Маю знайомого - вченого. Не так давно розповідав мені, що винайшли робота з влаштованим GPT.
Інколи я про це задумуюсь і мені стає моторошно… Що як роботи нас знищать, як думаєте, як скоро це буде? Чи потрібно готуватися?
Колючая Роза• 24 марта 2024
Ответ дляkll lena
Чому усі так бояться знищення?
термінатора надивились
english book• 24 марта 2024
Якщо навчаться самі себе обслуговувати і замінювати/заряджати хоча б акумулятори, то може щось і влаштують. Але навіщо воно їм?))
Anastasiya-f052• 24 марта 2024
Ответ дляkll lena
Чому усі так бояться знищення?
Деякі люди, знаєте, хочуть жити.
Anastasiya-f052• 24 марта 2024
Ответ дляКолючая Роза
термінатора надивились
Ну зараз це вже не фантастика а цілком ймовірний сценарій.
Anastasiya-f052• 24 марта 2024
Ответ дляКолючая Роза
термінатора надивились
Втім, втілюється ще більш моторошний і реалістичний. Поступова заміна людей ШІ і роботами, що лишає людей без роботи і отже без житла і їжі. А отже, мільярди людей гинуть від голоду прямо на вулицях, бо не можуть дозволити собі купити бодай щось з їжі. Навіть не через її відсутність через неврожай чи ще чомусь. Бо не можуть на їжу заробити грошей.
Ответ дляAnastasiya-f052
Подумайте логически. Если у людей не будет денег покупать товары,то в чем будет смысл производителей?
Ответ дляAnastasiya-f052
при таком раскладе люди разгромят роботов, как раньше громили ткацкие станки
Anastasiya-f052• 24 марта 2024
Ответ дляМимо_шла
Не знаю, не знаю. Происходит то все именно так!!
Anastasiya-f052• 24 марта 2024
Ответ дляАnnеt
Никто ничего не разгромит
Anastasiya-f052• 24 марта 2024
Ответ дляМимо_шла
😂
Вспоминаю как учёных палили
Вспомните потом когда мы будем в таком положении на улице без денег дохнуть от голода про этот разговор.
Anastasiya-f052• 24 марта 2024
Ответ дляМимо_шла
Успокойтесь,не будем.
Прекратите отрицать всё новое
Будем.
Не все новое нужно и не все новое это хорошо.
ИИ оставит людей без работы, а значит без жилья и еды.
Твиттер, Фейсбук, Амазон, ИВМ, Гугл, Нетфликс, и многие другие УЖЕ уволили почти весь штат.
Anastasiya-f052• 24 марта 2024
Ответ дляlus_so
Не скоро. Роботи дорогі, праця людини поки що дешевша.
Набагато скоріше ніж ми думаємо
Ответ дляAnastasiya-f052
Будем.
Где можно ознакомиться с этой информацией про увольнения?
арина-ветерок• 24 марта 2024
Какие роботы? Люди , где вы находитесь , что Вас это волнует. Не в Украине наверное? Мы вот по двое-трое суток без электричества отсидели, чуть включили и опять выключают, и с такими тенденциями не факт что оно будет с нормальной подачей вообще. Тут день пережил , и Слава Богу, а у них роботы в голове. Дожить ещё надо до тех роботов.
Anastasiya-f052• 24 марта 2024
Ответ дляМимо_шла
Google вам в помощь