Пешеходик• Изменено 17 марта 2024
Какие у вас были ощущения после ботокса?
Первый раз делала, лоб и межбровка. Сейчас время от времени ощущение онемения.
Золота орда• 17 марта 2024
Один раз після алергану голова боліла. Після диспорту взагалі нічого не було
Шалена красуня• 17 марта 2024
Ніяких. Ніколи. Аааа, один раз за 7 років лоб болів, але тоді в мене критичні дні були, то ж не дивно )))
Непереможна• 17 марта 2024
Робила лише межбровку . Ніяких відчуттів немає. Все добре, мені подобається результат.
Замулена ріка• 17 марта 2024
Именно после Ботокса никаких ощущений вообще. Как и от Диспорта. От Ботулакса было и распирание, и онемение, и головная боль.
Sweety_apple• 17 марта 2024
Мені не так пощастило, у мене навіть від невеликої дози дуже «важкі» відчуття. Наче лоб нависає хоча нема ззовні такого, і я не можу звикнути. Мабуть то не моє саме для лоба