lilu1990• 25 марта 2024

Як ведуть себе ваші військові?

Чоловік сестри агресивний став до цивільних, особливо чоловіків. І в побуті, і на дорозі. Пре на автомобілі, підрізаючи і паркуючись де попало.
Манула• 25 марта 2024
Що тут казати, у цивільних кукуха їде, тим паче у військових ... Психічне здоров´я нації підірване як ще один наслідок війни ...((

Анетка• 25 марта 2024
Мій чоловік зараз в лікарні, після чергової операції (поранення було ще 1.5 роки тому) , він мені сказав таку фразу: що жалкує, що був таким легковажним, що лишив нас з дітьми і пішов на війну. І це він сказав при повній підтримці зі сторони своєї родини , що казати про тих хлопців, які лишились сам на сам зі своєю бідою. Їх ніхто в цивільному житті не розуміє, платять 500-700 грн !!! на місяць ! Де та повага від держави до людей, які першими стали на її захист ?
А тепер подумайте, чому військові дратівливі ?
RaminaSonne• 25 марта 2024
Ответ дляСтрашнаяНаташа
Все добре. Всі чоловіки нашої родини військові. Звичайно, що ухилянтів ненавидять.
Ухилянтів з тцк? Та їх, мабуть, усі ненавидять.
forumchanka• 25 марта 2024
Родственник-сейчас командир под Роботино-все ок,племянник-воюет с 14 года-ок.Сын подруги-не ок,но он такой был и раньше,в папу вдался.Двоюродный брат-спокойнее удава,но он не на передовой,чуть дальше.Сосед дальний-был ужас и пришел ужас.Там семейка такая.Автор,если дерганный и психи за рулем,вождение такое..ну..нервное,водилы поймут,то это соли или амф.На быстрых такое ,может и не война виновата,а раньше сидел,баловался,и сейчас понесло..
forumchanka• 25 марта 2024
Остальные друзья,знакомые то ок.Адекватны.
forumchanka• 25 марта 2024
Ответ дляАнетка
Кого знаю-всем плотят.Родственники на жилье собирают.С деньгами ок.Но после ранения -не знаю.
Блискавка• 25 марта 2024
Ответ длята самая
У родички чоловік повернувся контужений, каже що кричить по ночам, і іноді дивний, то за ним хтось спостерігає, то хтось не так дивиться … але вона щаслива що він взагалі повернувся, допомогає реабілітуватися, шукає йому лікарів, психологів
У подруги брат - точно ваша история. Что делать не знают. Не спит, сам с собой разговаривает ночью.
Will_Be...• 25 марта 2024
Хреново( Настроения - 0, злость, усталость. Говорит, что многих задолбало все. Сидят с октября в окопах безвылазно, за год и почти 2 месяца, семьи видели по 10 дней. У многих повылазили болячки разные - сердце, суставы, давление. Лечится не отпускают - заменить некем. Проскакивают разговоры про сзч у некоторых.
СтрашнаяНаташа• 25 марта 2024
Ответ дляRaminaSonne
Ви серйозно? А ви в курсі, що наразі більшість у тцк складають ті, хто з контузіями, пораненнями, ті, хто до служби ВЖЕ не придатний, але і відпускати їх не відпускають. От і змушені ’служити’ у тцк. Більшість моїх знайомих, зараз у тцк, але всі вони з першого дня війни були на фронті, на першій лінії, один з Бахмуту, один Харків звільняв, один півтори роки під Луганськом у лісах жив. От взагалі не смішно, взагалі. Ухилянти...

автор lilu1990 • 25 марта 2024
Ответ дляKristal2013
Удалено администрацией...
Про звичайних чоловіків можна писати а про військових зась? Чи вони супермени якісь чи боги? Усі люди з нервами
автор lilu1990 • 25 марта 2024
Ответ дляСтрашнаяНаташа
Неправда

🫡Среди военных, которые несут службу в ТЦК, менее половины имеют боевой опыт

Участниками боевых действий из них являются 46,2%, говорится в официальном ответе Минобороны Украины
Яриночка2• 25 марта 2024
Ответ дляСтрашнаяНаташа
Поддерживаю Вас. Я тоже хотела написать этому автору про ТЦК, а потом подумала бесполезно доказывать
автор lilu1990 • 25 марта 2024
Ответ дляЯриночка2

Юля Неюля• 25 марта 2024
Ответ дляCharming
До речі, згідна. Чоловік 5 місяців після висновку ВЛК про часткову непридатність, провів в частині на Сході, з зп 600 грн чекаючи переводу, поза штатом. Ось там хлопців і ’ламало’. Якраз там потрібні психологи , які жваво працюють в тилу. Хоча я вважаю, що саме там, де вони потрібні ( госпіталі на Сході, оці перетримки) ними і не пахне.
Там нужны не психологи, а сохранение зарплаты на период реабилитации.
Тогда и ломать не будет морально, а воспримут как отдых
автор lilu1990 • 25 марта 2024
Ответ дляTasya-Natusya
У вас завжди такі провокаційні теми... По факту, це від людини, її психіки залежить. У нас два родичі було на фронті - один і цивільним був спокійним і врівноваженим, повернувся таким самим. Другий був і до війни без клепки, таким і лишився. Єдине, що поки йому інвалідність не дали, то цого лікували і психологи з ним працювали, а як другу групу дали, то все закінчилося.
Впізнаю наших людей

Не готові обговорювати реальні проблеми. Всюди провокації їм мерещаться. Думають що зсу то якісь полубоги без емоцій
СтрашнаяНаташа• 25 марта 2024
Ответ дляlilu1990
Неправда

Це мало? Майже половина!
автор lilu1990 • 25 марта 2024
Ответ дляСтрашнаяНаташа
Це мало? Майже половина!
Ваші слова

А ви в курсі, що наразі більшість у тцк складають ті, хто з контузіями, пораненнями...
Innag• 25 марта 2024
Я теж стала агресивна. Посилаю людей на три літери. Стараюся росіян в соцмережах, щоб на оточуючих не стравлювати. Це нормально
LoveYouOrNot• 25 марта 2024
На днях військові влаштували собі дискотеку на вулиці міста пізнім вечором - їм здалось, що їм так можна - гучно включена музика (я відкрила вікно, і звук був наче під вікном концерт), співають, бухають. Поліція нічого особливо їм не зробила, а людину, яка їх викликала, ці військові обзивали ’лохом, який не воює’.
Деякі військові дуже нагло себе ведуть, наче їм все можна. І махали вони на те, що можуть мішати спати сім´ям таких же військових чи взагалі будь-кому..

LoveYouOrNot• 25 марта 2024
Ответ дляInnag
Я думаю проблема не в агресії, а у вседозволеності, яку собі придумують деякі військові (як пише автор ’Пре на автомобілі, підрізаючи і паркуючись де попало.’). Градус агресії піднявся у всіх без виключення, і це нормально у війну.
RaminaSonne• 25 марта 2024
Ответ дляСтрашнаяНаташа
Ой, біднесенькі.
На незліченних відео добре бачимо, що вони контужені. А на поранених не дуже схожі.
LIANA171185• 25 марта 2024
Чоловік став трохи жорсткий,але агресивним-ні.
Incol• 25 марта 2024
Як страшно-сумно від цього, скалічені душі, що нас чекає надалі...... люди, які скільки пережили і наскільки травмовані не тільки фізично, страшно не тільки від сьогодення а від того, як жити з цим далі і військовим і людям і суспільству.
Анетка• 25 марта 2024
Ответ дляforumchanka
Через 2 місяці виводять поза штат із з.п. 500-700 грн . Якщо пройшов ВЛК і висновок непридатний з переоглядом через 6/12 міс то ще + 20 100 грн. Але коли є інвалідність і кожні пару місяців операції (які роблять безкоштовно) то цих грошей не вистачає на додаткові ліки, харчування, дорогу туди-назад до лікарні кожен день і т.д.
Анетка• 25 марта 2024
Ответ дляLoveYouOrNot
Я більше прущих і підрізаючих бачу на дорогих авто, явно не військові (Київ)
СтрашнаяНаташа• 26 марта 2024
Ответ дляRaminaSonne
Ой, біднесенькі.
Удалено администрацией...