21 марта в 22:34

Хто розбирається в інстаграм?

Дівчата, допоможіть! Чому в інстаграм тепер всі відео такі обрізані зліва? Це в мене проблема з налаштуваннями чи що?
Luxurygirl 21 марта в 22:36
Это у вас наверное
У меня не так
автор Фісташкова кава 21 марта в 22:37
Ответ дляLuxurygirl
Это у вас наверное
У меня не так
Так і у мене було норм, а десь місяць тому стало все обрізаним. Дивлюся, оновлення не було, а як це виправити, хз
Luxurygirl 21 марта в 22:38
Ответ дляФісташкова кава
Так і у мене було норм, а десь місяць тому стало все обрізаним. Дивлюся, оновлення не було, а як це виправити, хз
Можете написать в поддержку
автор Фісташкова кава 21 марта в 22:43
Ответ дляLuxurygirl
Можете написать в поддержку
Написала(( чекаю(
Нашли в капусте 21 марта в 22:48
Ответ дляФісташкова кава
Написала(( чекаю(
Там немає підтримки, тобто відповіді чекати марно. В мене вже приблизно рік пошук за хештегами не працює. Вірніше пише, що знайдено більше мільйона фото, а показує лише декілька штук (десь близько 8 шт).