13чудоСВЕТА• 14 марта 2024
Чи кажуть так у вашому регіоні?
На Волині, моїй батьківщині, є дуже гарне слово "молодиця". Тобто коли жінка ще достатньо молода, щоб бути "жіночкою", але вже заміжня або має дітей, тому дивно називати її "дівчиною", тоді називають молодицею.
Чи є у вас таке слово, і який це регіон?
Або які у вас є цікаві звертання?
Лялька в колисці• 14 марта 2024
Ответ дляЯжемать Мне можно
Меня до 28 лет называли ’девушка’, а потом стали ’жиночкать’, считаю себя старухой теперь..
Мені пощастило, перший раз почула в 42 роки звернення :’ женщіна’. Аж око засіпалось))) А потім думаю, а це ж правда, я жінка , яка я дівчина к чортям собачім?)))) То мені це взагалі не образливо ні каплі. Я Жінка, і це добре.
Лялька в колисці• 14 марта 2024
Забула написати, у бабусі в Полтаві і в селах поруч слово ’ молодиця’ є. Чула часто. Називали так гарних дівчат заміжніх і молодих. А от поганеньких чогось так не звали. Бо поняття молодиця вкладали не тільки молода, але і гарна.
Готова до другої• 14 марта 2024
Живу в Харькове всю жизнь, 46 лет, ни разу не слышала чтобы к кому то так обращались.
Девушка обычно или барышня.