Тут как тут• 17 марта 2024
Я не можу зрозуміти чи його вже можна їсти чи ще треба смажити
Купила на доставку, в розділі соленої риби. Але він зі шкірою, що довелось віддерати ще. І на смак наче … сирий
Забагаловка• 18 марта 2024
Ответ дляТут как тут
Дякую.. зʼїла , але мені вже щось страшно тепер. Деякі пишуть що схожість із сирою рибою і вони не ризикують його їсти…
Ви солоного оселедця ніколи не їли? Салат шуба? Червону рибу засолену? Це те ж саме.