shopSALE• Изменено 15 марта 2024

Київ День народження 10 років

Доброго дня!
Порадьте можливо хтось знає цікаві місця де відсвяткувати ДН дитяче 10 років дівчинка
Територіально Святошинський район чи десь поруч
Зазвичай в Печері казок святкуємо (хто знає) Але вже нудно, минулого року фаєр шоу замовляли бо точно скучно було б
Але щось інше хочеться вже...
Allbina• 15 марта 2024
В нас цього року був патібас, діти були у захвпті, плюси в тому, що до локації не прив´язано.
inneska-85• 15 марта 2024
Дитяча планета в Космополите не подойдет?
автор shopSALE • 15 марта 2024
Ответ дляinneska-85
4 роки там святкували ніби по дитячому)
автор shopSALE • 15 марта 2024
Ответ дляAllbina
ми були в паті бас дуже душно там максимум 15 діток щоб комфортно і без дорослих зовсім
Allbina• 15 марта 2024
Ответ дляshopSALE
Мабудь влни різні, в нас ДН в липні, душно не було, 10 діток тусили, мами 5ро на диванчику шампусік пили. Ще в Лавину в галаксі парк можна.
tanya1281• 15 марта 2024
Ретровиль боулинг, батуты в папашон, потом пицца в песто кафе
автор shopSALE • 15 марта 2024
Ответ дляtanya1281
теж були всі дружно погодилися що нудно... це якби ще до 8 років... боулінг для дорослих батути вже не цікаві дітям
Але дякую за варіант
oksy• 15 марта 2024
https://bigquest.com.ua/
tanya1281• 15 марта 2024
Ответ дляshopSALE
Але дякую за варіант
Чому боулінг для дорослих? Там же дитячі бортики ставлять спеціально. Ми там і 10, і 11 років святкували сину. Випускний в 4 класі в папашоні святкували, всі стрибали аж бігом)), жодному не було нудно. Там ще контактний зоопарк повернувся зараз.
Як варіант, квест кімната (от якраз там було не всім цікаво), парк розваг наприклад в блокбастері, лазертаг (не знаю, чи підійде дівчатам), кулінарний майстер клас і потім зʼїсти те все))). Печера казок була цікава з 3 до 5 років, вже в 6 син не схотів там святкувати.