Каркуша Клара• Изменено 18 марта 2024

Хто, перебуваючи на соціалі в Німеччині, їздив на відпочинок?

Ми приїхали три місяці тому. Займались оформленням усіх необхідних документів, пошуком житла, переїздом. До початку мовних курсів два місяці. Діти також ще не відвідують навчальні заклади (земля, на якій ми знаходимось, дозволяє не відвідувати школу деякий час). Після початку мовних курсів нікуди не виїдемо тривалий час, і навчання розпочнеться в дітей. Зараз чекаємо на отримання пластику.
Планували що так що так їхати на море, одразу напишу, що це не на виплати, а на кошти, які були заздалегідь відкладені саме на відпочинок. Цікавить саме відношення до цього Джоб центру, чи не буде лишніх питань? Потрібно вказувати, куди саме виїздиш?
Знаю, що багатьох дратують подібні теми. Напишіть, будь ласка, лише по суті питання ті, хто іздив на відпочинок, перебуваючи в Німеччині декілька місяців.
жижифреймут• 19 марта 2024
Ответ дляЧай не пью, только кофе
І не їсти нормально, бо це розкіш - повноцінне харчування.
Абсолютно підтримую, діткам дуже корисно їсти ікру та м’ясо з Агнуса

МЧСница• 20 марта 2024
Автор,отдыхать можно тем кто остался дома,все,кто уехал должны только рыдать и да,все считают что уехавшие халявщики
мадам Везувий• 20 марта 2024
Ответ дляжижифреймут
Там написано нашим, навіщо перепитувати чи ви не добачаєте? Так я громадянка України, проста людина. Я живу по своїй совісті, а не роблю всяку херню он же депутати крадуть. Чортзна що. Коли чую такі вислови, то розумію що якби така громадянка своє рило до корита дотягнула, то депутатом прийшлось би посунутись.
Ясно. Моя хата з краю, нічого не помічаю. Але «сусіда» (бо він не має такої сили як можновладці) потицяти носом святе діло. Живіть і далі так. Вже ми всі дожились
мадам Везувий• 20 марта 2024
Ответ дляжижифреймут
Село і люди 😅
Точно. Цирк на дроті
мадам Везувий• 20 марта 2024
Ответ дляАристократка-тунеядка
Мій-не зелений.
А зелені патріоти вирішують як на море з´їздити, щоб з соціалу не злетіти
Якраз зелені патріоти сидять на попі рівно і косять бабло в Україні. А на соціалі ті, хто більше не готовий терпіти і в ноги кланятись. І я, бо було ще трохи віри, поки зелена гніда не зняла Залужного
мадам Везувий• 20 марта 2024
Ответ дляАристократка-тунеядка
Та це і так зрозуміло))))
І це чудово)) аби всяку фігню більше не строчили
Гадаю_По_шнуркам• 20 марта 2024
Ответ дляАристократка-тунеядка
Так за свої починати будувати треба.
І житло, і страховку і без соцвиплат.
А то свої на море- а жити за рахунок німців
У меня один вопрос почему вы за немцев переживаете больше чем за украинку. Вашу соотечественницу
жижифреймут• 20 марта 2024
Ответ длямадам Везувий
Таке відчуття що ви ведете діалог з собою під моїми відповідями. Не буду заважати.
жижифреймут• 20 марта 2024
Ответ дляБлакитна устриця
Нєа, німці такі ліниві, що ніхто й пальцем не поворухне, щоб зайвого не робити. Нас за два роки два рази тільки викликали, та й то самі загубили документи, щось довго шукали.. бардак коротше кажучи повний.
Ось українці роботящі 🙃

Аристократка-тунеядка• 20 марта 2024
Ответ длямадам Везувий
Так не строчіть нарешті вже:)
мадам Везувий• 20 марта 2024
Ответ дляАристократка-тунеядка
Так не строчіть нарешті вже:)
Почніть нарешті вже с себе 😂
Вас забагато!
Яжбоматуся• 20 марта 2024
Ответ длямадам Везувий
А еще часть этих теток жены военкомов и коррупционеров, одна помню тут писала - другая странна да ни за шо, в Украине все и всех можно купить
Именно! Поэтому многие сидят и нахваливают Украину где заработать ’легко’ во время войны. Пока одни на 10тыс выживают, другие прекрасно себя чувствуют и еще чужие деньги подсчитывают
Аристократка-тунеядка• 20 марта 2024
Ответ длямадам Везувий
Угу, ви спочатку вибрали це, а потім звалили і весь патріотизм -вийти раз на рік /два на мітинг, але головне в вишиванці.
Аристократка-тунеядка• 20 марта 2024
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
А ви чому крадійку захищаєте?
мадам Везувий• 20 марта 2024
Ответ дляАристократка-тунеядка
Жіночка, ви дуже точно сказали про себе. Кому про це знати, як не вам! Сором!
мадам Везувий• 20 марта 2024
Ответ дляЯжбоматуся
Вот именно!!!
мадам Везувий• 20 марта 2024
Ответ дляжижифреймут
А мені здається те саме про вас) Правилого, йдіть вже варити борщ, досить писати нісенітницю
Аристократка-тунеядка• 20 марта 2024
Ответ длямадам Везувий
Тітонько, я вам відповідати більше не буду.
До вашого рівня опускатися не хочу.
Бай
жижифреймут• 20 марта 2024
Ответ длямадам Везувий
Ви мені вже стільки вказівок дали, напевно ви депутатка. біжу волосся назад.

Яжбоматуся• 20 марта 2024
Ответ дляАристократка-тунеядка
А ви чому крадійку захищаєте?
А хто тут крадійка? Я знаю тільки крадіїв і вони всі в Україні сидять) патріотнічають)
Яжбоматуся• 20 марта 2024
Знаєте, було таке в часи кучми, яника, може зараз є, не знаю, але так: накрав гроші або краде і до церкви, добрі вчинки робити. Ікони купувати, гроші дати щоб бідних накормити (як ніхто не привласнить), і т ін. Зараз майже так само гріхі змивають. Однією рукою під себе гребу все, що можна, а другою фотки в інсту/фб/сайт пощу як допомагаю. Багато таких знайомих. Але вони патріоти, їм повага бо вони не втікли. Боневтік он, дома залишився. А ті хто поїхали, ті зрадники. Додому не пускати і в ідеалі б, нерухомість забрати, для впо. Ну а що? Не заслужили)
ШанельКуКу• 20 марта 2024
Ответ дляКоплю на груди
Я о поездке на море с детьми. А не о взагалі. Тем не менее в сумму входят деньги втч на чашку кофе в кафе раз в неделю. Черта бедности в Германии позволяет содержать два авто в семье. Я же говорю, ментальная пропасть.
Поездка с детьми - личное дело каждого
Блакитна устриця• 20 марта 2024
Ответ дляДоставучая
. Ви в Німеччині на виплатах вам реально цікаво це питання чи просто поспілкуватися? Якщо вам це актуально , ми можемо перейти в лічку, я можу дати вам контакт ви поспілкуєтесь і отримаєте всю актуальну інформацію. Можемо навіть на каву зустрітися якщо в одному місті
Якщо ви посилаєтеся на закон, то не бачу проблеми, дати посилання на закон.
Але ви не можете дати його, бо такого закону немає, а все інше - то пуста балаканина.
Доставучая• 20 марта 2024
Ответ дляБлакитна устриця
А що таке? Не хочете в реальності поспілкуватися німецькою із людьми що в темі? Більше довіряєте що вам на мамському формі скинуть? Тож це ви тут для пустих балачок тільки відповідаєте
Гадаю_По_шнуркам• 20 марта 2024
Ответ дляАристократка-тунеядка
А ви чому крадійку захищаєте?
У кого она украла и что?
Блакитна устриця• 20 марта 2024
Ответ дляДоставучая
Я з німецькими людьми спілкуюся щодня - кожен городить, що хоче (як і ваші знайомі).
Я у вас конкретно посилання на закон запитала, в чому проблема його надати? Конкретне посилання на конкретний закон. Аби ото язиком щось молоти...
Ylinka-03c8• 20 марта 2024
Не читала даже комменты,но могу ответить!Пока у вас нет пластика,вы можете путешествовать только по Германии и то в выходные дни.Так же должно пройти 90 дней после первой регистрации в ДЦ.Далее,если у вас нет курсов,вы в праве получить отпуск в 21 день,и все равно как вы его используете.Идете в ДЦ ,там на стендах есть бланки,ищите бланк на отпуск,заполняете даты вашего отпуска и отдаете на рецепшен.Ждете ответа,обычно до 2 недель.Если дети пока не школе/садик,то отлично.Я допустим еще писала бюратору на почту,на всякий случай.
Я летала в Турцию,могу сказать 100%требуют основание пребывания в Германии,просто загран и безвиз не прокатил(а сейчас с просроченым пластиком темболее).Возможно по ЕС проще.У нас кстати в земле есть Райзенбюро где Испания 600 евро на неделю.
Малинка• 07 апреля 2024
Ответ дляКоплю на груди
Я на 40км отъехала на неделю в своем же крайсе, - получила айяйяй от бератора. Больше так не делаю)
Откуда Ваш бюратор узнал что Вы,ездили да еще и на 40 км?
Мля....Вы и рядом в Германии не были. Хватит хер...ю постить от жабы
Коплю на груди• 07 апреля 2024
Ответ дляМалинка
Вы как маленькая. Поездка была запланирована, пришел термин, что с понедельника у меня начинается курс маснаме. Так вышло что конверт я вскрыла в момент погрузки вещей в автомобиль, в пятницу. Отменять ничего естественно не стала. Написала слезное письмо, что у ребенка каникулы, обещанная поездка, никак не могу явиться, только неделей позже. В последующем телефонном разговоре получила установку, что так нельзя.

’Бюратор’ - вы серьезно? Не позорьте украинцев в Германии.