КондуктЕр тролейбуса• 19 марта 2024

Хто носить фітнес браслет

і заміряє сон. Скільки часу глибокого сну у вас виходить за ніч? У мене трохи більше години, вчора взагалі 45 хв. Я загалом погано сплю, але цікаво, може то і є середньо, чи таки погано? Маю за увазі ночі без тривог, звісно
все по ГОСТу!• 19 марта 2024
Так само. Це норма.
Федорино Горе• 19 марта 2024
Попрошу обратить внимание, что я легла вчера в 2 с чем-то, т е оно намерило мне глубокий сон когда я даже не спала😆 Так что можно не ориентироваться на это
А шо сталося?• 19 марта 2024
Сьогодні 1 год 27 хв.
В середньому за тиждень 1 год 47 хв
Шалена красуня• 19 марта 2024
Зайшла глянула - за тиждень пару разів будо 20хв глибокого сну. Весь інший час від 40 до 50 хв.
Мені здається це норма, але можете погуглити..
автор КондуктЕр тролейбуса • 19 марта 2024
Ответ дляФедорино Горе
)))
у мене наразі не було, щоб писало сон до того, як лягла
Шалена красуня• 19 марта 2024
Ответ дляФедорино Горе
Мі фіт? Дивно у сина був мі фіт, міг з шагами затупити трішки, але засинання і підйом показував адекватно..
Хвігура мічти• 19 марта 2024
я престала спати з браслетом на руці коли помітила що про сон він показує всяку муть - то я за його показниками міцно спала в той час коли в реалі займалась якимись справами, то навпаки - чемно спала собі, а сну загалом нараховував 1,5-2 години
Поросенка• 19 марта 2024
+- так само
от 45 минут до максимально было - 2,5 часа
в среднем, полтора часа за ночь
Ашотакоя• 19 марта 2024
Оу 🤨
А куда это я ходила во время сна, интересно?
Ответ дляАшотакоя
Оу 🤨
Ходите уві сні? ))
У мее теж, сьогодні прокинулась о 5 ранку, 6 кроків в ліжку зробила )
Ашотакоя• 19 марта 2024
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Ходите уві сні? ))
Не хожу, иначе кот бы обрадовался и разбудил меня 😂
Ничего не понятно, но очень интересно)