Вредняжка• 15 марта 2024
Блокування рахунків ПриватБанк
Як швидко приват може заблокувати рахунки, якщо не пройти актуалізацію даних?
Хтось стикався з такою ситуацією?
Вредняжка
• 15 марта 2024
Ответ дляTaFo
вы говорите об украинском паспорте или загране?
I’d-картка.
Я, власне, почала робити закордонний і тому виплило, що карту видали з порушеннями.
Вредняжка
• 15 марта 2024
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Дичина. Зараз важливо підтримувати діалог з банком, бо заблокувати вам рахунок можуть за 2 хвилини
Так в них є паспот який дійсний до 2030 року в базі.
А зараз я людина без паспорту, і це не просто зміна документа, та ще й прізвище старе повернеться.
ИНЬэтовамниЯНЬ• 15 марта 2024
Ответ дляIsa Dora
Говорите любую удобную сумму, прям можете визуализировать))) как тут на советчице
А место работы тоже отфонарное?