ПадаюВреверансах• 17 марта 2024

Холоденко знов про Сумщину пише

Просить поширювати
LudaSHS• 17 марта 2024
Ответ дляlilyD
Ні!
Так вже давно
Кабами рівняють вздовж фронту по всіх напрямках
С жовтня 23 стали більше
Там в листопаді в один день на нашому півдні 120 бомб кидали
rybka21• 17 марта 2024
З січня КАБи регулярно летять на Золочів. З яким дрг це пов’язано?
lilyD• 17 марта 2024
Ответ дляLudaSHS
С жовтня 23 стали більше
Та я в курсі
Це мадам з Німеччини встановила дивний причинно - наслідковий звʼязок…
Що бомбити почали через легіон росії
rybka21• 17 марта 2024
Ответ дляLudaSHS
С жовтня 23 стали більше
Точно, про Херсонщину вже ніби забули, що там відбувалось до того, як кілька сушок відправили у вєчний пальот
Даксо• 17 марта 2024
Ответ дляrybka21
Тоді фокус уваги ботам не треба було переводити. А кого тут тоді цікавила та багатостраждальна херсонщина. Зато тепер, коли Бєлгород палає прокинулись пітушині ветеринари.
Allka- skakalka• 17 марта 2024
Ответ дляNata2907
Так а знаете какая эвакуация и куда ? Могу рассказать. Вывозят в ближайший райцентр. Дают 3500 и до побачення. Ни какого то варианта проживания, ничего. Чуть раньше так тоже с приграничья эвакуировали. Но тех аж до Киева довезли. Тоже дали по 3500 и валите на все 4 стороны. А куда людям идти? Но спокойным регионам их не понять. Они и дальше ухохатываются с Белгорода. Пока обстрелов не было рашки , то и приграничье не обстреливали, по крайней мере не в таких масштабам. Но те кто в штабе раздают команды, какое им дело, что люди всю жизнь там оставляют и едут в никуда
Я иногда попадаю на отрезки видео и там рус.пропагандон говорит ,негласный указ путина военным , Харьковскую , Сумскую области не щадить ,делать из них буферную зону ,чтобы до Белгорода и Курска не доставало . .
Судя по происходящему , то очень похоже на правду , будут кошмарить нас. (
rybka21• 17 марта 2024
Ответ дляДаксо
Та бачу, секта атвєточніц працює
nightwoman• 17 марта 2024
Ответ дляМимо_шла
Защита ВПО это 2000 грн?
Взрослому 2 тыс и на полгода сейчас. Без возможности продления если нет детей маленьких. Сколько знакомых без жилья (разбито) 55+ и впо лишили
rybka21• 17 марта 2024
Ответ дляAllka- skakalka
Чому це негласний? Воно в зомбоящику прямим текстом волало про це
Allka- skakalka• 17 марта 2024
Ответ дляБузу
Люди с мозгами понимают что за отстрелы Белгорода и т.п ответка прилетит. как можно этому радоваться?? Сумы и Харьковская область там просто ад!!! Наши постреляют немного, а они с лица земли в ответ приграничье с лица земли стирают. Пздц. Зато хи-хи хаха «кацапам прилетело гыгы».
Люди оттуда так и рассказывают ,мой погибший сосед рассказывал ,это ещё в прошлом году было , мы очень экономно бьём ,потому что нечем ,2-3-5 залпа ,а те в ответ час кроют . Летит куда попало ..
Дисней_Кребо• 17 марта 2024
Немає чим дати гарну відповідь по КНР і БНР. Хлопці на кордогі, що стоять дуже бідкаються , що не вистачає зброї.
Я не військовий експерт, еле тут би десь в нас на Сумщині поставити Петріоти, та повибивати ті СУ, що біля кордону КАБ кидають. Але ж розумію, що це робити не можно і тіх Петріотів у нас лічені одиниці.
Lena24101987• 17 марта 2024
Ответ дляMangoskin
Кабами всё сносят (
Вона підібрали метод -каби
А ми ніяк не можемо їх знищувати?
Манула• 17 марта 2024
Ці легіони тільки на цьому тижні активувались. Про посилені обстріли Сумщини мені здається вже декілька тижнів говорять . Ну а Донеччина, Херсонщина, Харківщина, Запоріжжя(область), Нікополь то давно жахіття.
Плани х**ла по знищенню та окупації України давно відомі і не змінювались хоч з тими легіонами, хоч без... Боюсь думати, що може бути далі без допомоги США ((
Mazhar21• 17 марта 2024
Ответ дляМимо_шла
В Мирнограде страшная опа, его с землёй ровняют.
И я нигде не вижу новостей про это, только от знакомых которые там
И Вовчанськ и Куп´янськ
AnnaOst• 17 марта 2024
Ответ дляlilyD
Ні!
Так вже давно
rybka21• 17 марта 2024
Ответ дляДисней_Кребо
Де патріоти позбивали блохольоти, там тепер КАБів нема. Або майже нема.
Все зовсім не складно зрозуміти.
AnnaOst• 17 марта 2024
Ответ дляМанула
Якось так
Natka A.• 17 марта 2024
Я народилась в Сумській обл, в мене зараз старенький батько там.
До них, дякую Богу, не долітає, але каже гупає вдалечині цілими днями.
Heksa• 17 марта 2024
Ответ дляБузу
24.02.2022 була атвєтка за що?
rybka21• 17 марта 2024
Ответ дляMazhar21
И Вовчанськ и Куп´янськ
Там не залишилось вже нічого, самі руїни
MALINA_M• 17 марта 2024
Ответ дляМимо_шла
В телеграмм постоянно встречаю и сегодня тоже 😭
Ollka• 17 марта 2024
Ответ дляДисней_Кребо
Сумщину кошмарять, місто Суми теж дуже кошмарять останні тижні.
Навіть ось согодні декілька хвилин тому Суми кошмарили.
Нажаль, ті жерела інформації, що всеукраїнські інформацію дають по всій Україні, а не конкретно про кожен регіон, тому не всі і знають. А деякі містечка - вже майже руїна, що нагадує Бахмут і Мар’янку.
Від себе хочу додати, що люди з сел, що зараз евакуюють, це більша частина пенсіонерів, тому всі живуть зі словами ’краще в своїй хаті померти, чим до кінця віку скитатися’. Я не знаю, про випадки, коли ії централізовано розселяють, чи в якісь табори везуть. Самі собі шукають житло. І що та бабуся з пенсією 3000грн може зняти житло? Ох...
Евакуюють.
Принаймні волонтери і поліція з військовими постійно туди їздять і пропонують їхати з ними.
Мої особисто пропонували - з хатиною допомогли б. Не в Києві, звичайно, але хата, посуд, одяг, постільне. Не хочуть. Хто хотів - виїхали.
Або не хочуть в сільську хату. Хочуть в місті зі зручностями.
Раніше і таке пропонували, але вже ж зайняте що краще.
Екатерина27• 17 марта 2024
Ответ дляrybka21
Все зовсім не складно зрозуміти.
Но там теперь и Петриотов нет..
Heksa• 17 марта 2024
Ответ дляrybka21
Та тут працюють в 6 пар рук) Бо наші таки зачепили їх за щось важливе з тими нафтобазами.
iryna _b• 17 марта 2024
Телеграм канали пишуть про Сумщину
rybka21• 17 марта 2024
Ответ дляЕкатерина27
Но там теперь и Петриотов нет..
А, точно..останній знищили біля Вовчанська тиждень тому
Mede• 17 марта 2024
Таки правда, хоч і не фанатка Холоденко. Через день в Сумах прильоти, а влада все замовчує. Усе на рівні чуток. Зате в усіх пабліках купа новин про те, як бомблять Бєлгород
iryna _b• 17 марта 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Як же мене кумарять ці посилки «люди не взмозі евакуюватися» і такі бараніхи, як Холоденко, які це в маси викидають. Ось особисто вулиця мого батька, там реальне пекло, і центр міста знесли. Але евакуація весь час проводилась і проводиться. Стареньких бабусь вмовляють виїхати.
Русня - чесно, хочу щоб вони здоооохли там всі. Вулиця, де проходило моє дитинство.
Бабусь дуже тяжко вмовити виїхати
Mede• 17 марта 2024
Ответ дляAnnaOst
Це почалося аж в таких масштабах після оцих всіх легіонів звільнення Росії і т.д. Мені цікаво от воно було того варте?
Це почалося раніше
Миззери• 17 марта 2024
Ответ дляМимо_шла
Права.
Но что делать то?
Хотя бы не скрывать и людей эвакуировать
Атт носятся с тем Белгородом а на своих насрать