Баррикадница• 22 марта 2024

Продление ВПО! Как происходит акт обстеження шо что муж с нами не живёт?

Сегодня была в ЦНАПе,хотела переоформлять ВПО. Сказали надо акт обстеження про то,что мой муж с нами не живёт. Он в другом городе,не ВПО,не работает официально и не стоит в центре занятости. Сказали в сільраду обратиться.
Как это всё происходит? Кто то делал такое?
Баба_Воля• 22 марта 2024
Я вважаю, що ВПО повинно йти бонусом для тих, хто працює і дійсно потребує цієї допомоги.

автор Баррикадница • 22 марта 2024
Ответ дляБаба_Воля
При чем тут это? Муж вообще не ВПО,это мы с ребенком ВПО
Дон Пэдро• 22 марта 2024
Я забила на эти ВПО. Нужно идти в жек чтоб они отправляли типо комиссию, комиссия опрашивает соседей,составляют акт. Короче это ппц. Пускай подавятся своими 2000 тысячами
Я шалунья• 22 марта 2024
Ответ дляБаба_Воля
Зараз ждуни і іждівєнці на пасобіє закидають вас тапками
Баба_Воля• 22 марта 2024
Ответ дляЯ шалунья
Тобто тих, хто за кордоном отримує якісь нещасні гроші, то тут обісруть з ніг до голови
А от коли в нас, то будуть вигризати останнє з держави
Оксана0917• 22 марта 2024
Ответ дляБаба_Воля
впо вигризають останнє з держави?
Печенюшка• 22 марта 2024
Ответ дляБаррикадница
Если муж не ВПО - значит где то живёт. И вам есть где жить.

Маю рацію• 22 марта 2024
Ответ дляБаба_Воля
а з кого вигризать? люди залищились без нічого
Баба_Воля• 22 марта 2024
Ответ дляМаю рацію
Ті хто виїхав за кордон теж міг залишитися без нічого.
Але ж ті, хто отримує допомогу за кордоном - гівно, а ті, хто в нас, ті молодці
Маю рацію• 22 марта 2024
Ответ дляБаба_Воля
ті хто працює в Україні платять податки ...але зарплати вистачає лише купити необхідне та харчування. нема за що житло орендувати, бо своє в окупації
Баба_Воля• 22 марта 2024
Ответ дляМаю рацію
Вони в своїй країні, знають мову, можуть працювати по спеціальності.
Маю рацію• 22 марта 2024
Ответ дляБаба_Воля
працюємо. по спеціальності важко влаштуватися на новому місці, тому працюємо де знайшли роботу.
Баба_Воля• 22 марта 2024
Ответ дляМаю рацію
Уявіть тоді тих, хто намагається якось вижити за кордоном
вкрации• 22 марта 2024
Ответ дляДон Пэдро
А я вважаю що якщо мені належить ця виплата, то хай платять, ця держава з народу усе що може вижимає, то хай і свої обовʼязки виконує
вкрации• 22 марта 2024
Ответ дляБаба_Воля
А що не так? Я державі податки сплачую, чого належні мені виплати я маю «вибивати»?
вкрации• 22 марта 2024
Ответ дляМаю рацію
Може у тому і проблема що не вистачає
Баба_Воля• 22 марта 2024
Ответ длявкрации
Ну якщо у вас є робота, то навіщо вам ця виплата?
Маю рацію• 23 марта 2024
Ответ дляБаба_Воля
уявляю..виживати в україні чи виживати за кордоном -є вибір у кожного, можливості різні
вкрации• 23 марта 2024
Ответ дляБаба_Воля
Ну дивіться, я отримую трохи менше 15 тисяч гривень, 7500грн це оренда квартири, 2300-3500грн це комунальні послуги.
Відчуваєте різницю між жити на пʼять тисяч чи на десять (допомога ВПО + залишок зарплати)?
Про «треба шукати дешевше житло» чи «міняйте роботу» залиште собі, мені розповідати не треба

renata2006• 23 апреля 2024
Ответ дляДон Пэдро
10 мин делов. Ни кто не опрашивает не обследует ваше жилье. В сельраде дали бумажку бланк. Двое соседей ее заполнили подписали и все.