месяцкие• 18 марта 2024

Стейк лосося в мультиварці

Хочу приготувати стейк лосося одночасно з рисом в мультиварці. Хто в курсі, смачно виходить порівняно з запеченим в духовці? Чи буде вареним? Дякую
Пасхальний тролік• 18 марта 2024
Тоді простіше на пару його над рисом.
спальное место• 18 марта 2024
Мне больше нравится поджаренный быстро на сильном огне
автор месяцкие • 18 марта 2024
Ответ дляПасхальний тролік
Тоді простіше на пару його над рисом.
Я так і планую, в фользі на пару, над рисом. Але не знаю, чи буде смачно, я так не готувала ніколи, лише в духовці
Обращеница• 18 марта 2024
Постійно готую в мультиварці на режимі запіканці , правда без рису
Області пітьми• 18 марта 2024
Було б добре спочатку на сковорідці чи в тій же мульті перед рисом на редимі випічки підсмажить трішки і доготувать тоді на пару
Царівна Жабка• 18 марта 2024
Ответ длямесяцкие
нащо фольга?? то ксенобіотик
Ластовиння• 18 марта 2024
лосось готується хвилин 10, рис довше ж? ... моя думка лосось буде переготований і не сочний
Треба підробіток• 18 марта 2024
Рис в чаші, лосось зверху замаринований на пару, режим крупи, при бажанні обсмажити вже відварений
Фима Собак• 18 марта 2024
буде як варений