Щастя-здоровля• 23 марта 2024

Хто худнув зі 100+, порадьте будь ласка.

Добрий вечір.
Все життя я з лишньою вагою. Но через високий ріст 175 см виглядало не огидно.
До війни вага 10 років була 92 кг. За 2 роки набрала до 110 кг.
Моральні і сили на нулі, но розумію, якщо не почати щось робити буде біда.
Дівчата, хто мав таку проблему і зміг скинути. Мені б хоча до 90, порадьте будь ласка як худли.
Перечитала тут теми і зазвичай, у дівчат вага не така велика і достатньо дієти. Но з моєю вагою і постійним заїданням стресу розумію буде зрив з дієти.
Будь ласка, порадьте будь ласка як себе мотивувати і спосіб схуднення.
Дуже дякую всім хто відгукнеться.
Я таке знаю• 23 марта 2024
Ответ дляЩастя-здоровля
Варіанти з відварною грудкою проходила років 15 тому. Я х такого харчування зриваюся. Мені коли не смачно, то руки опускаються і нічого не хочеться. Через це я все життя жінка в тілі.
Пока вага не шкодила (до 92 кг) , я не переживала.
Зараз коли 110 є задишка і брак сил. Переживаю. Но я та сама слабохарактерна і без сили волі.. Тупік.
Беру грудку запечену в сільпо. До цього геть її не їла. А це просто грудка, без кляру, зі спеціями.
Ні грама• 23 марта 2024
Вопросы у вас немного не зрелые, вы взрослый человек и вероятно образованный правда по тарелке не можете посчитать на глазок сколько там чего и внести в программу? При том, что часто в ресторане написана пограмовка или можно официанта попросить уточнить по технологической карте ну и купить домой весы и через неделю вам будет понятно, где 50, а где 80 грамм лосося
В ресторанах не заказывайте углеводы/гарниры/многокомпонентные соусы/ никаких сладостей / булок/ напитков с сахаром ,
белок с овощами или белок ваше всё
я нормально худею с ресторанами просто беру, не круассан, а карпаччо /тар тар/ сифуд и тд
В крайнем случае тост с авокадо

С вашим весом вероятно есть инсулинорезистентность и это нельзя игнорировать, вы должны научиться есть правильно, чтобы избегать скачков глюкозы иначе никакого похудения не будет
Засомневаю• 23 марта 2024
Ответ дляКудряшка Сью
А які проблеми зі шлунком? Бо я на 700-800 ккал вже 11 місяців, по тому, що пишуть тут я вже не знаю, що і чекати. Все розпитую. які у кого симптоми були убитого метаболізму, зі шлунком що було. але ніяк ніхто не напише конкретно. А, ще опущення органів.
Гастрит, перший назад був, коли я просто на голодний шлунок з´їла мандарин. Болі були сильними, рвотатвоанці і ввечері, довге лікування.
Блондинка в Законе• 23 марта 2024
Підсіла на гербалайф білковий коктейль ваечері, на сьогодні найкраще що допомогає. Один з вихідних замінюю ним і сніданок.
Блондинка в Законе• 23 марта 2024
Ну і психотерапевта який працює з РХП,
САМ_ТАКОЙ• 24 марта 2024
Ответ дляЛівий Локіть
який цінний коментар в розрізі питання автора
кто-то смог и она сможет. меньше ныть просто нужно
Фоточки нема• 24 марта 2024
Автор мне помогли пешие прогулки. В спортзал я так и не собралась. А вот ходить стала потихоньку больше. Сначала на пару остановок раньше вышла, потом с работы домой 6 км. Реально гуляешь, светит солнышко, уходит стресс и это единственная нагрузка на которую я способна. Ещё и бесплатно.