24 марта в 18:42

Якщо зарплата менша за ту про яку домовлялися, то «кинули» працівника чи ні?

Просто цікаво, як ви вважаєте.
Прочитала в темі нижче що у людини «останньою краплею» стало що її мало не кинули на кілька десятків тисяч гривень, і сама собі думаю, якщо мені обіцяли зарплату 25 тисяч, а платять реально 15, нібито через сторонні фактори, насправді ж багато хто отримує сталу зарплату, таку саму як і раніше, то мене виходить «кинули» на ці гроші?
Опля Картопля 24 марта в 18:43
Так , все вірно
5 1
автор Застряла 24 марта в 18:44
З роботи не піду зараз, піду як тільки закінчиться лікарняний по вагітності та пологам, не хочу мати нічого спільного з цією організацією
Молчавочка 24 марта в 18:46
Смотря как обещали. Если сказали, что будет 25 при условии выполнения каких-то показателей, а вы их не выполняете, то нет, не ’кинули’.
автор Застряла 24 марта в 18:46
Ответ дляМолчавочка
Смотря как обещали. Если сказали, что будет 25 при условии выполнения каких-то показателей, а вы их не выполняете, то нет, не ’кинули’.
Ні, усі свої обов’язки і обіцянки я виконую, але безпосередній керівник не має бажання відстоювати своїх підлеглих, бо багато відділів отримують ту зарплату що і раніше, а нам чомусь немає фінансування, три місяці трималися на тому що обіцяли перекрити усе квартальною премією, але у березні знову копійки по зарплаті
Лялька в колисці 24 марта в 18:49
Кинули. В мене чоловіку обіцяли, обіцяли, оформили доплати в т.д., що протягом року він вийде на ту, що обіцяли при влаштуванні, попрацював в держ.службі, трошки розгрвб авгієві понюшні. 9 місяців пропрацював. Після реформи у кого+1200 грн, кому +700 додалося, а йому -2тис, звільнився . Прийняв іншу пропозицію, де зразу чітко обговорили з плату на серйозному рівні і вона в 3 рази вища за держ службу.
автор Застряла 24 марта в 18:53
Ответ дляЛялька в колисці
Кинули. В мене чоловіку обіцяли, обіцяли, оформили доплати в т.д., що протягом року він вийде на ту, що обіцяли при влаштуванні, попрацював в держ.службі, трошки розгрвб авгієві понюшні. 9 місяців пропрацював. Після реформи у кого+1200 грн, кому +700 додалося, а йому -2тис, звільнився . Прийняв іншу пропозицію, де зразу чітко обговорили з плату на серйозному рівні і вона в 3 рази вища за держ службу.
Оце і я така, спочатку наче нічого, а після нового року немає фінансування і живи як хочеш на ті гроші
Мамина квіточка 24 марта в 19:25
Сторонні фактори? Може ви kpi просто свої не виконуєте? Тоді логічно
автор Застряла 24 марта в 19:31
Ответ дляМамина квіточка
Сторонні фактори? Може ви kpi просто свої не виконуєте? Тоді логічно
Кажуть що немає фінансування, від мене чи мого ккд це ніяк не може залежати
Chaterbox 24 марта в 20:15
Автор, если ваша ставка 13, но вам рассказывали, что будете получать ставку+проценты и это будет не менее 25, то вас или обманули, или заработать подобные бонусы вы просто не в состоянии.
А если ваша зарплата не имеет бонусной части и должна была составлять 25, то вас кинули точно. У вас был джоб офер хотя бы минимальный, на финальном собеседовании звучала эта цифра? Сейчас любят оформлять вакансию, указывая вилку зарплаты и, в итоге, платить по минимальной границе.