15 марта в 08:53

Ненавижу свекруху, як перестати про неї думати?

Які є дієві методики не думати про людину? Думки по колу повертаються про неї, вчора був конфлікт, після якого я вирішила викреслити її зі свого життя.

П.С. бажаю їй варитися в одному котлі зі своєю свекрухою.
показать весь текст
12 2
Ну шо не так? 15 марта в 09:36
Ответ дляНовопоштинская
Вы домострой прочитали?)
Если муж работает, а жена типа кошки дома сидит, то кто в семье главный? Человек, который полностью зависит от другого человека, главным никак не может быть
5 5 1
Путающаяся 15 марта в 09:36
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Переспати із свекром.
Тоді свекруха буде думати про вас.
Ви шо, це ж нокаут 🤣
Новопоштинская 15 марта в 09:39
Ответ дляНу шо не так?
Если муж работает, а жена типа кошки дома сидит, то кто в семье главный? Человек, который полностью зависит от другого человека, главным никак не может быть
А если жена работает , ещё и хорошо зарабатывает, можно хотя бы свекровь лесом послать?
4 1
Единая страна! 15 марта в 09:40
Я отвлекаюсь обычно на другие более насущные мысли, которые помогают перестать накручивать мысленно круги вокруг той, кто мне неприятен. Она обо мне во время моих размышлений вообще не думает, так чего я это делать должна, не сошлись во мнениях, разные, это нормально, принято забыто.
Секретница 15 марта в 09:40
У меня такая проблема с сестрой мужа. Любительница нарушить границы и поуказывать, как жить. Заблокировала ее везде уже. И стараюсь не думать о том, что о ней напомнит. Но все равно, как вспомню, так вздрогну. На самом деле это ж дело во мне. Я не могу отпустить эту ситуацию. Она живет сейчас в другой стране, муж меня поддерживает, о чем ей и сказал. Мне по идее должно быть наплевать на нее.
Я не чарівниця вам 15 марта в 09:42
Вы живете в одном доме?
Меряю от 0 15 марта в 09:43
Ответ дляиз_под_тишка
Мама мужчины это член семьи, она имеет такое же право решать и обсуждать проблемы и давать советы.
У сина своя сімʼя, і всі рішення приймаються чоловіком і дружиною, а мама може щось радити, якщо її запитають !
Ну шо не так? 15 марта в 09:44
Ответ дляМеряю от 0
У сина своя сімʼя, і всі рішення приймаються чоловіком і дружиною, а мама може щось радити, якщо її запитають !
Ой, а тёща зато может делать и говорить все, что хочет, и когда хочет
Меряю от 0 15 марта в 09:46
Ответ дляНу шо не так?
Ой, а тёща зато может делать и говорить все, что хочет, и когда хочет
Виховані тещі також не лізуть в чужу родину !
Меряю от 0 15 марта в 09:48
Ответ дляНу шо не так?
Если муж работает, а жена типа кошки дома сидит, то кто в семье главный? Человек, который полностью зависит от другого человека, главным никак не может быть
Яке вам діло, хто головний у чужій родині ?
Вони без порад якось живуть, і далі розберуться.
І наступна невістка може бути ще більше - не така
Хвець-тець 15 марта в 09:52
Ответ дляЯжемать Мне можно
Можу, і тому збираюся з повагою відноситися до невістки, та поважати кордони моєї невістки чи хто там буде вже. Це буде вибір мого сина і лише його, мені вона не зобов´язана подобатися.
Ви так кажете допоки вона не буде від Вас ’ залежати’.
Инстагра_мерша 15 марта в 09:55
Що за конфлікт?
Глубоководная селедка 15 марта в 09:58
Вам більше нічим зайняти мозок. Напевно у Вас не розумова і не відповідальна робота, або взагалі не працюєте. А Вас підтримую, бо оті всі бла-бла, які факти... Люди не переживали психологічного насильства. У свій час мені допомагала моя робота - не думати про свекрушини бредні - чого моя(!) дитина не їсть у 3 роки смажені окорочки, чого тюль погано попрасувала, чого мої батьки не дають продуктів(а нічого що ми з чоловіком заробляємо достатньо), чого діти не носять вигорівші секондовські шмотки, які вона купила... Це нон стоп було. Потім я дізналася, що оце все лайно було розказано усім її знайомим. Та і дійшло до моїх батьків. Людина із 39 років ніде не працює, їй сумно. Через скандал ми зняли квартиру, бо чоловік хотів жити з мамою. І при всіх конфліктах вона всіляко себе ставила як корміліца(заробляє свекор). Потім своя квартира з´явилася. Але чоловік жаліється на мене мамі по всяким дрібницям. Він жлоб і по дому нічого не допомагає. Мені немає куди іти. Я просто вже з віком болт забила на неї.
Клевотница 15 марта в 10:06
Напишіть їй листа, де всі-всі свої думки викладіть, вилийте душу. А потім спаліть його. Конфлікт не закритий, важко вийти із незавершеного конфлікту.
Опля Картопля 15 марта в 10:08
На мене зійшло просвітлення, тільки коли від нервів вийшла з ладу щитоподібна. Тоді мізки стали на місце і я подумала, що просто не можу дозволити їй і оцим думкам зруйнувати моє здоров’я.
Але повного дзену я ще не досягла, бо коли вона все ж таки раз на рік приїжджає в гості, то я от ніби більше не псіхую. Принаймні свідомо, а волосся все одно знов починає вилазити. То ж я ще в пошуках істини )
Меряю от 0 15 марта в 10:08
Ответ дляГлубоководная селедка
Вам більше нічим зайняти мозок. Напевно у Вас не розумова і не відповідальна робота, або взагалі не працюєте. А Вас підтримую, бо оті всі бла-бла, які факти... Люди не переживали психологічного насильства. У свій час мені допомагала моя робота - не думати про свекрушини бредні - чого моя(!) дитина не їсть у 3 роки смажені окорочки, чого тюль погано попрасувала, чого мої батьки не дають продуктів(а нічого що ми з чоловіком заробляємо достатньо), чого діти не носять вигорівші секондовські шмотки, які вона купила... Це нон стоп було. Потім я дізналася, що оце все лайно було розказано усім її знайомим. Та і дійшло до моїх батьків. Людина із 39 років ніде не працює, їй сумно. Через скандал ми зняли квартиру, бо чоловік хотів жити з мамою. І при всіх конфліктах вона всіляко себе ставила як корміліца(заробляє свекор). Потім своя квартира з´явилася. Але чоловік жаліється на мене мамі по всяким дрібницям. Він жлоб і по дому нічого не допомагає. Мені немає куди іти. Я просто вже з віком болт забила на неї.
Треба себе поважати, тоді і інші будуть !
А для цього потрібно жити окремо, а не підживати у чужих людей (оселя свекрів), при цьому не погоджуватися на їх правила …

Тобто, ви страждаєте не через свекруху, або жадібного чоловіка, а через себе - ви такого вибрали, ви погодилися жити у його батьків, ви створили з ним родину, народили дітей, і відповідальність нести тільки вам !
EL13 15 марта в 10:08
Так происходит, потому что не можете отпустить эту ситуацию, т.к. ситауация причинила очень сильную эмоциональную боль и это вызывает много сложных чувств, психика пока не в ресурсе, чтобы справиться с ситуацией.
Поэтому лучше поработать с психологом или ждать пока со временем, может быть все само пройдет.
Советы, приведенные здесь не работают: не думать, песни петь и т.д. Так как это про избегание, а не про исцеление.
Удачи Вам
Новопоштинская 15 марта в 10:09
Ответ дляМеряю от 0
Яке вам діло, хто головний у чужій родині ?
Вони без порад якось живуть, і далі розберуться.
І наступна невістка може бути ще більше - не така
Такое же, как и вам)))
Меряю от 0 15 марта в 10:10
Ответ дляНовопоштинская
Такое же, как и вам)))
Так я ні до кого не лізу, і до мене також
Глубоководная селедка 15 марта в 10:11
Ответ дляМеряю от 0
Треба себе поважати, тоді і інші будуть !
А для цього потрібно жити окремо, а не підживати у чужих людей (оселя свекрів), при цьому не погоджуватися на їх правила …

Тобто, ви страждаєте не через свекруху, або жадібного чоловіка, а через себе - ви такого вибрали, ви погодилися жити у його батьків, ви створили з ним родину, народили дітей, і відповідальність нести тільки вам !
Згодна повністю з Вами. Жадібність чоловіка не давала зняти окреме житло. Заробляв достатньо. І це все було під тиском батьків.
ГейТуда 15 марта в 10:14
Просто цікаво за що можна так ненавидіти свекруху?
Надежда наш компас 15 марта в 10:15
Ответ дляиз_под_тишка
Как можно вычеркнуть из своей жизни свекровь, если она мама мужа? Нормальный мужчина скорее от жены откажется, чем свою мать позволит обидеть.
Запросто. Я не общаюсь с матерью мужа больше 15 лет. При полной поддержке мужа. Он с ней общается, конечно. И финансово мы ей помогаем. Пару лет назад свекровь вдруг решила, что хочет теперь со мной общаться. Муж, конечно, переспросил меня, хотела бы я или нет. Но опять-таки полностью поддержал мое нежелание что-то менять.

А при чем тут обидеть мать? Свекрови, с которыми невестки не хотят общаться, как правило, сами кого угодно обидят. Собственно, поэтому с ними и не общаются)
Надежда наш компас 15 марта в 10:20
Ответ дляМамина квіточка
А еще интересно ,а свекровь свекрови тоже нужно слушаться?
Особенно, если свекровь со своей свекровью тоже враждует)))
Залізний кіготь 15 марта в 10:38
Автор, в мене теж зациклювання думок після будь-якої неприємної ситуації. Я навчилася боротися наступним чином: згадайте приємний момент життя і свої відчуття в ньому і кожен раз переключайте думки на нього. Спочатку, насильно думки переключати, потім буде простіше і простіше. Ще варіант читати вірш, якщо памятайте або пісні співати, як думки знову негативні лізуть.
После 18 15 марта в 11:05
Ответ дляЯжемать Мне можно
Я вже пару днів не залежу, але часто думаю про неї та насильство, яке вона вчинила по відношенню до мене та внука, коли ми від неї залежали.

А треба зосередитися на собі і вирішенню своїх проблем.
Я знаю як це важко. Моя зробила моє життя пеклом. Нікому не бажаю такого. Вірю, що в нашому житті все повертається.
З чоловіком розлучилися завдяки їй. Але зараз по її словах я гарна жінка і вона не знає чого мені не вистачало.
Був випадок коли я хотіла вистрибнути в вікно, я вже не могла того винести, але вона того не пам´ятає і не робила. Бог їй суддя.
І ще скажу, ніхто від мене ніколи не чув, щоб я погано про неї говорила....
Мандолина Бу 15 марта в 11:24
ВИ думаєте не про свекруху, а про конфлікт. Я після конфліктів днів три не людина - дуже важко. А ваша свекруха зараз літає!!! бо вона отримала (витягла) з вас енергію

ваше питання - як не спровокувати конфлікт - А НІЯК.
не бацитись, не спілкуватись, не перетинатись!!!!
Ось ваш вихід.
Інші не працюють - почитайте психологів!
Ростки жимолости 15 марта в 11:28
Ответ дляЯжемать Мне можно
Причому тут зло? Я їй бажаю життя після смерті по діях її.

Але питання не про це. А про як перестати думати про ситуацію та її.
Є дуже дієвий метод. Як тільки починаєте про неї думати, дістаєте з гаманця 20 гривень і рвете їх. І так кожного разу. За певний час організм сам починає шарахатися думок про дану людину, бо грошей йому дуже шкода.
Лагшмивара 15 марта в 11:49
Ответ дляНу шо не так?
Вы серьёзно думаете, что такие ужасные женщины вырастили этих прекрасных мужей? Все там одним миром мазаны, невестки такие же, просто ещё неопытные
Так вони їх ростили для себе. Ідеального чоловіка. А тут прийшла якась чужа жінка і забрала. Там де психологічний інцест, там і невістка ворог.
Ростки жимолости 15 марта в 12:11
Ответ дляиз_под_тишка
Мать не обижает, просто какие-то советы и мнения невестка часто воспринимает как обиду и не хочет прислушиваться. У свекрови опыт большой, ее надо слушать, даже если неприятно.
Кому ’нада’? От у автора свекруха алкоголічка, її теж треба слухати?
Невістка свекрусі то чужа дитина, свого виховувати треба.
Я тертий жук 15 марта в 12:17
Ответ дляЯжемать Мне можно
Я вже пару днів не залежу, але часто думаю про неї та насильство, яке вона вчинила по відношенню до мене та внука, коли ми від неї залежали.

А треба зосередитися на собі і вирішенню своїх проблем.
Бо ви до сих пір боїтесь, що чоловік з вами розлучиться. А ви не бійтеся.