Меряю линейкой• 13 марта 2024
Влітку переїхати жити в парник. Яка може бути небезпека?
Київ, хочу провести літо у єднанні з природою. Побачила в тік тоці хлопчики таку хатинку із плівки харчової збудували.
Туди взяти одіяло, подушку, одяг і ноут. Все жити можна. Я не буду смішно виглядати?
В рот не ложи• 13 марта 2024
Ви там вдень зваритесь, а вночі холодно буде, і постійно будете потіти.
Salsa-24da• 13 марта 2024
Там очень жарко, скапливается конденсат, ползают насекомые.
Часов в 4-5 утра там будет светло, как днем. Не выспитесь
Кидстаффовна• 13 марта 2024
Ответ дляТримаю свічку
А ноут Чим заряджати будете?
От дома удлинитель протянет.
Меряю линейкой
• 13 марта 2024
Ответ дляКидстаффовна
На городі збудуєте?
Та думаю недалеко від Червоного Хутора або Пущі Водиці
Меряю линейкой
• 13 марта 2024
Ответ дляБензопирен
купите палатку двухкомнатную
В ній страшно
А так я бачитиму що відбувається
Хочу в БАНю• 13 марта 2024
Ответ дляБензопирен
есть, квартира и парник
А парник откуда у квартирной жительницы?
Меряю линейкой
• 13 марта 2024
Ответ дляSalsa-24da
Теж мені проблема
Маску натягну на очі і всп
Тримаю свічку• 13 марта 2024
Ответ дляКидстаффовна
От дома удлинитель протянет.
З таким раскладом можна уєднатись в сільському туалеті, теж майже з природою, і без постройки хатинки
Кидстаффовна• 13 марта 2024
Небезпека в тому, что там нет интернета, и вам некого будет тролить.
Люблю ХОЛОСТЯКА• 13 марта 2024
Ви там довго не витримаєте.
Там немає wi-fi, як ви будете tiktok та instagram дивитись?
P.S. чомусь маю стійке враження що tiktok вигадали для дебілів...😁
Верочка 100%• 13 марта 2024
Ответ дляНа паровозе
Дайте номер телефону свого продавця наркотиків?
Думаете, они его там выращивают?🤔
Меряю линейкой
• 13 марта 2024
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Ви там довго не витримаєте.
Інтернет модем є
Масяня Я• 13 марта 2024
Может фургон, дом на колесах и картинки природы можно менять и безопаснее, я подписана на блог парня с девушкой, они живут в таком домике и путешествуют, очень интересно и бюджетно кстати)
Хочу в БАНю• 13 марта 2024
Опасность примерно такая же, как ночевать на лавочке в парке. Но или смотря где ставить будете. Может там будут волки пробегать.
А это Вы собирались в пеший поход к родителям с мешком корма для бродячих собак? Чтоб парня забыть.
Хочу в БАНю• 13 марта 2024
Ответ дляКараПузовна
Це не ви збиралися в похід з Києва до Кропивницького?
Вы меня опередили, долго набирала))
Міняйловна• 13 марта 2024
Зараз по всій країні є комендантська година, думаю не можна знаходитись у такій хатинці вночі.
Меряю линейкой
• 13 марта 2024
Ответ дляМіняйловна
Та хто мене там бачитиме
Масяня Я• 13 марта 2024
Ответ дляМіняйловна
Может автор в тероборону пойдет, заодно будет и за порядком следить через пленку парника)