Рожева юбка• Изменено 14 марта 2024
Лосьйони Victoria Secret
Хочу купити лосьйон Victoria Secret, мені були подарували лосьйон coco nut, хороший трішки приторний, але не критично, хочу купити , але не знаю як по аромату , бачу є ваніль, і ще цікавить з коноплею як аромат, та і взагалі хочу щось свіжіше бо весна йде.
Гарнюнька• 14 марта 2024
Ваніль то більше для підлітків, вони від нього пруться, я за другий варіант