Изменено 20 марта в 11:37

Третій день на новій роботі, довели до сліз

У компанії два власника: чоловік і дружина.
Чоловік душка, до мене дуже добрий все пояснює.
Дружина - мегера.
Відправила мене в підвальне приміщення шукати її картину, намальовану 10 років тому
Я пішла, мені сказали що ось же вона, що ти шукаєш
Ну я принесла їй, вона почала на мене дико кричати, що це не та, що я ідіотка не знайшла, весь офіс чув. Я пустила дві сльози, як вийшла з офісу, а потім зайшла - а всі дивляться на мене з жалем, стараться говорити м‘якше і допомогти знайти.
Я ридаю зараз в туалеті. Через такий дріб‘язок так кричати?
Хочу звільнитись сьогодні. Якщо перші не звільнять
показать весь текст
МатьЧасть 20 марта в 11:49
Ответ дляБасноплетка
Это показатель недоумия, слабости и тупости. Знаю таких недоначальниц, жен хозяина бизнеса.. особенно когда бизнес таке соби, а понтов!
Да. Они из себя мнят богов, которым все можно. Но они забывают что за пределами бизнеса общаясь с другими людьми им нужно как то взаимодействовать с этими людьми. И сильно удивляются что люди их ’не любят’. Действительно, почему это?
автор Ясамаякрасивая) 20 марта в 11:52
Ответ дляОбижулька
Ну, звичайно! Автор же так фантастично приваблива, що за три дні хазяїн закохався як підліток!
Та ну ви що, ні
Це просто батьківська підтримка
Бавовна 20 марта в 11:53
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Так, постійно плачу коли кричать
Бо я незаміжня
Я тоже не замужем . Но я не плачу каждый раз , когда на меня пытаются кричать .

Кем вы работаете ?
Мозговая пилочка 20 марта в 11:59
Власницю Аня звати, чи Іра?) Двох таких знаю
ЧупакабраЗеБест 20 марта в 12:01
Ответ дляЯсамаякрасивая)
В Україні
я бы ушла,теперь вы жертва,а для нее мишень,удобная мишень.я бы еще и у рыло плюнула.
Дюагональ 20 марта в 12:07
Так сказали би, що її страшні каракулі однакові на всіх картинах.
1 1
Басноплетка 20 марта в 12:14
Ответ дляМозговая пилочка
Власницю Аня звати, чи Іра?) Двох таких знаю
Скорее Юля))
автор Ясамаякрасивая) 20 марта в 12:15
Ответ дляМозговая пилочка
Власницю Аня звати, чи Іра?) Двох таких знаю
Хахахах, так, Аня)
Скажете першу букву прізвища?
Клин_Кляйн 20 марта в 12:26
Я пішла, мені сказали що ось же вона, що ти шукаєш - У Вас в підвалі топли народу ходять?
Луковая 20 марта в 12:29
А чого дві сльози, а не 4)? Картину? У морозючки підробляєш, так, вона зараз зла😂
Мозговая пилочка 20 марта в 12:42
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Хахахах, так, Аня)
Скажете першу букву прізвища?
К
автор Ясамаякрасивая) 20 марта в 12:43
Ответ дляМозговая пилочка
К
Ні, не та
Ms. Android 20 марта в 12:54
Ответ дляМозговая пилочка
Власницю Аня звати, чи Іра?) Двох таких знаю
Да таких много. У нас в городе владелица Гали Балуваной неадекватная. Каждый день проходишь мимо, а она орёт на персонал так, что через закрытые окна слышно. И постоянно вакансии висят годами. Что и неудивительно с такой хозяйкой дурой