Каркуша Клара• Изменено 18 марта 2024
Хто, перебуваючи на соціалі в Німеччині, їздив на відпочинок?
Ми приїхали три місяці тому. Займались оформленням усіх необхідних документів, пошуком житла, переїздом. До початку мовних курсів два місяці. Діти також ще не відвідують навчальні заклади (земля, на якій ми знаходимось, дозволяє не відвідувати школу деякий час). Після початку мовних курсів нікуди не виїдемо тривалий час, і навчання розпочнеться в дітей. Зараз чекаємо на отримання пластику.
Планували що так що так їхати на море, одразу напишу, що це не на виплати, а на кошти, які були заздалегідь відкладені саме на відпочинок. Цікавить саме відношення до цього Джоб центру, чи не буде лишніх питань? Потрібно вказувати, куди саме виїздиш?
Знаю, що багатьох дратують подібні теми. Напишіть, будь ласка, лише по суті питання ті, хто іздив на відпочинок, перебуваючи в Німеччині декілька місяців.
Доставучая• 19 марта 2024
Ответ дляБлакитна устриця
Дайте посилання на закон, тоді почитаю.
Чоловік знайомої - це з розряду одна баба сказала.
Перевіряйте першоджерела.
. Ви в Німеччині на виплатах вам реально цікаво це питання чи просто поспілкуватися? Якщо вам це актуально , ми можемо перейти в лічку, я можу дати вам контакт ви поспілкуєтесь і отримаєте всю актуальну інформацію. Можемо навіть на каву зустрітися якщо в одному місті
Коплю на груди• 19 марта 2024
Ответ дляФруктЕщеТот
Я говорю німецькою на рівні носія, бо живу і працюю тут дуже давно. Таких як ви вже набачилась на термінах, ’счастливых обладателей’, спочатку дуже самовпевнені, але потім життя ставе таких дуже добре на місце.
Щось не дуже віриться що колеги з Дюсельдорфу використовують слово Anerkennung при Kauffrau.
Вы можете продолжать кичиться, где ж ещё как ни на советчице перед людьми, которые немецкий в принципе для себя открыли два года назад😂 в реале похвастаться нечем и не перед кем?)) Я вам скрин первой страницы гугл поиска показала, что вы ещё хотите?)))) Жесть, носитель🤣
мадам Везувий• 19 марта 2024
Ответ дляжижифреймут
Як же без наших депутатів 🤪
А не ваших? Ви не громадянка України? То їм можна? Жодної теми тут, а як простим людям, то жити має бути соромно. І де ви такі беретесь?
Коплю на груди• 19 марта 2024
Ответ дляРоза в вазі
а вы думаете, что люди например из Мариуполя - не могут иметь инфинити?! или что вас смущает?! наверное если бы было сильно хорошо, то не ходили бы в тафель...
Чё так агрессивно🤣 Меня ничего не смущает, немцев смущает.
мадам Везувий• 19 марта 2024
Ответ дляУраганнаЯ
К чему были здесь депутаты
Не, ни к чему, простым людям жить нормально стыдно, отдыхать и жить на социале в Германии, чтоб адаптипроваться должно быть стыдно, а вашим депутатам не стыдно воровать во время войны и на отдыхе ездить и даже без социала. У вас такие люди вызывают уважение, а такие как автор фу.
И живут же рядом такие как вы, надеюсь вы не в Украине
мадам Везувий• 19 марта 2024
Ответ дляЯжбоматуся
А когда тетки выставляют свои айфоны, косметику и тд, никто и не вякнет про налоги, а тут прямо налоговая полиция, некуда белое пальто выгулять, холодно еще в Украине для него и грязи полно
А еще часть этих теток жены военкомов и коррупционеров, одна помню тут писала - другая странна да ни за шо, в Украине все и всех можно купить
мадам Везувий• 19 марта 2024
Ответ дляАристократка-тунеядка
Тоді з якого дива вони потребують виплат, житла і страховку?
І жити за свої треба, а не за рахунок німців
Ось коли вирішите переїжджати в Німеччини і захочете там влаштуватись на роботу, і зрозумієте що спочатку зараз легше приїхати всією родиною на соціал ніж шукати роботу з мінімальними шансами віддалено, тоді і напишите свою «глибоку» думку
мадам Везувий• 19 марта 2024
Ответ дляСплюшка
Мне от таких как вы противно, что лезут жить на чужие деньги, имея свои.
Переживу. Надеюсь, вы не в Украине. Не хотелось бы чтоб рядом жили желчные люди
Пацан к успеху шел• 19 марта 2024
Конечно хочется и денег и свободы, но это явно не про Германию. Или то, или другое…. По этой причине живём в стране без выплат ездим/летаем куда хотим на свои заработанные, никто не контролирует, всем пофиг
УраганнаЯ• 19 марта 2024
Ответ длямадам Везувий
Нет, я в Германии, получаю пособия, а летаю на море за свои
Аристократка-тунеядка• 19 марта 2024
Ответ длямадам Везувий
Ваша думка дуже важлива)
А яким боком до цього всього ’моречко’?
Аристократка-тунеядка• 19 марта 2024
Ответ длямадам Везувий
Вашим? А вони не ваші?
Я іх не вибирала,але розплачуюсь за ваш вибір
Сплюшка• 19 марта 2024
Ответ длямадам Везувий
Ответ ровно в том же тоне, в котором вы написали мне. Вам же комфортно с собой желчной.
мадам Везувий• 19 марта 2024
Ответ дляСплюшка
Вы ошиблись, это вам ответ, на ваш тон и посыл. Обратите внимание
мадам Везувий• 19 марта 2024
Ответ дляАристократка-тунеядка
Вашим? А вони не ваші?
Це я розплачуюсь за ваш зелений вибір
мадам Везувий• 19 марта 2024
Ответ дляАристократка-тунеядка
Ваша думка дуже важлива)
А яким боком до цього всього ’моречко’?
Нічим допомогти не можу
мадам Везувий• 19 марта 2024
Ответ дляУраганнаЯ
И?
Эта_Шикарна)• 19 марта 2024
Ответ дляКоплю на груди
Один мой такой товарищ на своем модном авто уже ездит здесь на работу. Дома был бизнес, свое небольшое производство, приносящее хороший доход. Тут простой рабочий в униформе с нашивкой, на минималке конечно. Но он с юмором, относится как к опыту. Его шефу юмора понадобилось поболее) тот момент когда твой подчиненный приезжает на авто в 6 раз дороже твоего))
Давний в нього шеф. Чи це ваші особисті фантазії?
В мене на роботі, в маленькому чеському містечку, прибиральниця їздить на новому ленд крузері. Ніхто не дивується, крім мене. Бо для нашої країни це дійсно велика рідкість. Виявилось, що їй вигідніше в трьох фірмах туалети мити, ніж в одній - проектором працювати.
Вкаблучках• 19 марта 2024
Ответ дляПеченюшка
Чего это ? Они хорошо живут
Судя по всему не надолго, наши вкупе с арабами рано или поздно обдерут их как липку.
Вкаблучках• 19 марта 2024
Ответ дляКаркуша Клара
Мабуть тому, що без знання мови немає можливості знайти роботу, яка покривала б оренду, продукти та інші витрати? Німці дають допомогу, допоки українець вивчиться та буде в подальшому працювати на їх державу.
А в Україні війна.
Ми знаходимось під тимчасовим захистом.
Дуже дивно, що є такі, котрі цього не розуміють
А в Україні війна.
Ми знаходимось під тимчасовим захистом.
А вы не понимаете, что пособие дают людям у которых ничего нет, которые не могут себя содержать, а те у кого есть заначка, если по честному должны жить на свои, а когда они закончатся, обращаться за пособием. А наши вывезли валюту, присели на пособия. Я не осуждаю, понимаю, что люди боятся остаться совсем без ничего и берегут заначку на черный день, но это не про вас, если потратить на отдых для вас не проблема. Странно, что такие как вы этого не понимают, святая простота.
Володарка мрій• 19 марта 2024
Ответ дляКоплю на груди
Очень интересно. Поподробнее, кому кроме венгров со свежими украинскими паспортами Германия отказывает в защите?
Чекаємо... думаю за кілька днів вибухне тема на кідстафі... сумно все це, бо війна у повному розпалі...
Вкаблучках• 19 марта 2024
Ответ дляКоплю на груди
Румынам, 1300 человек под видом украинцев получали пособие.
Аноним НаВсеГда• 19 марта 2024
Ответ дляОля_с_киркою
Сравнение высосано из пальца.
Не міняйте всіх по собі.
Аристократка-тунеядка• 19 марта 2024
Ответ длямадам Везувий
Нічим допомогти не можу
Та це і так зрозуміло))))
Аристократка-тунеядка• 19 марта 2024
Ответ длямадам Везувий
Це я розплачуюсь за ваш зелений вибір
Мій-не зелений.
А зелені патріоти вирішують як на море з´їздити, щоб з соціалу не злетіти
жижифреймут• 19 марта 2024
Ответ длямадам Везувий
Село і люди 😅
жижифреймут• 19 марта 2024
Ответ длямадам Везувий
Там написано нашим, навіщо перепитувати чи ви не добачаєте? Так я громадянка України, проста людина. Я живу по своїй совісті, а не роблю всяку херню он же депутати крадуть. Чортзна що. Коли чую такі вислови, то розумію що якби така громадянка своє рило до корита дотягнула, то депутатом прийшлось би посунутись.
жижифреймут• 19 марта 2024
Ответ дляЧай не пью, только кофе
А вы знали, что патритов на советчице нет? Патриотов со сматфонами не бывает. Настоящие патриоты смартфоны продали, купили кнопочные, а разницу задонатили на ВСУ. На советчице с кнопочным не посидеть. (С)арказм.
Смартфон, как и море - роскошь. Во время войны украинцам роскошь не позволена.
Але якщо дуже хочеться, то можна податися на соціалку і поїхати на моречко. Бо ж дітки 🥰
Чай не пью, только кофе• 19 марта 2024
Ответ дляжижифреймут
І не їсти нормально, бо це розкіш - повноцінне харчування.