)))))Не прошло и минуты, после сообщения о террористическом акте в ТЦ «Крокус Сити Холл» в Подмосковье, как украинские СМИ, словно по команде, начали изрыгать восторженные комментарии по поводу расстрела бедных безоружных людей.Озверели и требуют ещё крови
Листаю комментарии в украинском сегменте «телеги» и не могу найти ни одного комментария, в котором бы выражалось сожаление по поводу происходящих в «Крокусе» событиях. Там из автоматов расстреливают людей и сжигают их заживо, а украинские комментарии полны восхищения и кровавого людоедства. Честно сказать, не хотелось их приводить, но понимаю, что надо. Иначе никто не поймет, что на Украине российская армия сражается именно с нацистами и людоедами, а не обманутыми «братьями», которых надо спасать и жалеть.
Читайте и не говорите, что не понимаете, о чем и о ком речь. Это пишут про всех нас — россиян.«Вся Украина радуется и пляшет от этих кадров. Валите их без разбора».
«Ещё добавьте огня и крови».
«Отменный Пикник получился у русни. Здорово отдохнули. Теперь пусть дохнут».
«Прекрасное видео: кацапню мочат, глаз радуется».
Ещё что-то надо объяснять или понятно, кто сегодня противостоит России?!
«Ещё добавьте огня и крови».
Ответ дляJimson
Наилучшим выводом является тот, который вы сделаете сами, без подсказок. Не потому, что он самый правильный, а потому, что он ваш собственный.
Ваш тип мислення і висловлювань дуже сильно схожий на побудову мови типовим нарцисом. Ви так часто були в бані чи це звичний для вас спосіб спілкування і в реальному житті?
Ответ дляJimson
Три раза подряд с интервалом менее суток.
Обвинение в нарциссизме совсем недавно поступили от НатюшаК :) Доберусь домой, скину скрин.
Варто вам замислитись над цим, мабуть то все неспроста. Зі сторони воно ж видніше. А про бани ви так і не відповіли, тобто лише підтверджуєте всі наші побоювання
Ответ дляkuskus
Від вас залежить чи будете ви жити під окупацією, в тому чи іншому вигляді, чи це для вас нестерпно
Чесно? Якщо окупація така як в Авдіївка, то тут вибору нема. А якщо як Мелітополь, то будемо вирішувати проблеми по мірі їх надходження. Нам не двадцять років.
Ответ дляPiracanta
Можливо це пояснює ваше відношення до того, що відбувається, ви вже у віці і вам не цікаво як буде жити наступне покоління. Ваші діти в Україні?
Ответ дляkuskus
А яке моє відношення? Росія країна окупант, агресор. Нам пощастило, якщо можна так сказати, що вони в нашому селі не жили, а тільки ганяли по ньому на танках і бетеерах. А в сусідніх жили і творили жорстокі речі, замучили насмерть учасників ато, виганяли людей на вулиці, а самі жили в їхніх будинках. До речі, найжорстокішими були ДНР, російські професійні військові поводили себе досить культурно по відношенню до місцевого населення. Правда, грабували магазини, виносили сигарети і горілку. Коли тікали, то хватали автомобілі і мікроавтобуси місцевих жителів. В чому ви мене звинувачуєте? В тому, що я живу в тій частині України, на яку накинула оком Росія?
А що стосується життя майбутніх поколінь, то вони будуть жити своє життя.А по вашому виходить, що нинішні покоління повинні занапастити своє життя заради гарного майбутньго прийдешніх поколінь, яке може і не настати.
Ответ дляnenatasha
а за що вам їх дають?
За красивые глаза и белозубую улыбку :)
Пункты 3.1 и 3.2 правил форума. Один комулятивный, по совокупности количества поступивших жалоб.
В подробности вдаваться смысла не вижу. Делаю выводы, стараюсь следовать правилам и не нарушать их.
Ответ дляPiracanta
Для того, чтобы вас понять, оппонентам нужно самим побывать на кончике члена, т.е. на острие иглы.
Gipotenuza• 23 марта 2024
Ответ дляJimson
Соседи :)
По стилю изложения мыслей вы похожи на одессидку
Ответ дляPiracanta
Жодного звинувачення лише відсилка до ваших слів. Якщо ви пережили окупацію, то як ви можете казати, що краще бути в російському концтаборі, ніж намагатись вибороти свободу? Ніхто не задоволений війною, але які є варіанти? Я вас взагалі не розумію