Анонимус Я• 22 марта 2024
Які аналізи здати для діагностики? Підозра на діабет
Є підозра на цукровий діабет, які аналізи треба здати для підтвердження або виключення?
В ділі є пакет діагностика діабету 2 типу, цього буде достатньо?
Лиса Патрикевна• 22 марта 2024
Глюкоза, гликированый гемоглобин, глюкозо-толерантний тест, инсулин. Эндокринолог может ещё и С-пептид назначить
Начальник Анонимов• 22 марта 2024
Звичайний аналіз на глюкозу для початку а потім вже будете здавати все інше ,що вам та написали
Несу пургу• 22 марта 2024
Вы же уже создавали тему позавчера - там все написано. Если неясно могу повторить: глюкоза натощак + гликированный гемоглобин в одном заборе крови, всё. Диабет - это гипергликемия, так что интересует только сахар.
Анонимус Я
• 22 марта 2024
Ответ дляНесу пургу
Це не моя була тема, навіть не бачила.
Зараз ще пошукаю її, почитаю.
Глубоководная селедка• 22 марта 2024
У кого есть подозрение? У вас? У врача? Если у врача, то он скажет, стоит сдать. А если у вас, то сдавайте то, что нафантазируете.
Анонимус Я
• 22 марта 2024
Ответ для13чудоСВЕТА
хто підозрює?
Я підозрюю.
В мене є деяка симптоматика, на яку б можна було заплющити очі, якби я не мала рідних з діабетом і хєрову спадковість
Фея_3уровень• 22 марта 2024
Ответ дляЛиса Патрикевна
Ну или индекс НОМА. Там и глюкоза и инсулин, и выссчитают