24 марта в 19:52

Що робити, коли лежу и щось летить

Літак дуже низенько і прямо відчувається зі звуку, який він важкий.
Чи торохкотить безпілотник.
До речі,не знаю, часто чи ні, бо в мене і вдень сонливість, а вночі тим більше.
А, між тим, середина ночі, я сонна, в мене температура, ні в який підвал не піду.
Яка область, писати не буду, бо я тут вже якось процитувала новини з відкритих джерел, але видалили тему, ніби я якусь державну таємницю...
Результат:
вже голосів: 115
57 (49.57%) Що має бути, те буде
29 (25.22%) Молитися
16 (13.91%) Йти в підвал
13 (11.3%) Свій варіант
Zimbabve 24 марта в 19:53
Якщо підвал не сховище, то думаю, краще за 2 стіни
арина-ветерок 24 марта в 19:54
Літаки ж не літають над нами, тільки ракети.
12 4
Janeke_in_UA 24 марта в 19:54
Я летела в коридор прятаться, вертолет оказался. Давнооо не слышала этот звук, а самолёты так вообще последний раз, когда Харьков бомбили авиа. Наверное, наваляю на месте, если услышу
5 1
_Irina-K_ 24 марта в 19:55
Особисто я телепортуюсь за 2 стіни, а там вже просинаюсь.
1 7 2
Spicy -02f0 24 марта в 19:56
Я ничего не делала
Bagram 24 марта в 19:56
Ответ дляарина-ветерок
Літаки ж не літають над нами, тільки ракети.
Літають військові літаки над селами. Свекруха розказувала, що вночі страшно спати, бо літаки літають.
1 5
tanga 24 марта в 19:56
Ответ дляарина-ветерок
Літаки ж не літають над нами, тільки ракети.
Наші літаки літають
РойЛеля 24 марта в 20:05
Якби в мене не діти, я б і не вставала.
А так мушу їх хоч на 1 поверх спустити з 2.
i_sho 24 марта в 20:13
Мостіться звечора в ванній/коридорі
25Lida 24 марта в 20:20
Ответ дляBagram
Літають військові літаки над селами. Свекруха розказувала, що вночі страшно спати, бо літаки літають.
Чого боятися, то ж наші соколята літають. Над моїм будинком дуже часто, і вертоліти теж. Мені навпаки радісно що в нас є чим літати.
2 9
Helenny 24 марта в 20:22
Йти між двох стін.
Можна табуретку поставити і сісти, закутатись.
Re1ne 24 марта в 20:26
Вы за 2 года еще не поняли, что вам делать?
4 2
Nadine23 24 марта в 20:37
Вчора пішли перший раз з маленькою дитиною в укриття в школі. Як результат я з температурою і хворим горлом, бо там якась дитина кашляла і протяги були. Сьогодні нікуди не піду, бо тоді точно злягу надовго.
Everywhere 25 марта в 10:42
Когда слышала ночью, как летела над домом ракета, закрывала глаза и уши и просто лежала, делая медленно вдох-выдох, чтобы успокоить себя и перестать накручивать в своих мыслях, для себя лично ужасы.
Укрытие от меня далеко, а молитв я не знаю, так как атеистка.