19 марта в 12:51

Adidas розмір кросівок

Дівчата, хочу доньці замовити адідас газель. В дитячому розділі є розмір UK 5,5 чи 38 2/3 - це який розмір - донька носить 38/39 - підійдуть чи маленькі будуть? Може хтось підкаже?
Цвірінь 19 марта в 12:57
Я себе заказывала Адидас тинейджер
У меня 39, взяла 6.5 это 40.
Там таблица размеров с сантиметрами ж вроде всегда есть.
Обведите ногу ( присогнутую в колене) дочки на листе бумаги и будете знать сколько см + запас 0.5

Сама хочу заказать адидасы и мучаюсь муками выбора размера, цвета и т.д.
Проня_Прокоповна 19 марта в 13:27
Орієнтуйтесь на см.
У мене різні моделі різного розміру.
Отжигающая 19 марта в 13:55
Важко сказати по замірах, але в мене є класичні Газель на тонкій підошві, а інші Газель на платформі. То перші маломірять майже на розмір, другі навпаки, дещо більшомірки.