Дона Ко Ко• 16 марта 2024
Втомилася бути сильною...
Так хочеться підтримки моральної та доброго слова, піклування.
Самотні дівчата, як ви справляєтесь? Де берете сили?
Таро Клеопатра• 16 марта 2024
А вы здесь ерунду напишите ,повеселят от души, особенно женщины не добившиеся не чего,только как змеи прыскают свой яд)
Дона Ко Ко
• 16 марта 2024
Ответ дляТаро Клеопатра
Тут багато добрих і мудрих жінок, багато разів допомагали порадами.
Таро Клеопатра• 16 марта 2024
Ответ дляДона Ко Ко
1 из 100
Раздражевская• 16 марта 2024
Тримайтеся, много вам поддержки отовсюду. С космоса, с орбиты, от советчиц и просто знакомых. Все переживем, вы делаете очень много, цветочки вам 💐💐💐
Дона Ко Ко
• 16 марта 2024
Ответ дляРаздражевская
Дякую
Щира українка• 16 марта 2024
Надо полюбить и простить себя. Не брать на себя сверх своих возможностей. Гонки -это не жизнь, платить придется психологу или психиатру.
черная мамба• 16 марта 2024
Якось і не думала про таке.Все в порівнянні.Рада,що не гірше.Як не як справляюся.
Фокус-Покус• 16 марта 2024
Ответ дляДона Ко Ко
Що саме?
Від чого втомились? Грати роль? Чи просто хочеться в ракушку?
Дона Ко Ко
• 16 марта 2024
Ответ дляЩира українка
Так, намагаюсь вибачити себе за помилки. Про психолога часто замислююсь.
черная мамба• 16 марта 2024
Ответ дляДона Ко Ко
Які помилки,то ж не смертельно.У всіх вони бувають.Психолог вам нащо?
Дона Ко Ко
• 16 марта 2024
Ответ длячерная мамба
Ви праві. Все пізнається в порівнянні, але іноді так хочеться трохи розслабитися і щоб хтось потурбувався про тебе.
Дона Ко Ко
• 16 марта 2024
Ответ дляФокус-Покус
В ракушку.
Дона Ко Ко
• 16 марта 2024
Ответ длячерная мамба
Не смертельно та все ж деякі помилки я собі пробачити не можу. З психологом можна пропрацювати це все, але я до нього ніяк не доберусь.
Фокус-Покус• 16 марта 2024
Ответ дляДона Ко Ко
Так, люблю)
Сіє, віє, завіва
Снігом завірюха,
А у зайчика, хоч плач,
Змерзли дуже вуха.
Він і валянки узув,
І вдягнув кожуха,
А з-під шапки, ну хоч плач,
Виглядають вуха.
— І чого ти зажуривсь? —
Цокотять синички,—
Ти б собі вдягнув на вуха
Теплі рукавички!
Снігом завірюха,
А у зайчика, хоч плач,
Змерзли дуже вуха.
Він і валянки узув,
І вдягнув кожуха,
А з-під шапки, ну хоч плач,
Виглядають вуха.
— І чого ти зажуривсь? —
Цокотять синички,—
Ти б собі вдягнув на вуха
Теплі рукавички!
Міряно-переміряно• 16 марта 2024
Ответ дляДона Ко Ко
У вірі і вдячності. І я не про релігію.
Але я вірю, що все, що відбувається, для чогось мені потрібне, я зможу це пройти, я вірю, що це веде до чогось кращого, мої зміни ведуть до цього кращого.
А іноді просто плачу і жалію себе. Але недовго. Потім знову вірю і зосереджуюсь на вдячності за те, що є. Ну типу вимушена залишити свою квартиру, але жива і маю де жити (знімаю маленьку) і т.п
Дона Ко Ко
• 16 марта 2024
Ответ дляМіряно-переміряно
У вірі і вдячності. І я не про релігію.
Я теж в це вірю. І що люди, які зустрічаються на нашому життєвому шляху, теж для чогось нам дані. Схожі погляди з Вами.
Лайф-коуч МСР• 16 марта 2024
Ответ дляДона Ко Ко
каждый человек имеет право на ошибки, и важно их принимать как опыт. Не нужно себя винить, а просто принять и простить и эить дальше
Дона Ко Ко
• 16 марта 2024
Ответ дляЛайф-коуч МСР
Дякую
Маргарита и Мастер• 17 марта 2024
Я сама собі зарядний пристрій все життя. Просто визначала це для себе і почала цінувати те що маю і вмію, а значить - і берегти себе.