Чупа-чупс• 13 марта 2024
Яку новобудова обрати
новобудова?
Хочу купити квартиру здача через 1,5 року. Ціна 1 -ну (46 квадратив) 25 тис за квадрат, а квартира від 52 (квадратів) за квадрат 23500. Якуб ви обрали, свій варіант?! Опалення автономне
Результат:
вже голосів:
26 (56.52%)
13 (28.26%)
4 (8.7%)
3 (6.52%)
ВыФсеВрете• 13 марта 2024
Ответ дляЧупа-чупс
Ось ще 2 варіанти планування
2 це віддзеркалення 4 варіанту, так хороший варіант.
ВыФсеВрете• 13 марта 2024
Ще має значення чи вушлова чи ні, ну і трохи вигляд з вікна, але не принципово. Успіхів і гарного ремонту!
Анонім Перший• 13 марта 2024
Ой, тіки не третій варіант, дві лоджії на такій маленькій квадратурі, це велика помилка, особисто я проголосувала за 4й варіант; в яку сторону виходять вікна?
Первая ласточка инфляции• 13 марта 2024
Ответ дляВыФсеВрете
Варіант 4 має зону для взуття, по якій не ходити постійно, в усіх інших варіантах немає такої зони, також не подобається вхід в санвузол біля вхідних дверей, з двома лоджіями , ну таке, однієї достатньо, якщо відмовляти, то темніша кімната стає, якщо розвалити холодніше буде..4 варіант комфортніший буде.
В 1-3 варіантах можна двері св посунути трохи далі від вхідних. Вони краще для перепланування в євродвушку.
Стебель березы• 13 марта 2024
Ответ дляПочемучка
вряд ли это единственная квартира у людей
Вы этого не знаете. Хватит считать чужие деньги. Никто из вашего кармана не ворует. Хоть 5 квартир. Люди на это жизнь работают. Чтоб обеспечить себя и детей.
Первая ласточка инфляции• 14 марта 2024
И_В_офигительных_штанах• 14 марта 2024
Ответ дляВыФсеВрете
Підтримую повністю.
Маршрут кімната-туалет-кухня хоч трохи в стороні від входу - це великий плюс. Я зараз живу в квартирі, як в варіанті 1. Весь бруд від вхідних дверей моментально розноситься по квартирі.
Кухня 23 кв. м. - можна поставити місткий гарнітур і повноцінну обідню зону. При бажанні - диванчик влізе.
Почемучка• 14 марта 2024
Ответ дляВакцениро Вона
И не можете за несколько лет собрать 1 200 000?
не могу. а Вы можете?
Почемучка• 14 марта 2024
Ответ дляПоумничка
Это ж надо, какие люди бывают завистливые. Кошмар.
Плохо значит учили айти.
я просто честная. уверена, что и другие в таких темах думают то же самое, но стыдно написать, куда веселее выгулять белое пальто
Вакцениро Вона• 14 марта 2024
Ответ дляПочемучка
не могу. а Вы можете?
Могу. Мой заработок 45-50 в месяц, у мужа 25.
За несколько лет, при грамотном планировании бюджета, возмодно отложить такую сумму.
Если в айти заработки 2-3000 у.е в месяц, то почему нельзя?
Почемучка• 14 марта 2024
Ответ дляВакцениро Вона
айти бывает разное, у меня и тысячи нет
Вакцениро Вона• 14 марта 2024
Ответ дляПочемучка
айти бывает разное, у меня и тысячи нет
Вы берете все подработки, в айти, и нет 1000 у.е?
Почемучка• 14 марта 2024
Ответ дляВакцениро Вона
это чисто зарплата в айти. подработки у меня в других сферах. но 1000 у.е. все равно нет
Вакцениро Вона• 14 марта 2024
Ответ дляПочемучка
Ну значит развивайтесь, двигайтесь дальше.
У меня сейчас 3 работы, но это все реально заработать.
Поумничка• 14 марта 2024
Ответ дляПочемучка
Нет, вы не честная. вы завистливая и не очень умная. планировать не умеете, а виноваты вам другие. и те, кто заработал на квартиру и те, кто якобы завидует тем, кто заработал. ведь всех их побеждаете вы, на их фоне - вы честная. белое пальто у вас.
Появись у вас возможность заработать нечестно (ведь на честно не хватает клепки) - вы первая побежите. Но и на честно не хватает, и на нечестно не хватает. Остается сидеть и завидовать.
Что там за такое айти, где нет и тысячи - я не знаю. Кофе айтишникам носите?
Почемучка• 14 марта 2024
Ответ дляПоумничка
а вы хамовитая))