Жерица ночи• 16 марта 2024
Багато так живуть пар? По звичці
В парі комфортно,цікаво,спокійно.Інтимні стосунки класні.Але живемо більше 20 років разом.З´явились думки-може це і справді лише звичка?Немає ж тих яскравих почуттів,пристрастей.Коли чекаєш зустрічі,сумуєш в розлуці..Чоловік каже,що все добре,гарно разом.Може він сприймає просто вже як близького друга?Кохання трансформувалось в звичку?Лякає,що все зійде на 0
Щаслива Я• 16 марта 2024
Это круто, как по мне. Но у меня все иначе - терпеть друг друга не можем и разводимся.
Санта Барбара• 16 марта 2024
У меня тоже сейчас так с моим любимым, вместе много лет, я ему письку сую в лицо, он делает квадратные глаза, а раньше б схватил бы и как ух.
Старый наверное стал 40 ему
Жерица ночи
• 16 марта 2024
Ответ дляНай хоч раз
Ну коли зійде, тоді й будете гадати, що робити далі
Не розумію,чого це бентежить.Все ж добре,але боюсь,що він просто звик
кнопкодав• 16 марта 2024
Ответ дляСанта Барбара
Старый наверное стал 40 ему
А кака фигурка?может там и молодой не захочет
Жерица ночи
• 16 марта 2024
Ответ дляЩаслива Я
Значит впереди новые отношения и любовь!
Жерица ночи
• 16 марта 2024
Ответ дляВся така шо куди там
Ви в бреду ?
Не лінь було писати?
Бойцовская• 16 марта 2024
Є сім´я знайомих. В яких ніби все класно, спокійно, комфортно було. А от потім виплило, що мужчинка гострих відчуттів шукав на стороні, приховуючи це декілька років. Розлучились
Санта Барбара• 16 марта 2024
Ответ длякнопкодав
Ну мы с ним оба не дрыщи, были худее, но не жиробасы
Щаслива Я• 16 марта 2024
Ответ дляЖерица ночи
Не факт. От этих бы отойти, ничего не хочется, только, чтоб не трогали.
Жерица ночи
• 16 марта 2024
Ответ дляБойцовская
От і я про то,ну не те щоб підозри,але не хочу стати звичкою
Личко Невеличке• 16 марта 2024
Ну ми одна із таких пар мабуть, мені це теж не дуже подобається, але розводитися ради нових відчуттів я не буду.
НеКонец-Света• 16 марта 2024
Ответ дляСанта Барбара
Старый наверное стал 40 ему
40 старый?
Санта Барбара• 16 марта 2024
Ответ дляНеКонец-Света
40 старый?
Да не такой как был в 25, ну и мне тоже 40
Жерица ночи
• 16 марта 2024
Ответ дляЛичко Невеличке
Це дивно,правда? Розумієш же що нові пристрасті перегорять через 3 місяці,бігати далі в пошуку?Мені всього вистачає,в мене тривога,що потяг як до жінки притупиться.Хоча я його хочу постійно і він готовий завжди.Але ж звикаємо,скільки років разом
Малая еще та• 16 марта 2024
Ответ дляЖерица ночи
І що в цьому поганого?
НеКонец-Света• 16 марта 2024
Ответ дляСанта Барбара
Моему 45,вместе более 15 лет. Сейчас горячее,чем в 30
Жерица ночи
• 16 марта 2024
Ответ дляМалая еще та
І що в цьому поганого?
Що колись захоче яскравих почуттів та нових пригод)
Малая еще та• 16 марта 2024
Ответ дляЖерица ночи
Ну ви як це помітите, так і зробіть йому яскраві відчуття.
Личко Невеличке• 16 марта 2024
Ответ дляЖерица ночи
Ну логічно ж що чим довше живеш тим більше звикаєш, але не має нічого вічного.
AmazingLady• 16 марта 2024
Ответ дляСанта Барбара
Старый наверное стал 40 ему
Да ему ваша писька уже приелась до чертиков
Не против• 16 марта 2024
это ок))
все хорошо
эта страсть и бабочки в животе истощают организм ну и для этого нужны разные партнеры. Тут уж выбирать, или семейное спокойное благополучие или блядство
все хорошо
Лялька в колисці• 16 марта 2024
Ответ дляЖерица ночи
Или добро пожаловать в клуб РСП), что более вероятно
Доставучая• 16 марта 2024
Ответ дляНе против
это ок))
все хорошо
Все правильно написали, кроме последнего слова. Почему смена партнеров это блядство? Почему мы загнаны в рамки только одного якобы правильного сценария жизни - один и на всю жизнь? Или вы имеете в виду смену партнеров, будучи в браке?
Не против• 16 марта 2024
Ответ дляДоставучая
В целом про брак имела ввиду, вот там и адреналинчик и новые ощущения
смена партнеров - хорошо, но будем честны. У женщины это возраст до 55, а дальше что!? уже другие потребности будут