Шалена красуня• 21 марта 2024

Як пояснити сину, що це дуже необхідна річ для дитини?

Купила автокрісло онуку, але продала його. Вирішила дати сину та невісткі гроші 2к -3к гривень. Я думаю, на бу крісло вистачить. Невістка знову сказала синові, що нічого не потрібно і самі куплять. Тим паче, що вони мало куди їздять і дитина не буде там поки що сидіти, тому що дитині ставлять в машину, люльку від центра, який гойдає. Дуже схожий на автокрісло, але ж це не те і він там не хоче сидіти, бо привик бути на руках. Невістка сказала, що поки покупка автокрісла не горить. Якось дуже дивно, точніше дивна її поведінка матері, яка не переймається за дитину. І їй краще буде, бо він буде окремо сидіти собі, а потім звикне і до мене буде з сином приїздити без важливої персони невістки. Як пояснити сину, що це дуже потрібна та необхідна покупка? Якщо до невістки не доходить.
Залізний занавіс• 21 марта 2024
Ответ дляМоторошні троянди
От невістка категорично не хоче, а син тютя яка не вміє сказати ,,або автокрісло, або ніжками ходимо,,. Ну хоч бабуся переживає за дитину, якщо батькам насрати
Я б от такой бабушки ничего бы не хотела. Ее в двери - она в окно. Да и недальновидно в 8 мес покупать кресло до года. Зачем? Лучше взять от 12 мес уже, тем более, если они не часто ездят

Моторошні троянди• 21 марта 2024
Недальновидно це вважати що нічого не станеться якщо не часто їздити. А не користуватися автокріслом це безвідповідальність і порушення корте тягне за собою штраф. Шкода що не ціною в автокрісло, тоді розумні котрі вважають ,,а навіщо купляти, я ж лише пару раз в тиждень їжджу,, мусили б купити і не гратися з життям дитини. Хіба що у них розуміння,,ми ще народимо,,
когдадеЦкие• 21 марта 2024
Ответ дляМоторошні троянди
Невестка не хочет бу от автора
Бабушка имеет своих детей,пусть ими и занимается
Моторошні троянди• 21 марта 2024
Ответ длякогдадеЦкие
Невестка не хочет бу от автора
Невістка жодного не хоче. Тут справа не в свекрусі, а у тому що невістка і синок дауни
автор Шалена красуня • 21 марта 2024
Ответ дляМоторошні троянди
Попрошу не вживати таких слів. Ми всі виросли без автокрісла. У вас було автокрісло у дитинстві? Я думаю, що ні. Тому що у моїх дітей його не було. Але я хочу, щоб син возив до мене онука без невістки і автокрісло йому в цьому дуже сильно допоможе. І безпечно і положив собі дитину в автокрісло і поїхав, проблем немає. І невістку тягти з собою не потрібно. Хай сидить у дома собі.
Моторошні троянди• 21 марта 2024
Ответ дляШалена красуня
Так це ж правда. Ні ну розумію їм насрати на дитину, але чому оточуючі повинні дивитися на криваве місиво котре залишиться після дитини без автокрісла якщо попадуть в ДТП?
автор Шалена красуня • 21 марта 2024
Ответ дляМоторошні троянди
Боже, думайте що пишете. Представляйте свою дитину на тому місці, а не мого онука.
Моторошні троянди• 21 марта 2024
Ответ дляШалена красуня
Уявила, тому моя дитина в автокріслі..