Ангелок з ріжками• 19 марта 2024
Скажіть чесно вам буває ліньки приймати душ і мити голову?
Докладальниця• 19 марта 2024
Ответ дляГолубка миру
Так, хоч і ванну люблю, але ж не кожен день. Зрозуміла, що на пізній вечір не треба відкладати душ, а особливо миття голови. Бо тоді часто на те сил немає.
Це мій біль. Під 40 людині, а немає графіку і сили волі. Спочатку перероблю всі справи, тоді сяду вилуплюсь в телефон як дебілка…і все. На годиннику 2 ночі, очі злипаються, повзу в душ, перебиваю собі сон. Потім весь день розбита. Як розірвати це чортове коло?
Масяня Я• 19 марта 2024
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Я по желанию и нежеланию мыться диагностирую на сколько близко или далеко я от своего маниакально-депрессивного расстройства. Если две недели не мыла голову значит дела плохи, нужно что-то по здоровью поправить, наладить психическое равновесие.
Когда в душе́ всё ровно, то и в ду́ше тоже
Тогда я легко иду мыться и мыть голову, с удовольствием или хотя бы без сопротивления.
Какая классная диагностика!
Докладальниця• 19 марта 2024
Ответ дляПопа как у Кардашьян
От Ви як мені в голову залізли- півгодини тому про це думала. Якраз зараз апатія така і жахливий стан.
Аленький носочек• 19 марта 2024
Ответ дляПопа как у Кардашьян
У меня психика всегда была не в порядке. Но года 3 назад появилось нежелание мыть голову раз в неделю. Мою раз в 3 недели
Поміркована думка• 19 марта 2024
душ всегда с удовольствием, а голову бывает лень мыть, особенно по утрам.
Летчица• 19 марта 2024
Душ - ні, я люблю сполоснутися завжди, це освіжає. А голова, крем на руки, а тим більше на лице, да і весь інший догляд - часто ліньки. Але в мене вже давно далеко не все добре в житті, так що я знаю, звідки ’ноги ростуть’.
Голубка миру• 19 марта 2024
Ответ дляДокладальниця
Треба після справ до телефону йти. Або якщо вдома не має щось такого особливлго робити, то як тільки додому прийшли.
Докладальниця• 19 марта 2024
Ответ дляГолубка миру
💯💯
Кондуктор троллейбуса• 20 марта 2024
Ответ дляБезникаЯ
Мыть - то еще ладно, а вот - покраситься, 3 день себя уговариваю)
Сестра!))
В кожного разу після фарбування думаю- ну от, нічого ж складного, нафіга було відтягувати... І все одно, наступного разу так само)