begovelik• 14 марта 2024
Польща не заохочуватиме українців повертатися додому - посол Олександр Куницький
Українці дуже важливі з точки зору польського ринку праці, наголосив посол Польщі в Україні Ярослав Гузи в інтерв´ю DW. Польща
залишатиметься нейтральною в питанні повернення українських біженців в Україну - не заохочуватиме і не перешкоджатиме їм. Про це заявив посол Польщі в Україні Ярослав Гузи вінтерв´ю DW, опублікованому у середу, 13 березня.
Відповідаючи на питання щодо планів Польщі сприяти поверненню українських біженців в Україну, Гузи відповів: "Польща залишатиметься абсолютно нейтральною до цієї проблеми. Тобто не буде ні заохочувати, ні перешкоджати. Це питання рішення українських громадян, які перебувають у Польщі. Чи вони вирішуватимуть повертатися, чи ні".
А тут деякі вірили, що Європа, а особливо Польща, будуть висилати українців. Українці їм самим потрібні.
Ответ дляMary-7b23
Это о электронном BRP ведется речь и о начале регистрации продления, разрабатывается IT механизм/ программа пишется и как все будет делаться . Зафиксируйте/ заскриньте этот наш разговор - вернемся к нему в декабре 2024.
Девушки, вы наверняка исходите из ситуации, когда можно быть в ВБ, а можно и не быть. А здесь (в ВБ) есть люди, которым ехать назад некуда (совсем), и они здесь работают (да, не таланты).Вы транслируете месседж от правительства Украины про возврат на благо страны. Давайте посмотрим,чем это все закончится, к зиме 2025 будет понятно. Формально вы конечно правы. Но этой схемы вообще по логике и быть не должно, а она есть. 18 месяцев продления указывают на то, что в данный момент времени сложно спрогнозировать, как будут дальше развиваться события в Украине, чтобы принимать какието более существенные решения.
Ответ дляMary-7b23
Я давно живу в UK , 10 лет , замужем . Я помогаю нашим девочкам , и консультируюсь и общаюсь с юристами, и с другими структурами 🤦♀️. Да я уверенная , и я знаю . И ваша зависть к выехавшим такая смешная 😆. Если еще раз продлят им защиту , то это будет больше 5 лет нахождения в Великобритании , и огромный шанс получить пресетл статус уже и дальше гражданство со временем 😍, дай Бог так и будет !
Просвящайтесь
Ответ дляMary-7b23
Вы там разобрались с Норвегией ? Беженка вы наша 😆😂
Когда нечего ответить по делу, в ход идет тяжелая артиллерия с завистью и лазанием по страницам😂😂 вон документ лучше выше изучите чтоб не позорится и бред про брп не писать в ответ на неудобные вопросы
Ответ дляCamomile-Anna
Джоб турбо ще й рік не йде, а у вас він вже провалився)))))
Десь читала на німецьких ресурасах, що таки провалився.
Але й Джобцентр не дуже працевлаштуванню сприяє. Моїй подрузі дали третій раз повтор курсів та пропонують шукати хоббі щоб не сидіти вдома. Навіть наш центр зайнятості вже б виписав якусь вакансію))
Ответ дляAsasasasa
Ото сидите беженкой в Братиславе, вас Великобритания не ждет , и не лезьте с фальшивой информацией к людям . И гражданство вам нигде не светит, ваш путь домой в Украину , отстраивать страну 😂
Ответ дляAsasasasa
😂😂😂 я тоже ржу
Что мечтали запрыгнуть на пособия в Великобритании- не получилось , теперь к тем кто здесь ненависть 😆 ? Мечтали запрыгнуть на пособия в Норвегии - не вышло ? А вы пробовали работать в Словакии ? Вам ничего нигде не светит, и никто вас не ждет нигде , едете домой в Украину лучше 😁
Ответ дляMary-7b23
Прям Ванга по трем темам определила кто я и где я и что делаю😂😂😂 жги еще, мы ждём 😂😂😂
Ответ дляAsasasasa
Истерический хохот не в тему , эти смайлы бесчисленные , говорит о том, что вы находитесь на грани нервного истощения и усталости , неопределенности , это уже психологическая истерика, вам надо к врачу , может антидепрессанты пропишет. Едьте домой в Украину, там вам помогут
Ответ дляMary-7b23
что-то слабо как-то, я ждала про брп и Братиславу , ну ок, добавлю больше смайлов 😂😂😂😂😂😂😂
Ответ дляOllka
Для того, чтобы остаться в Польше, нужно основание. Сейчас это статус Укр. До июня. А потом?
Безвиз? Рабочая виза? Учебная виза? Карта побуту? На оформлнние всего этого нужно время, особенно карти побыту.
У меня сын учится в Польше. Учебную визу нужно было открывать в Украине. А как вернуться, если 18+? Учится по статусу, продлят ли его летом ?
Ну раз они заинтересованы то что-то придумают
Anastasiia-9046• 14 марта 2024
Ответ дляMary-7b23
Роки прожиті у Великобританії по українським схемам не зараховуються при переході на пресетл
Девочки, посоветуйте. Если мужчина уехал нелегально(!) с Украины в Германию, там работают с женой, жилье снымают, дети в школе. Он получил права немецкие. Как ему теперь, можно ли оформлять рабочую визу в Герамании? Или это только в Украине надо? Он в Украину точно боится ехать.
Ответ дляTammy21
Будь ласка, не треба) Джоб турбо провалився, про що навіть я, яка взагалі не корпається та не розбирається в тих нюансах говорила ще на початку. Рекомендувати можуть що завгодно, на практиці В1-В2 отримані на курсах не відповідають реальному рівню, працедавці не знижують вимоги, ДЦ не шукає місця. Це комплексна проблема.
На практиці, до В1-В2 багатьом ще далеко, особливо до В2.
Це я пишу за тих, хто в Німеччині вже близько 2-х років.
І зовсім не через недоступність курсів.
А через те, що з самого початку багато хто спецом побрав курси В1, які тривають рік і більше. І/чи довго відтягував їх початок.
Щоб ’побути довше на джобцентрі’
Багато хто приїхав просто ’пересидіти’.
Дехто умудрився досі не почати курси чи недавно їх почати при нормальній їх доступності з самого початку.
Саме головне, такі люди найбільше кричать, що хочуть працювати. Ще й часто за спеціальністю (педагогічною, наприклад).
Але ж спочатку мова....
І зовсім не через недоступність курсів.
Щоб ’побути довше на джобцентрі’
Багато хто приїхав просто ’пересидіти’.
Але ж спочатку мова....
Ответ дляTammy21
ДЦ шукає місця по типу: догляд, прибирання, робота на кухні, в магазині, в готелі...
Наші здебільшого не хочуть іти на такі вакансії.
І самі здебільшого місця не шукають.
А на те, що теоретично хочуть, рівень мови не достатній, як правило (А2-В1).
Хоча знаю приклад, коли реально пробивна жінка 40+ не здала В1. Пішла працювати на кухню (джоб порекомендував). То було місяців 8 тому. А зараз уже працює при мінімальній німецькій менеджером з продажів (фірма, ніби українцями створена, пельмені/вареники роблять/продають).
І самі здебільшого місця не шукають.
Ответ дляOllka
Что с того что нужно время, документы подали и живите себе спокойно, ждите карту
Ответ дляFeel good
Наприклад, на який? 16а, 18а чи 18б?
Який саме параграф?
Не так уже й багато на них перейдуть теоретично.
Який саме параграф?
Я не знаю які умови у Польщі. В Німеччині зараз спростили отримання громадянства за скороченим терміном та віз для людей з затребуваними спеціальностями. Там можна навіть не працювати рік і більше з умовою що є десь близько 12 т на рахунку. Ще є блау карт, віза для самозайнятих...
Ответ дляFeel good
І самі здебільшого місця не шукають.
Дц у вас шукає? Вітаю!) Без іронії, бо в Берліні, наприклад, ні.
Проблема не в тому що наші не хочуть, а у тому що наші оверкваліфайд для подібних робіт. Тут не відправляють людину з вишкою на некваліф.роботу.
А2-В1 інтеграційних це об´єктивно дуже мало. Це нереальні рівні мови, на жаль.
Багато хто з наших працює, у % відношенні, думаю це відсотків 20-25.
Ответ дляzhara
До чого тут Україна? Консультація з міграц.юристом десь 100-200 євро. Чоловіку туди. Бо візи робочі різні бувають.
Leeloo_aloha• 14 марта 2024
Ответ дляMary-7b23
Надеюсь Великобритания оставит наших беженцев тоже, уже давно как 80% все работают , живут и арендуют жилье, сдали на права и купили авто , дети в школе / колледже/ университете, многие привыкли к стабильной жизни в прекрасном государстве. Желающих вернуться не знаю , а у кого сыновья так вообще паника начинается от мысли о возврате
Як залишить? Хто хоче - вже може перейти на робочу візу. Але Британія бореться з напливом низькокваліфікованих мігрантів, з 1 квітня майже вдвічі підняли рівень зарплати на робочу візу. Треба заробляти 38тис на рік. І робоча віза - ніякого соціалу, плюс сама віза дорога.
Працівникам care service заборонили привозили депендантів та ввели багато інших обмежень студентам і т.д.
Ответ дляFalcon82
Звичайно, залишаться ті, хто буде працювати та зможе інтегруватись. Не думаю, що інші країни чимось будуть відрізнятись.
Просто створять умови так, що люди будуть самі повертатись (скоротять виплати, не буде безкоштовного житла тощо)
В Польше этого и так нет, все наши там работают.
Причем работают тяжело, а жить в Польше стало дорого