Бабка-байкерша• 24 марта 2024

Косметический ремонт для сдачи квартиры

Девочки, подскажите, плиз)
Купили квартиру под сдачу, всё там неплохо, но даже риэлтор говорит, желательно сделать "косметику"..
Вот думаю, что туда входит, видимо обои, но это сейчас тоже стоит денег, а сильно вкладываться не хочется..
Как вы "освежали" квартиру, подскажите?
Спасибо.
Печенюшка• 24 марта 2024
Ми фарбували стіни в орендованій квартирі. Одразу стало чистіше, світліше. Власник дозволив, стіни не фарбували років 15
Распутница• 24 марта 2024
Просто пофарбуйте стіни в світлий колір і викиньте весь непотріб. А взагалі, залежить від квартири - в кожній своя косметика.
автор Бабка-байкерша • 24 марта 2024
О, дякую! Це ж треба знімати обох, зачищати, а потім вже фарбувати, вірно? Клеїти нові не хочеться, морока, мені здається..
Продаю витрішки• 24 марта 2024
Ответ дляБабка-байкерша
Може пофарбувати обої, якщо вони дозволяють?
Молчалка• 24 марта 2024
Кто сейчас клеит обои ?
Тем более они очень дорогие сейчас.
Покрасьте стены в белый даже по старым обоям и будет уже свежее.

Я б ремонт не затевала - пыли, грязи будет, развезете на два месяца.
Лучше сдайте чуть дешевле, чем планируете с новым ремонтом.

Покажите фотку комнаты пожалуйста, какое состояние старых обоев.
как тебе такое илон маск• 24 марта 2024
Ответ дляБабка-байкерша
Ой, нет, лучше клейте обои, под покраску вам стены нужно правильно подготовить, выровнять, это куча денег
Продаю витрішки• 24 марта 2024
Ответ дляПеченюшка
Підкажіть, що вам приблизно обійшлося пофарбувати стіни? І скільки кімнат фарбували?
Молчалка• 24 марта 2024
И фотку кухни - какое состояние у фасада и шкафов?
Печенюшка• 24 марта 2024
Ответ дляПродаю витрішки
4 кімнати і коридор. Десь 5 тисяч. Але я сама фарбувала і я це не дуже вмію робити. Просто квартира дійсно підубита, а стінам взагалі був триндець. Якби робити все прям правильно,то це набагато більше, мені здається) але в нас власник не хотів нічого змінювати, то все за свій рахунок
Prervana• 24 марта 2024
Почитайте что такое хоумстейджинг. Кстати, есть люди, которые придут и сделают вам красиво за определенный прайс. Освежат стены, мебель, текстиль, сантехнику. Словом, подготовят квартиру к максимально выгодной сдаче/продаже
автор Бабка-байкерша • 24 марта 2024
Спробую пофарбувати ці обої..
Колір беж чи просто білий?
І ще, та стеля не рівна і трошки с розводами, теж фарбувати чи можна підвісну? Начебто, це швидко і не дуже дорого..
Кукусики• 24 марта 2024
Ответ дляБабка-байкерша
Вот все кто советуют ’просто покрасить стены’ вообще думают о том, что стены скорее всего не выравнены идеально под покраску?! И автору гораздо дешевле и меньше мороки будет переклеить обои, чем штукатурить под идеал стены и потом красить. А обои, особенно с рисунком, скрывают неровности стен.
Распутница• 24 марта 2024
Ответ дляКукусики
Пофарбувати шпалери або поклеїти шпалери під фарбу. Шпалери з малюнком потім буде складно знайти, якщо орендарі виявляться поросятами і доведеться переклеювати всю кімнату, а не один фрагмент. І малюнок ще треба підганяти - дуже багато мороки.
Кидаю курити• 24 марта 2024
Ответ дляРаспутница
Там обои старые. Фу
Распутница• 24 марта 2024
Ответ дляКидаю курити
Там обои старые. Фу
Ми не знаємо, які у автора шпалери
ПироженкА• 24 марта 2024
Автор, потрібна розуміння конкретної квартири.
Якщо стеля 2,4 то ще робити підвісну стелю.-жах
Оьої якщо пошарпані і пильні, то пофарбувавши буде жахіття.
Як і чисто білий колір. А якщо стіни крмві, то фарбувати тільки якщо поклеїли малярний флізилін щільністю хоча б 120.
Що по кухні і сантехніці. Я коли свою здавала, то це перше на до дивилися, бо шпалери багато хто й сам готовий переклеїти
Natalia505• 24 марта 2024
Ответ дляМолчалка
Кто сейчас клеит обои ?
Тем более они очень дорогие сейчас.

Я клею. Шпалери є на будь який гаманець. Навіть австрійські або Англія іноді коштують як слов´янські. Плюс є знижки, завжди.Якщо руки з правильного місця і поклеїти самостійно це недорого.
Своего не предлагать• 24 марта 2024
Ответ дляБабка-байкерша
Под покраску должны быть идеальные стены
ФФФФристайла• 24 марта 2024
Ответ дляРаспутница
+ шпалери під фарбу, як на мене, найкращий варіант. Можна не рівняти стіни. І завжди можна знову пофарбувати.
Купіть зайві рулони, щоб можна було освіжити перед новими квартирантами, якщо буде така потреба. А може і не доведеться. І просто підфарбуєте.
Рожева юбка• 24 марта 2024
Ответ дляКукусики
100%
Корсет_на_шурупах• 24 марта 2024
Я клеїла нові шпалери, попередньо зняла 3 шари старих радянського взірця. Стіни були криві, але нові шпалери чудово замаскували всі нерівності. Знайшла на розпродажу шпалери Марбург шириною 1м за 297 грн. Ніяке фарбування не дало би такого ефекту.
Мая твая не панимать• 21 апреля 2024
Ответ дляКукусики
Можна обої під покраску.
Кудесница_с_пургеном• 08 мая 2024
під фарбування стіни мають бути рівними (ідеальними)
Або шпалери фарбувати, якщо це неможливо клеїти недорогі під фарбування