Забагаловка• 18 марта 2024
Долар за 39 перевалив.. а чого це?
навесні зажди спад до осені тримається, а зараз навпаки.. Чому? послухала савєтчіц, тримала грн щоб купить вигідно весною бакс, а він вгору йде, а не вниз як казали савєтчіци
Залізний занавіс• 18 марта 2024
Ответ дляСаджу все зарання
Не був він 2 роки 37,5, курс постійно коливається.
Був. Я викупляю з ін сайтів
37.45 був стабільно
очки_ннадо• 18 марта 2024
Ответ длякогдадеЦкие
Ого...при Зеленском доллар по 40 🗿
А при порашенко в 14м скаканул почти в 4 раза с 8 до 32 грн. и что ? Разницу ощущаеш ? парашенцам покоя Зеленский не дает уже 4 года грабить не дает
когдадеЦкие• 20 марта 2024
Ответ дляочки_ннадо
Это был сарказм.
Жди доллар по сотке.