15 марта в 08:53

Ненавижу свекруху, як перестати про неї думати?

Які є дієві методики не думати про людину? Думки по колу повертаються про неї, вчора був конфлікт, після якого я вирішила викреслити її зі свого життя.

П.С. бажаю їй варитися в одному котлі зі своєю свекрухою.
показать весь текст
12 2
Ростки жимолости 15 марта в 14:35
Ответ дляиз_под_тишка
Мама мужчины это член семьи, она имеет такое же право решать и обсуждать проблемы и давать советы.
Та навіть на рівні закону мама не член сімї свого сина)))
Ростки жимолости 15 марта в 14:37
Ответ дляНовопоштинская
А мама жены? А если их советы расходятся? Кого слушать?
А краще обоє батьків))) батько буде вчити зятя заробляти, ремонтувати все в хаті тощо, а мати готувати своїй квіточці сніданки, вечері, по вихідних прибирати квартиру, доки квіточка на манікюрі. А чому ні? Чому це досвід лише у свекрухи?)))
Астановитесь 15 марта в 17:15
Ответ дляЯжемать Мне можно
Причому тут зло? Я їй бажаю життя після смерті по діях її.

Але питання не про це. А про як перестати думати про ситуацію та її.
В конфликте всегда виноваты обе стороны. Чтобы перестать думать о свекрухе, себя разберите на молекулы и простите за то что были редиской. Потом свекруху и аминь.
автор Яжемать Мне можно 16 марта в 00:22
Ответ дляНу шо не так?
И мама мужа! В семье подруги именно так: они и детей называют, и квартиру выбирали, и куда ехать отдыхать, и т.д. Учитесь сыновей воспитывать для себя, а не для неее, пока не поздно!
Ну да, раз с мужем пролёт и он живёт для своей матери, а не вас, то хоть сына себе воспитание, чтоб хоть кто-то с вами считался. Или у вас нет мужа, и в этом причина?
автор Яжемать Мне можно 16 марта в 00:24
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Переспати із свекром.
Тоді свекруха буде думати про вас.
Развеселили
автор Яжемать Мне можно 16 марта в 00:29
Ответ дляНу шо не так?
Если муж работает, а жена типа кошки дома сидит, то кто в семье главный? Человек, который полностью зависит от другого человека, главным никак не может быть
Уважаемая, я дома не просто сижу, а зарабатываю сейчас в три раз больше мужа, в с пенсией свекрухи даже менять не будем.

Вот с чего бы терпеть насилие? Вот какое для вас существует оправдание вашей свекрови, чтобы вы от нее терпели моральное и физическое насилие над вами или вашим ребенком (ее внуком)?
автор Яжемать Мне можно 16 марта в 00:31
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Вы живете в одном доме?
Уже нет, но нужно забрать вещи, т.е. в ней встретиться.
автор Яжемать Мне можно 16 марта в 00:41
Ответ дляХвець-тець
Ви так кажете допоки вона не буде від Вас ’ залежати’.
Надіюся, що на старі роки я залишуся адекватною, і скоріше за все, я буду від неї залежна, а не навпаки. Так що я збираюся домовлятися. Але зарікатися не буду, старість розуму не добавляє, нажаль.
автор Яжемать Мне можно 16 марта в 00:43
Ответ дляГлубоководная селедка
Вам більше нічим зайняти мозок. Напевно у Вас не розумова і не відповідальна робота, або взагалі не працюєте. А Вас підтримую, бо оті всі бла-бла, які факти... Люди не переживали психологічного насильства. У свій час мені допомагала моя робота - не думати про свекрушини бредні - чого моя(!) дитина не їсть у 3 роки смажені окорочки, чого тюль погано попрасувала, чого мої батьки не дають продуктів(а нічого що ми з чоловіком заробляємо достатньо), чого діти не носять вигорівші секондовські шмотки, які вона купила... Це нон стоп було. Потім я дізналася, що оце все лайно було розказано усім її знайомим. Та і дійшло до моїх батьків. Людина із 39 років ніде не працює, їй сумно. Через скандал ми зняли квартиру, бо чоловік хотів жити з мамою. І при всіх конфліктах вона всіляко себе ставила як корміліца(заробляє свекор). Потім своя квартира з´явилася. Але чоловік жаліється на мене мамі по всяким дрібницям. Він жлоб і по дому нічого не допомагає. Мені немає куди іти. Я просто вже з віком болт забила на неї.
Обіймаю вас ♥️
автор Яжемать Мне можно 16 марта в 00:48
Ответ дляEL13
Так происходит, потому что не можете отпустить эту ситуацию, т.к. ситауация причинила очень сильную эмоциональную боль и это вызывает много сложных чувств, психика пока не в ресурсе, чтобы справиться с ситуацией.
Поэтому лучше поработать с психологом или ждать пока со временем, может быть все само пройдет.
Советы, приведенные здесь не работают: не думать, песни петь и т.д. Так как это про избегание, а не про исцеление.
Удачи Вам
Дякую вам. До психолога записалася, але лише через півтора тижня сесія. Треба зараз зосередитися, на вирішенні багатьох питань, а замість цього підвисаю на думках про свекруху.
автор Яжемать Мне можно 16 марта в 00:50
Ответ дляГейТуда
Просто цікаво за що можна так ненавидіти свекруху?
А от особисто ви за що змогли би свою свекруху так зненавидіти? Де ваша межа? От якийсь один поступок напишіть, будь ласка.
автор Яжемать Мне можно 16 марта в 00:58
Ответ дляМандолина Бу
ВИ думаєте не про свекруху, а про конфлікт. Я після конфліктів днів три не людина - дуже важко. А ваша свекруха зараз літає!!! бо вона отримала (витягла) з вас енергію

ваше питання - як не спровокувати конфлікт - А НІЯК.
не бацитись, не спілкуватись, не перетинатись!!!!
Ось ваш вихід.
Інші не працюють - почитайте психологів!
Що вона задоволена глибоко в душі, то факт - не забуду цю посмішку задоволення, яку вона не змогла придушити, що на мить промайнула.

Питання в мене не як не спровокувати, а як не думати про конфлікт и про неї.
автор Яжемать Мне можно 16 марта в 01:03
Ответ дляРостки жимолости
Кому ’нада’? От у автора свекруха алкоголічка, її теж треба слухати?
Невістка свекрусі то чужа дитина, свого виховувати треба.
Не, ви що. Не алкоголічка, вона - порядна, благочестива жінка. Але їй це не помогло 🤣, і заставляю її, святу, грішити 🤣

Але то таке, до суті питання не відноситься.
автор Яжемать Мне можно 16 марта в 01:05
Ответ дляЯ тертий жук
Бо ви до сих пір боїтесь, що чоловік з вами розлучиться. А ви не бійтеся.
Ось цього якраз не боюся, нє, то й нє.
Радіти, звісно, не буду, але й кінця світу не буде.
ГейТуда 16 марта в 06:46
Ответ дляЯжемать Мне можно
А от особисто ви за що змогли би свою свекруху так зненавидіти? Де ваша межа? От якийсь один поступок напишіть, будь ласка.
Якби якусь неправду казала позаочі про мою сім´ю, особливо дітей
Ростки жимолости 16 марта в 22:51
Ответ дляЯжемать Мне можно
Не, ви що. Не алкоголічка, вона - порядна, благочестива жінка. Але їй це не помогло 🤣, і заставляю її, святу, грішити 🤣

Але то таке, до суті питання не відноситься.
А, так то вони лікують моральні травми від спілкування з вами)))
автор Яжемать Мне можно 17 марта в 08:34
Ответ дляРостки жимолости
А, так то вони лікують моральні травми від спілкування з вами)))

Але моя свекруха не п´є, я це мала на увазі.
Я не тону 16 апреля в 15:01
Мены допомомогло розлучення, тепер я найкраща невістка, бо після мене ій попались точнісінько як вона, а це конкуренція, вона зрозуміла, що я була кращим варіантом
Я не тону 16 апреля в 15:02
Ответ дляГейТуда
Просто цікаво за що можна так ненавидіти свекруху?
Моя постійно рулила у нашій сім´ї, все наше життя крутилось тільки навколо її проблем, якщо ми щось вирішували, вона завжди перекроювала, щоб все по її, мама знає краще
Блондинка в Шоколаде 06 мая в 19:07
Ответ дляЯжемать Мне можно
Причому тут зло? Я їй бажаю життя після смерті по діях її.

Але питання не про це. А про як перестати думати про ситуацію та її.
это же надо какой подарочек сын привёл в семью!
Блондинка в Шоколаде 06 мая в 19:11
Ответ дляЯжемать Мне можно
Дуже просто: вона матір чоловіка, то хай без мене з нею спілкується.Нормальний мужчина швидко коректно поставить свою матір на місце, і не дозволить матері ображати жінку.
то ви така хороша, прям квіточка, а рослинка ще й та....
не буду вас сильно ображати.