КошкинДом• 16 марта 2024

Чи видно хто дивився історію у фейсбуці?

Хочу зайти на сторінку бившого, він виклав історію якусь. Він побачить що , заходила дивилась ???
ЕлькиПальки• 16 марта 2024
Так

автор КошкинДом • 16 марта 2024
Не судіть і не критикуйте, ну цікаво глянути. Бачу в месенджері що виклав історію якусь на аві...
автор КошкинДом • 16 марта 2024
Ответ дляЕлькиПальки
Так
А гостей у фейсбуці не має? Це тільки історію видно хто дивиться ?
Луковая• 16 марта 2024
Истории можно также увидеть в ленте и не смотреть сверху, в историях, наверняка, когда в ленте смотришь, то не видео, что смотрел)
Асталависта бэйби• 16 марта 2024
Можете подивитись і заблокувати людину, тоді не побачить ніби
автор КошкинДом • 16 марта 2024
Ответ дляАсталависта бэйби
Так пойме що дивилась раз заблокую його
КарамбОлька• 16 марта 2024
А хтось звертає на це увагу?
автор КошкинДом • 16 марта 2024
Ответ дляКарамбОлька
А хтось звертає на це увагу?
Так, ми недавно розійшлись дивлюсь історію якусь виклав...і пофіг вроді але й цікаво
КарамбОлька• 16 марта 2024
Ответ дляКошкинДом
Він не буде перевіряти, хто дивився його сторис, не бійтеся )))

AnnaOst• 16 марта 2024
Побачить точно якщо ви у нього в друзях, як ні то не знаю
автор КошкинДом • 16 марта 2024
Ответ дляAnnaOst
Так в друзях, ми рлзійшлись. Тиждень тому він добавився у друзі а сьогодні якесь фото добавив
AnnaOst• 16 марта 2024
Ответ дляКошкинДом
Тоді точно побачить що ви дивилися історію. Ну дивилися і дивилися, немає тут нічого кримінального
60 метрів сметани• 16 марта 2024
Подивіться з аккаунта подруги )