Шалена красуня• 21 марта 2024

Як пояснити сину, що це дуже необхідна річ для дитини?

Купила автокрісло онуку, але продала його. Вирішила дати сину та невісткі гроші 2к -3к гривень. Я думаю, на бу крісло вистачить. Невістка знову сказала синові, що нічого не потрібно і самі куплять. Тим паче, що вони мало куди їздять і дитина не буде там поки що сидіти, тому що дитині ставлять в машину, люльку від центра, який гойдає. Дуже схожий на автокрісло, але ж це не те і він там не хоче сидіти, бо привик бути на руках. Невістка сказала, що поки покупка автокрісла не горить. Якось дуже дивно, точніше дивна її поведінка матері, яка не переймається за дитину. І їй краще буде, бо він буде окремо сидіти собі, а потім звикне і до мене буде з сином приїздити без важливої персони невістки. Як пояснити сину, що це дуже потрібна та необхідна покупка? Якщо до невістки не доходить.
Весела пiсенька• 21 марта 2024
Ответ дляШалена красуня
До чого тут це?
ну, як до чого? ви купляєте те, чого в них нема. направлення зрозуміли? дєрзайте.

СпайдерВумен• 21 марта 2024
Ответ дляСанька-4b93
Вы не знали сколько вашему любимому внуку?
Это местная писака на минималках. Строчит тролльные темы про неблагодарную невестку.
к.Буланова• 21 марта 2024
Дівчата, а вам не здається, що це троляка Лайф іс гуд. Давно не було, видно зняли анонімний бан. Тепер серіал не про маму, а новий сюжет.
Лапка• 21 марта 2024
Що це за крісло за 2-3 тис?
Ну їм не треба і все.
автор Шалена красуня • 21 марта 2024
Ответ дляСанька-4b93
Знаю, скільки місяців. Але не знала за вагу. Бо син не знає точно, а з невісткою не спілкуюся зовсім.
Галя із Дарниці• 21 марта 2024
Ответ дляШалена красуня
До чого тут як ростити дитину і просто купити автокресло?
Ех, шкода, що я не ваша невістка)))
Ви, мамо, вже б і по шиї отримали
автор Шалена красуня • 21 марта 2024
Ответ дляЛапка
Що це за крісло за 2-3 тис?
Ну їм не треба і все.
Бу можно найти за 2-3 тис в гарному стані.
Лапка• 21 марта 2024
Ответ дляШалена красуня
Не можна, це стара модель, не сучасна.
САМ_ТАКОЙ• 21 марта 2024
Ответ дляШалена красуня
Мамо, они от одного вашего вида и упоминания уже икают в ужасе и крестятся. Оставьте их в покое. Притворитесь, что у вас порядок в голове.

автор Шалена красуня • 21 марта 2024
Ответ дляЛапка
Не можна, це стара модель, не сучасна.
А потрібно саме нову і сучасну? В більш старій моделі дитина сидіти не буде?
ТайТаке• 21 марта 2024
Ответ дляШалена красуня
Бо невісткі воно не таке. Я купила від нуля до року. А вона сказала, що в ньому вже немає сенсу. Вже треба від року купувати. Бо дитина крупна 8 місяців, як виявилось вже 12 кг.
Ясно. А когда новую партию смеси им вышлете и подгузников?
Самоучка• 21 марта 2024
Ответ дляк.Буланова
Мені дуже схоже і по тошнотності і по помилках. Але тут хоч не виє, які всі злі
Цигарний шланг• 21 марта 2024
Ответ дляШалена красуня
Ну невістка не просила, щоб. я купувала це крісло. То ще й винна залишилася, що купила і не запитала потрібно чи ні. А невістка не спішить з покупкою автокрісла.
Тоді взагалі нічого не купуйте окрім гостинців внуку. А вони хай самі думають за автокрісло. Ви свою дитину вже виростили
Лапка• 21 марта 2024
Ответ дляШалена красуня
Ні не підійде, це безпека вашого внука, трафік набагато небезпечний і більши, ніж колись, а сучасні крісла, відрізняються вдосконалістю і безпечність.
А ще б я здивувалася б , якби моя свекруха купувала автокрісло моїй дитині.
Доль Чекомбана• 21 марта 2024
Ответ дляШалена красуня
До того, що вас про це не просять, то не лізьте. Бо ризикуєте, що з вами взагалі всі зв´язки обірвуть. У вас нема власного життя? Займіться чимось. Дайте сім´ї проживати своє життя і робити те, що вони вважають за потрібне, без ваших нікому непотрібних порад і подарунків
САМ_ТАКОЙ• 21 марта 2024
Ответ дляк.Буланова
Очень похоже, кстати. Та тоже жалуется, жалуется, но ответов упорно не слышит, просто понос нытья.
ЗаведУющая• 21 марта 2024
Осподи... Вы всё никак не угомонитесь.. Ну, не бывает так, чтоб обосрали человека, а он потом внука привозит и мило улыбается, не с вашей невесткой точно, она знает, что не на помойке себя нашла. Оставьте её в покое.
Безлім на все• 21 марта 2024
Ответ дляДоль Чекомбана
Як я розумію вашу невістку, від такої бабусі потрібно триматися,як надалі
Согласна, но в данном случае хоть по делу претензии.
На месте автора (если это не троллинг), то показала б сыну краш тесты
ДинамоКит• 21 марта 2024
Ви їх так задовбуєте, що невістка скоро авто продасть, або Ви тільки не лізли зі своїм автокріслом, бо потім Вам невгодить освіжувач повітря в авто або оббивка салону - дитині в ньому (а авто їздить) і дивитися/нюхати... )

Я на хвилинку• 21 марта 2024
Как пояснить- штрафы!
Так сложно сказать: ’вы покупайте автокресло, будете ездить без него - я каждый раз буду обращаться в полицию по этому поводу. Будет одно обращение на водителя и по одному на родителя.
БлинчикБезСметанки• 21 марта 2024
Це не та тролиха, що місяць її звільняли тут в ста епізодах? Тепер другий сезон з невісткою.
ХвилювАллочка• 21 марта 2024
Ответ дляСкіфська пектораль
Вас треба ізолювати
Ви забули додати:у спеціалізованний заклад)
Моторошні троянди• 21 марта 2024
Та навіть якщо автор і троль, чому так багато тут підтримують ,,ніби невістку,, котра не хоче користуватись автокріслом для дитини? Якщо у мамки в голові пусто, то хай хоч хтось їй в це носом ткне. Сама може хоч під колеса пригати, а ризикувати життям дитини права не має.
Ку ка ку ка ку• 21 марта 2024
Блін, я розумію особисті кордони ітд. Але це так страшно, коли діти їздять без крісел, як подивишся імітації ДЦП де та дитина вилітає в переднє скло.
І дуже не зрозуміло, що батьки такі відбиті
автор Шалена красуня • 21 марта 2024
Ответ дляМоторошні троянди
Бо вони майже нікуди не їздять. Постійно у себе на районі. Тому і не купують.
Моторошні троянди• 21 марта 2024
Ответ дляШалена красуня
Яка різниця? Я теж їжджу своїм лише в магазин, але автокрісло стоїть і в моєму автомобілі і в автомобілі чоловіка. У чоловіка в дворі врізався сусід, який з парковки виїжджав. Тому далеко їхати не потрібно щоб у ДТП попасти
Сусідка знизу• 21 марта 2024
Як це ’купила, але продала’? Подарували б, а вони вже якщо хочуть користуються, якщо не хочуть, то самі продають. Якщо хочете бути з невісткою в нормальних відносинах не вчіть її жити. Ви вже свою дитину виростили. Ваша справа допомогти, якщо попросять.
когдадеЦкие• 21 марта 2024
Ответ дляМоторошні троянди
У ребенка есть отец за рулем,может поехать и купить хорошее кресло
Моторошні троянди• 21 марта 2024
Ответ длякогдадеЦкие
От невістка категорично не хоче, а син тютя яка не вміє сказати ,,або автокрісло, або ніжками ходимо,,. Ну хоч бабуся переживає за дитину, якщо батькам насрати
СирОжино пирОжино• 21 марта 2024
Ответ дляШалена красуня
И как по-вашему- не толстый, не худой?
Может теперь будете ему еду по новой почте отправлять?