СамавиховуюКота• 14 марта 2024
А у вас працює go to shop ?
А у вас працює застосунок go to shop ? В мене вже днів 10 не показує нічого там. А так було зручно дивитися всі акції…(
Можливо є якісь схожі застосунки ? Порадьте будь ласка
Рятівник Малібу• 14 марта 2024
Ответ дляЗнову Я
Вони оновлення зробили, тепер постійно глюче і дуже незручний став.
Я думала тільки мені не зручно, якийсь дурнуватий інтерфейс, не можливо побачити всі акції разом, немає стрілочки наверх.
Надежда наш компас• 14 марта 2024
Нє, в аккаунт не заходить, вибране не зберігає, деякі магазини ігнорить. Можете почитати свіжі відгуки на play market