марта 2024
Ответ дляЗнову Я
Та які шпильки, їх роками вже не носять.
Але ж це спецвзуття. Можна аквашузи ще, мякенько буде.
Автор спитала, їй відповідають. А чи носити, вона сама вирішить.
Не цілуюсь з бодуна• 13 марта 2024
Ответ дляЗнову Я
А Вы каждый день в бананке и и поло ходите?
Не цілуюсь з бодуна• 13 марта 2024
Ответ дляУкраїна наше все
И под костюм в офис, и в лес тоже можно
Под робу?
Байрактарна• 13 марта 2024
Ответ дляУжгород
Не загрузилась фото сразу...
Жах
Чупокабра• 13 марта 2024
Ответ дляЗнову Я
Де ви влітку бачили когось на підборах?)))
Мороженная курица• 13 марта 2024
Ответ дляЧупокабра
Наприклад такі...
Мороженная курица• 13 марта 2024
Ответ дляДиректриссимо
У багатьох є взуття на всі випадки життя...
Україна наше все• 13 марта 2024
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Под робу?
Взагалі то була іронія, але без смайлів люди щось не сприймають

Доречі, в Європі менш переймаються, аби зручно) то чому б і автору ні? Не усім потрібна висока мода )))
Сяду на шию, дорого!• 13 марта 2024
Ответ дляУравнобешенная
З чим завгодно можно носити, але виглядатиме уродливо.
Нормально выглядит
ЖаннаНеАгузарова• 13 марта 2024
Ответ дляУжгород
Не загрузилась фото сразу...
Одоробло
Сяду на шию, дорого!• 13 марта 2024
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Ну понятно, что никто не снимет)
Но модель чисто спортивная
И что? Не всем подходит элегантная обувь