Дюагональ• 18 марта 2024
Опишіть свій щоденний раціон?
Ви багато їсте? Опишіть свій щоденний раціон.
Любовь Калистратовна• 18 марта 2024
Інтуїтивне харчування, постійно обираю нові продукти, експериментую, слідкую лише за кількістю калорій і співвідношенням білків-жирів-вуглеводів. Але бувають дні, коли взагалі їсти не хочеться, то я себе не примушую. А бувають дні, коли можу з´їсти слона. Головне, щоб вписувалося в тижневий баланс калорій
Баба Йога• 18 марта 2024
Ответ дляБез образів
Брехня
Може і Вам доведеться пізнати такий стан. Колись я теж так вважала
Витворунка• 18 марта 2024
Сніданок- бутер з маслом і ковбасою/ арахісовою/шоколадною пастою, кава.
На роботі перекус кава+ банан, другий перекус повноцінний, зазвичай щось з Пузатки,сьогодні був хек з овочами та кус-кусом, ввечері їм що забажаю, учора дві булки зʼїла і запила кефіром, а можу і насмажити пательню картоплі та з оселедчиком
Подвійна веселка• 18 марта 2024
Ответ дляfialka123
А ужин?
Ем с 8 до 16. Так что ужин не вписывается
Без образів• 18 марта 2024
Ответ дляБаба Йога
Не доведеться. При ір та щитовидці я худла, головне дефіцит. Не брешіть собі, зважте все що ви їли і вийде скажений калораж, через який ви не худнете.
Баба Йога• 18 марта 2024
Ответ дляБез образів
Коли я важила 55 кг то їла більше, і смажене і не правильне. Можливо так зрозуміліше поясню
І звідки міф що потрібно мало їсти, щоб худнути? Хто Вам це сказав?
Останнім часом на кето скинула -15 кг, їла не мало. Зараз мало - вага стоїть
Без образів• 18 марта 2024
Ответ дляБаба Йога
Справа не в мало/багато. А в кбжу і калоріях.
Подвійна веселка• 19 марта 2024
Ответ дляfialka123
А во сколько вы держитесь спать? И как выдерживает до сна больше не есть?
Ложусь +/- к 23:00. Ну как то выдерживаю, пью воду. Первых дня три сильно хотела есть, потом норм.