Щастя-здоровля• 23 марта 2024

Хто худнув зі 100+, порадьте будь ласка.

Добрий вечір.
Все життя я з лишньою вагою. Но через високий ріст 175 см виглядало не огидно.
До війни вага 10 років була 92 кг. За 2 роки набрала до 110 кг.
Моральні і сили на нулі, но розумію, якщо не почати щось робити буде біда.
Дівчата, хто мав таку проблему і зміг скинути. Мені б хоча до 90, порадьте будь ласка як худли.
Перечитала тут теми і зазвичай, у дівчат вага не така велика і достатньо дієти. Но з моєю вагою і постійним заїданням стресу розумію буде зрив з дієти.
Будь ласка, порадьте будь ласка як себе мотивувати і спосіб схуднення.
Дуже дякую всім хто відгукнеться.
ЖаннаНеАгузарова• 23 марта 2024
После родов 96 ,сейчас через 12 лет 58 подойдёт? Совет один ,уменьшать порции еды.
Кринжова баба• 23 марта 2024
О, такая же история
Вбигудях• 23 марта 2024
Какое количество калорий у вас сейчас выходит ?
Мелочунь• 23 марта 2024
Меньше есть. Я пытаюсь сейчас
автор Щастя-здоровля • 23 марта 2024
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Дякую за досвід.
автор Щастя-здоровля • 23 марта 2024
Ответ дляВбигудях
Не знаю. Впевнена багато.
Вбигудях• 23 марта 2024
Ответ дляЩастя-здоровля
Не знаю. Впевнена багато.
Так надо с этого начать , вы должны понять свою точку а
Начните все считать
ЖаннаНеАгузарова• 23 марта 2024
Ответ дляЩастя-здоровля
Не знаю. Впевнена багато.
Попробуйте убрать хотя-бы хлеб. Это работает.
автор Щастя-здоровля • 23 марта 2024
Ответ дляВбигудях
Начните все считать
Я не розумію як його рахувати коли харчуєшся не завжди вдома.
Снідаю по дорозі, заїжаю в кафе. Обіди комплексні на роботі. Ввечері лише домашня їжа.
Вбигудях• 23 марта 2024
Чтобы худеть надо понимать сколько вы сейчас едите и сколько вам надо есть , чтобы худеть
Добавить спорт, чтобы больше сжигать
Убрать хлеб, булки, сахар , жирное слишком и жареное
Вбигудях• 23 марта 2024
Ответ дляЩастя-здоровля
Так надо научиться и понять , если хотите худеть
Начните стать через Гугл, как все считать
Как выглядеть 100 грам каши или мяса
автор Щастя-здоровля • 23 марта 2024
Ответ дляМелочунь
Меньше есть. Я пытаюсь сейчас
Знати би наскільки менше...
Сніданок і обід у мене комплексні, тому вважаю, що заклади харчування більш менш притримуються норми.
Ну а вечеря вдома то звичайно можу переборщити з нормою.
Ацетилсалициловая кислота• 23 марта 2024
Возможно в комплексном как раз слишком много всего. А может жирное, жареное и т.д.
автор Щастя-здоровля • 23 марта 2024
Ответ дляВбигудях
Как выглядеть 100 грам каши или мяса
Вот наприклад мій сьогоднішній сніданок. Як порахувати тут калорії?
автор Щастя-здоровля • 23 марта 2024
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Наприклад мій сьогоднішній сніданок
Я думаю фри тут лишнее, а все остальное нормально, если до обеда больше ничего не подъедать. И хлеб я бы один оставила.
Мелочунь• 23 марта 2024
Ответ дляЩастя-здоровля
Наприклад мій сьогоднішній сніданок
Я вам скажу так. Смотрю кто как похудел, кто что ест и ел.
И абсолютно все перестали на время похудения и пока не поняли сколько нужно есть - питаться в общественных местах.
Все по судочкам и с собой. И в кафе смотрю едят и в машине едят. Где угодно и это нормально.

Пока нет жёсткого подсчёта, не похудеть никак.
Это первый этап. Потом можно не так жёстко. Но это потом.
Белок и овощи, в разумных количествах
Мелочунь• 23 марта 2024
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Там батат скорее всего.
С хлебом согласна- минус 1 нужно
автор Щастя-здоровля • 23 марта 2024
Ответ дляМелочунь
Там батат скорее всего.
С хлебом согласна- минус 1 нужно
Так, батат.
заварний look• 23 марта 2024
Автор, не ускладнюйте. Нема вибору. Або ви себе берете в руки і виходите з зони комфорту або ні. На ранок каша дві ложки гречки, 2 яйця і помідори/огірки. Все. У вашій тарілці я би прибрала батат фрі і білі тости. Замість того або якусь кашу або половину цільнозернового тосту. Чим простіше меню, тим легше рахувати. Наприклад відварена грудка і салат з капусти на вечерю. Що там рахувати?
автор Щастя-здоровля • 23 марта 2024
Ответ длязаварний look
Варіанти з відварною грудкою проходила років 15 тому. Я х такого харчування зриваюся. Мені коли не смачно, то руки опускаються і нічого не хочеться. Через це я все життя жінка в тілі.
Пока вага не шкодила (до 92 кг) , я не переживала.
Зараз коли 110 є задишка і брак сил. Переживаю. Но я та сама слабохарактерна і без сили волі.. Тупік.
заварний look• 23 марта 2024
Ответ дляЩастя-здоровля
Ви думаєте мені смачно? Зривалася. Це найгірше. Я кажу чоловіку , я можу їсти грудку і не їсти смажену картоплю. Але любити я все одно буду картоплю, голубці з соусом і хліб з маслом і сиром. А грудка то просто , щоб не бути голодним і просто рахувати. Але відвареної риби навіть не дуже хочеться. Інша справа смажена. Але ці всі обмеження через недостатність активності. Тому більше гуляти, рухатись.
Чарівне зіллячко• 23 марта 2024
Ответ дляЩастя-здоровля
Вы просто пассивно хотите, но ничего делать не собираетесь. Вкусно есть - это не про грудку. Посчитать калории, чтобы начать худеть достаточно употреблять в день всего на 200-250 калорий меньше. Без жертв и стенаний.
Вбигудях• 23 марта 2024
Ответ дляЩастя-здоровля
Судя по всему у вас есть деньги
Заказывайте готовую еду с калорийностью нужной
Вбигудях• 23 марта 2024
Вариант два выкинуть хлеб и батат с вашего завтрака готового , и попросить больше омлета и больше зелени
Квітка Миру• 23 марта 2024
Рост 165, вес был 100.Минус 15 кг за 4 месяца.Считаю калорий, хожу в зал.
Тоже заедаю, но в интернете есть много рецептов низкокалорийных и я вместо сахара и меда кладу сахарозаменитель. Люблю яблоки, они меня спасают.Сейчас вместо сладкого готовлю такое блюдо : в духовке запечь кубиками яблоки,тыкву и апельсин, посыпать сахорозаменительем.
Основа салатов - зелень микс,хорошо утоляет голод, а каллории всего 20.
Обнимашкина• 23 марта 2024
Ответ дляЩастя-здоровля
це далеко не дієтична порція. можна розділити як мінімум на 2 рази
Обнимашкина• 23 марта 2024
Ответ дляЩастя-здоровля
то запечіть ту грудку. добавте каплю соєвого соусу. і буде смачно
Квітка Миру• 23 марта 2024
Ответ дляЩастя-здоровля
Купите копчёную грудку, 170 каллории там.Очень вкусный салат из зелени с креветками, 200 калл, овощи запекайте на решетке в духовке, будут ,как гриль.
В интернете очень много вкусных рецептов.
Только для заправки,не используйте кетчупы, майонез и подобное .С маслом тоже осторожно, одна- две чайные ложки