Ангелок з ріжками• 19 марта 2024
Скажіть чесно вам буває ліньки приймати душ і мити голову?
Сметчица• 19 марта 2024
ненавижу мыть голову , волосы даже феном тяжело высушить , учитывая то , что половина их выпало . От сижу чухаюсь , вечером надо мыть и хоть плач
Единорог_помог• 19 марта 2024
А у мене прикмета є - якщо вирішу не мити голову, бо сьогодні точно вдома - обов´язково або додому до мене хтось прийде, або мені десь треба буде виходити. Тож, якщо хочу спокійний вихідний - в першу чергу мию голову и сиджу така красіва і ніхто мене не чіпає)))
Голубка миру• 19 марта 2024
Так, хоч і ванну люблю, але ж не кожен день. Зрозуміла, що на пізній вечір не треба відкладати душ, а особливо миття голови. Бо тоді часто на те сил немає.
Аноним с кешбеком• 19 марта 2024
Ні. Навіть хворою йду митись. Коли почалась повномасштабна, і ми поїхали в село, щовечора гріла воду мила себе і дитину.
ПростоБелка• 19 марта 2024
В душ не лень идти, а вот голову мыть иногда ленюсь)
Голову мою через день, но иногда могу через два помыть
Купаюсь ежедневно
Я практически все время дома
Купаюсь ежедневно
Я практически все время дома
Продаю витрішки• 19 марта 2024
мою голову каждое утро. не мою только когда болею/плохо чувствую .
или лень(раз в 3-4 мес)
Страхованная• 19 марта 2024
Ответ дляЭскиз бесконечности
Постоянно. Душ раз в 3-4 дня, голова раз в три дня
А в решту днів хоч підмиваєтесь?
Эскиз бесконечности• 19 марта 2024
Ответ дляСтрахованная
А в решту днів хоч підмиваєтесь?
Обов´яково
Пиши-пропало• 19 марта 2024
Ответ дляПродаю витрішки
или лень(раз в 3-4 мес)
Почему?
Страхованная• 19 марта 2024
Я ненавиджу митись. Щодня це як закрив очі і уговорив себе. Не розумію як люди люблять повністю душ поиймати вранці і ввечері. Бррр.
Я повністю тільки ввечері, а вранці підмивання. Голова через день. Ще й волосся дуже не слухняне, довго вкладати
Докладальниця• 19 марта 2024
Постійно ліньки. Голова-це взагалі окреме задоволення через день. Купу часу на те йде. Ще й шкіра суха і чомусь після душу немає відчуття чистоти.
Докладальниця• 19 марта 2024
Ответ дляСмячиком
Ні, люблю повалятися у ванній.
Це я теж люблю. Але в мене лише душ.
Попа как у Кардашьян• 19 марта 2024
Я по желанию и нежеланию мыться диагностирую на сколько близко или далеко я от своего маниакально-депрессивного расстройства. Если две недели не мыла голову значит дела плохи, нужно что-то по здоровью поправить, наладить психическое равновесие.
Когда в душе́ всё ровно, то и в ду́ше тоже
Тогда я легко иду мыться и мыть голову, с удовольствием или хотя бы без сопротивления.