Каркуша Клара• Изменено 18 марта 2024

Хто, перебуваючи на соціалі в Німеччині, їздив на відпочинок?

Ми приїхали три місяці тому. Займались оформленням усіх необхідних документів, пошуком житла, переїздом. До початку мовних курсів два місяці. Діти також ще не відвідують навчальні заклади (земля, на якій ми знаходимось, дозволяє не відвідувати школу деякий час). Після початку мовних курсів нікуди не виїдемо тривалий час, і навчання розпочнеться в дітей. Зараз чекаємо на отримання пластику.
Планували що так що так їхати на море, одразу напишу, що це не на виплати, а на кошти, які були заздалегідь відкладені саме на відпочинок. Цікавить саме відношення до цього Джоб центру, чи не буде лишніх питань? Потрібно вказувати, куди саме виїздиш?
Знаю, що багатьох дратують подібні теми. Напишіть, будь ласка, лише по суті питання ті, хто іздив на відпочинок, перебуваючи в Німеччині декілька місяців.
Кидаю курити• 19 марта 2024
Ответ дляБува і таке
Где живут на свои 4 месяца? В нашей земле, сразу в лагере людям выдавали все необходимое( для быта, постельное, косметику), питание, продукты и карманные деньги.Потом, после оформления - пособие,примерно месяц- два, плюс единоразово деньги на одежду, если в квартире не было мебели,техники также выдавали денежную помощь.
Какая это земля?

Бува і таке• 19 марта 2024
Ответ дляКидаю курити
Какая это земля?
Саар
Вимагаю спілкування• 19 марта 2024
Мы бедные несчастные беженцы, очень нуждаемся в социале и бесплатной квартире, потому не отдыхали 4 года...
Бессовестные
мадам Везувий• 19 марта 2024
Ответ дляУраганнаЯ
Будут отдыхать за свои, а жить на немецкие деньги, хитрО)
Ты вы шо!! А у вас так не вышло. Печаль. А вот у нас депутатов выходит ездить на мальдивы за счет людей и в военное время. Так тут их не то что не осуждают, а даже поддерживают! О_о!!!
Чай не пью, только кофе• 19 марта 2024
А вы знали, что патритов на советчице нет? Патриотов со сматфонами не бывает. Настоящие патриоты смартфоны продали, купили кнопочные, а разницу задонатили на ВСУ. На советчице с кнопочным не посидеть. (С)арказм.

Смартфон, как и море - роскошь. Во время войны украинцам роскошь не позволена.
мадам Везувий• 19 марта 2024
Ответ дляАристократка-тунеядка
Тоді з якого дива вони потребують виплат, житла і страховку?
І жити за свої треба, а не за рахунок німців
Людям, таким як ви не зрозуміти. Але трошки вам розкажу. В Німеччину найлегший шлях потрапити, навіть щоб знайти там достойну роботу, а це краще робити на місці, можна тільки через соціал.
Далі, якщо у лбдей є заощадження, то чому вони не мають відпочивати? Щоб вам було добре? Та їм на вас нас..и, як і вам на них.
Коплю на груди• 19 марта 2024
Ответ дляФруктЕщеТот
Боже ж мій. Не Anerkennung, а Bewertung називається те що ви робите, щасливий власник б2
Прочитала ваші коментарі - багато пишете правди але від оцього ’украинцы привыкли работать за тарелку супу’ щось аж схотілось піти вимити руки. Якесь від вас неприємне враження. Ви не українка? Просто використовуєте український паспорт, да?
Новая эра Советчицы 🤣 у кого немецкий более немецкий🤣🤣🤣 для того чтобы вам не сесть в лужу, в следующий раз хотя бы гугл откройте.
Эти понятия используют параллельно. Все германисты вокруг меня, работники соответствующих инстанций, пересичні немцы оперируют обоими определениями в обсуждаемом контексте. Но и тут нашлась какая-то советчица, которая лучше всех все знает🤣 я в вас не сомневалась.
Коплю на груди• 19 марта 2024
Ответ дляФруктЕщеТот
А для вас тайна, что люди в Украине часто вынуждены работать за минималку?
Яжбоматуся• 19 марта 2024
Ответ дляСуцільна зрада
Ну як же діточки без морюшка.
Звичайно, потрібно їхать.
Діти з України теж на море їздять. Їм можна, а цим ні?

Яжбоматуся• 19 марта 2024
Ответ дляШпондєр
В Німеччині два моря: Балтийське та Північне.
Ви вже дітей в Північному викупали? Сподіваюся їм сподобалося
Яжбоматуся• 19 марта 2024
Ответ дляУсміхайлик
Подождите , если есть на морюшко, то какого …. Вы собираетесь сесть на шею немцам ?
Я вообще поражаюсь их терпению
Потому что денег отложенных на море не хватит на съем квартиры, коммуналку и еду. Автор идет на курсы, чтобы учить язык и искать приличную работу.
Яжбоматуся• 19 марта 2024
Ответ дляУсміхайлик
Вы обманули чужое государство , впрочем не удивительно , наши люди везде себя показали во всей красе .
А вы свое сколько обманываете? Вы, ваш муж, друзья, родственники - все налоги прям платите?) Ни копеечки не скрыли?))
Яжбоматуся• 19 марта 2024
Ответ дляВимагаю спілкування
Бессовестные
Удалено администрацией...
кнопкодав• 19 марта 2024
Ответ дляПеченюшка
Что единичный ? Никому быстро не дали деньги из всех кого я знаю
И потом обустроить квартиру тоже деньги надо нормальная

Мы сразу немного техники купили, немного вещей , очень много мелочей
Мы ждали деньги 2 месяца. На обустройство квартиры дали деньги. Пока ждали деньги жили в отеле у моря
Яжбоматуся• 19 марта 2024
Ответ длямадам Везувий
А когда тетки выставляют свои айфоны, косметику и тд, никто и не вякнет про налоги, а тут прямо налоговая полиция, некуда белое пальто выгулять, холодно еще в Украине для него и грязи полно
УраганнаЯ• 19 марта 2024
Ответ длямадам Везувий
К чему были здесь депутаты
КонФФетОшка• 19 марта 2024
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Скажите в Бельгии ещё есть программа приёма наших?
Временную защиту дают, пособие платят. Но нужно самостоятельно найти жильё для аренды и прописки. Хорошо,если есть знакомые,готовые принять на первое время.
ФруктЕщеТот• 19 марта 2024
Ответ дляКоплю на груди
Я говорю німецькою на рівні носія, бо живу і працюю тут дуже давно. Таких як ви вже набачилась на термінах, ’счастливых обладателей’, спочатку дуже самовпевнені, але потім життя ставе таких дуже добре на місце.
Щось не дуже віриться що колеги з Дюсельдорфу використовують слово Anerkennung при Kauffrau.
Дуб береза• 19 марта 2024
Нічого не скаже джобцентр, нікого не слухайте, але повідомити про відпустку бажано, щоб не було потім проблем, якщо звонитимуть чи викликатимуть на якусь співбесіду, а Вас нема на місці.

Эта_Шикарна)• 19 марта 2024
Ответ дляКаркуша Клара
Бачте, на думку більшості мали б продати авто і голі-босі тікати від війни. Ось тоді були б достойні допомоги іншої держави!
Диву даюсь, скільки злих, заздрісних людей.
В Чехии вы должны указать остаток денег на счетах. Эту сумму отнимают при начислении выплат.
Авто никакой роли не играет. Но если бы вы указали на счету ноль, а потом купили авто, или оплатили отдых, то появились бы вопросы.
В Германии наверное не учитываются ваши сбережения, при выплате социала
Оля_с_киркою• 19 марта 2024
Ответ дляАноним НаВсеГда
Якщо в Парижі до вас не притуляються в метро, то це не означає, що метро в Парижі немає.
Сравнение высосано из пальца.
Дайте подуться• 19 марта 2024
Ответ дляАристократка-тунеядка
Так за свої починати будувати треба.
І житло, і страховку і без соцвиплат.
А то свої на море- а жити за рахунок німців
Слухайте. У мене теж були свої 1000 - 2000 як приїхали. Але це було давно. Нехай вони в неї лежать, або нехай тратить як хоче. Я працюю майже рік, і коли звільнили, ніхто мені страховку не сплатив, треба платити самомостійно, а тея що оббивала пороги до сімейного щ місяців, ніхто не брав, то всім тут пофіг, хоча прилічно відстьогується кожного місяця, у лікаря була лише раз за два роки. З банкомату вкрали в мене гроші, звернулась до поліції, вже йде третій місяць, і кіт не валявся, хоча людина, яка вкрала, післ мене ставила свою картку, відомо хто вона і що, де проживає і т.д. Вже мовчу про кількість вкрвдених велосипедів і деталей до них. Всім пофіг
Снегопадка• 19 марта 2024
Ответ дляВолодарка мрій
Знаєте зараз багатьом відмовляють у 24му параграфі і думаю такі як автор до цього також підштовхнули...
Кому - багатьом? Вам відмовили? На якій підставі?
Блакитна устриця• 19 марта 2024
Ответ дляДоставучая
Німецькою добре володієте? Тож почитайте закон. Бо в німецькій сімї, де я проживала деякий час чоловік працює в податковій. Досі спілкуємося, допомагає зараз розібратися з подачею декларації
Дайте посилання на закон, тоді почитаю.
Чоловік знайомої - це з розряду одна баба сказала.
Перевіряйте першоджерела.
Блакитна устриця• 19 марта 2024
Ответ дляКоплю на груди
Рисковано
Нєа, німці такі ліниві, що ніхто й пальцем не поворухне, щоб зайвого не робити. Нас за два роки два рази тільки викликали, та й то самі загубили документи, щось довго шукали.. бардак коротше кажучи повний.
Вимагаю спілкування• 19 марта 2024
Ответ дляЯжбоматуся
Удалено администрацией...
Т.е. жить на надоги гостиприемных немцев и ездить ’за свои’ на отдых - это нормально?
За переход на личности - жалоба отправлена.
Яжбоматуся• 19 марта 2024
Ответ дляВимагаю спілкування
Своих у автора максимум тысяча. За них она не проживет. А отвезти ребенка на море, который жил 2 года в стране где война, нормально.
Мне пофиг, что вы отправили. Надеюсь ваш день от этого стал лучше)))
жижифреймут• 19 марта 2024
Ответ длямадам Везувий
Як же без наших депутатів 🤪
Кишмишная Мая• 19 марта 2024
Ответ дляКаркуша Клара
Звісно, особливо коли моря вони не бачили чотири роки
Невістка їздила до пластику. Правда не так що на море на тиждень два. Вона по екскурсіям їздила в різні міста на два дні-чотири дні. Потім верталась. Потім через тиждень наприклад знов їздила. Все було ок. Але то було давно, вона виїхала на початку війни. Може щось змінилось, а може й ні.
Роза в вазі• 19 марта 2024
Ответ дляКоплю на груди
Мои одногруппники на шпрахкурс приезжают на Инфинити премиум комплектации и на GLE Coupe. И прикиньте получают социал и еженедельно посещают тафель😉 во у кого культурный шок, так это у сотрудников тафеля)) полторы тысячи евро потраченные на море это такие мелочи.
а вы думаете, что люди например из Мариуполя - не могут иметь инфинити?! или что вас смущает?! наверное если бы было сильно хорошо, то не ходили бы в тафель...