Фісташкова кава• 21 марта 2024

Хто розбирається в інстаграм?

Дівчата, допоможіть! Чому в інстаграм тепер всі відео такі обрізані зліва? Це в мене проблема з налаштуваннями чи що?
Luxurygirl• 21 марта 2024
Это у вас наверное
У меня не так
автор Фісташкова кава • 21 марта 2024
Ответ дляLuxurygirl
Это у вас наверное
У меня не так
Так і у мене було норм, а десь місяць тому стало все обрізаним. Дивлюся, оновлення не було, а як це виправити, хз
Luxurygirl• 21 марта 2024
Ответ дляФісташкова кава
Можете написать в поддержку
автор Фісташкова кава • 21 марта 2024
Ответ дляLuxurygirl
Можете написать в поддержку
Написала(( чекаю(
Нашли в капусте• 21 марта 2024
Ответ дляФісташкова кава
Написала(( чекаю(
Там немає підтримки, тобто відповіді чекати марно. В мене вже приблизно рік пошук за хештегами не працює. Вірніше пише, що знайдено більше мільйона фото, а показує лише декілька штук (десь близько 8 шт).