Переименования не заканчиваются: Комитет Рады поддержал переименование 5 крупных городов и 104 сел
▪️Бровари (Киевская область) в Броварі;
▪️Червоноград (Львовская область) в Шептицький;
▪️Южне (Одесская область) в Порт-Аненталь;
▪️Павлоград (Днепропетровщина) в Матвіїв;
▪️Синельникове (Днепропетровщина) в Ріднопілля.
Теперь переименование должна утвердить Верховная Рада.
Кто теперь в новом городе живет?)
▪️Бровари (Киевская область) в Броварі;
Кто теперь в новом городе живет?)
Oksana0612• 20 марта 2024
Ответ дляMarie-Antoinette2
Чекайте
Повернуть і стару, дайте ще цей транш розібрати по кішенях)
Хто б в них сумнівався)
Карамелінка• 20 марта 2024
Ответ дляbegovelik
Кривой Рог - в Санкт-Зеленск
Чем старое название не угодило?
po_li_na-49a8• 20 марта 2024
Вот это офигенно Южне (Одесская область) в Порт-Аненталь;
Очень круто! Я двумя руками за
тупорылые русские превое что делают - сжигают украинские книги и переменировывают все в свои названия.
Очень круто! Я двумя руками за
HelloKitty18• 20 марта 2024
Ответ дляСhanelKa
Змінювати одну літеру, щоб освоїти кошти ?
Ні, мені без різниці, звичайно
То ж саме найнеобхідніше наразі для перемоги
Ні, мені без різниці, звичайно
Змінили через те що Бровари це на російський лад .
В Україні були каменярі, броварі, ковалі.
Ну звичайно, що зміна цих населених пунктів це зараз дуже не на часі .
Ответ дляkarinka07
Я з Червонограду,аж тут дізналася що тепер я з Шептицького
Вітаємо вас)
Светуля Ск• 20 марта 2024
Ответ дляЮля Неюля
И еще одно село на Шампань переименовали
Ну, село Нью-Йорк в Бахмутському районі нікого вже не дивує, черга новим селищам дивувати
Ответ дляСветуля Ск
Це його історична назва?) 😂
Светуля Ск• 20 марта 2024
Ответ дляMarie-Antoinette2
Це його історична назва?) 😂
Не підкажу, але думаю, що навряд чи))))
Светуля Ск• 20 марта 2024
Хотя, если судить по Донецкой области, к новым названиям все быстро привыкнут. Вот тот же Бахмут уже никто Артемовском не назовет, Мирноград - Димитровым, Покровск - Красноармейском, Красный Лиман теперь уже просто Лиман. Все уже привыкли
Blacky_Mik• 20 марта 2024
Ответ дляTasya-Natusya
У Червонограда історична назва зовсім інша, та і цю можна було б обіграти - червоний колір не належить лише комуністичній партії. Це ж не Первомайск чи щось на зразок.
Червоноград (у формі Червоногруд, бо це була нас.пункт з виключно польським етнічним населенням) в Україні вже був - на півдні Тернопільщині, поблизу села Нирків. Тому в принципі назви треба було позбавлятися. Чому так завинили Потоцькі, що Христинопіль народ не захотів - ну це питання до вічної полонофобії галичан.
Blacky_Mik• 20 марта 2024
Ответ дляVeronika_100k
Не имеет значения. Считаю это мародерством в военное время.
Якби це зробили вчасно, і ви б тут писали українською, і війни б не було. Ідеологія - це МЕГА-важливо.
Blacky_Mik• 20 марта 2024
Ответ дляLikiya
Я из павлограда, уже все договорились, что это град святого Петра, нет, не#хер делать, хотят переименовать. Еще и назватие, как у села
Фу
ну звісно ж Павлоград - град святого Петра. А Христинопіль - святої Варвари.
Veronika_100k• 20 марта 2024
Ответ дляBlacky_Mik
Не лезьте в мои личные границы. Только мне решать, как писать и говорить. Я пользуюсь двумя языками. А путинское говно, про ущемление русскоязычных, оставьте, пожалуйста, для других.
Деребан бюджета во время войны считала и считаю мародерством.