Бандитка Сью• 15 марта 2024

Дівчата, які обновки собі прикупили?

Може хтось порадить кросівки й лосини в зал? И сукню гарну, сучасну й трохи романтичну.
Тракторні війська• 15 марта 2024
Купила лоси рібок, малі((
Настасья Пицун• 15 марта 2024
Заказала косуху, подошла🙌🏻
Сейчас на многих сайтах появилось сканирование тела и онлайн подбор размера, реально работает и подбирает размер)
А вот кроссы оказались малы, отправила назад)
СhanelKa• 15 марта 2024
Я купила шампунь 😂
І на тому все
Папобус• 15 марта 2024
Купила дві пари взуття кроси тімберленд і Екко. Ще хочу куртку та рюкзак але не можу вибрати.
Продаю витрішки• 15 марта 2024
Сегодня три средства для губ купила - матовую помаду Диор, лаковую Шанель и масло для губ Диор. Уже всё затестила, красота)
Булькаю• 15 марта 2024
Ничего к сожалению, собираюсь в секонд
ЯсноВидящая• 15 марта 2024
У меня лосины и кроссовки найк,топ адидас
Щас ухожу• 15 марта 2024
Купила розовые очки, это не метафора. Но они не помогли.
Клин_Кляйн• 15 марта 2024
Купила вже не модні лофери)) в мене великий розмір, то шо знайшла моє)))
Купую часто закордоном то там таких не зустрічала ці пара тройка років, то задоволена
Добродійка• 15 марта 2024
Нічого. Після теми, в якій жінка прибирала до гостей і виставила гори одягу, не знала, як все перескладати, зробила висновок, що треба носити те, що є, а не безкінечно купувати нове
Анти-анонім• 15 марта 2024
Два пари босоніжок, кеди, 3 сукні та комбінезон. Ще ближче до літа футболок декілька куплю.
Ноунэйм• 15 марта 2024
Ответ дляДобродійка
що за тема така?
Добродійка• 16 марта 2024
Ответ дляНоунэйм
що за тема така?
Посилання: https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3500931
Глубоководная селедка• 16 марта 2024
Ответ дляДобродійка
.