25 марта в 14:32

Скільки ви заробляєте? Київ? Чи впали ваші доходи, порівнюючи до війни

Цікаво дізнатись хто скільки заробляє в Києві . Фріланс чи на компанію? Чи є родина? Чи вистачає? Чи своє житло , чи знімаєте ?
Вакцениро Вона 25 марта в 14:32
по сути может и так же - но жить стало в два раза дороже
Чебураха з перцем 25 марта в 14:38
Также как и до войны, чуть больше 1000. И также не хватает квартира есть
Карапулька 25 марта в 14:38
Доходи не впали, просто ціни п@дець як виросли)
Качка в тапцях 25 марта в 14:38
а шо це дасть? вже котра тема.
працюю віддалено. з початком війни пішла від нас няня сина. працюю тепер не повний робочий день. тому зп трохи менша, втомлююсь більше.
Пуки-куки 25 марта в 14:39
Не работала до войны, не работаю и сейчас. Даже после войны работать не планирую. На все хватает.
9 1
Будьте так ласкаві 25 марта в 14:40
Ответ дляПуки-куки
Не работала до войны, не работаю и сейчас. Даже после войны работать не планирую. На все хватает.
навчіть так же підсоєдинятися к енергіі повітря)
Ширли-Мырли 25 марта в 14:41
Расходы/цены выросли,поэтому жить стала хуже
Пуки-куки 25 марта в 14:42
Ответ дляБудьте так ласкаві
навчіть так же підсоєдинятися к енергіі повітря)
Это врождённая способность. Научиться не получится.
Радикальная 25 марта в 14:42
Працювала багато, зараз ще більше (так щоб часу на читання новин не залишалось), витрачаю менше (бо улюблені розваги недоступні), отже, доходи зросли.

Чим вам допомогла ця інформація?
Ситуації у всіх різні, немає жодної, яка повторюється
Чебураха з перцем 25 марта в 14:46
Ответ дляПуки-куки
Не работала до войны, не работаю и сейчас. Даже после войны работать не планирую. На все хватает.
Вы мне мою сестру напомнили. Раньше она говорила, что сейчас не военное положение, чтобы ей идти работать. Сейчас она также не работает
Пиши-пропало 25 марта в 14:50
1000 доларів
Як і було до війни
Ну таке, маю квартиру і дім
А толку ?
УраганнаЯ 25 марта в 14:52
Ответ дляПиши-пропало
1000 доларів
Як і було до війни
Ну таке, маю квартиру і дім
А толку ?
А что не так? Не нужно снимать... уже хорошо... ура
Пиши-пропало 25 марта в 14:57
Ответ дляУраганнаЯ
А что не так? Не нужно снимать... уже хорошо... ура
В мене трохи інше уявлення про щастя )
Тому планую виїзд
котопёс 25 марта в 14:57
Цены выросли
А зп подняли на 20% только
Губка Боб 25 марта в 15:02
Зп в грн вища, але відносно курсу дол та цін на все, звісно знизилася.
Губка Боб 25 марта в 15:02
Ответ дляВакцениро Вона
по сути может и так же - но жить стало в два раза дороже
А якщо нічого не купувати то в принципі ціни нормальні
Вареничніца 25 марта в 15:21
Цены п..ц. зп на осн работе не выросла. Взяла вторую работу. Плюс некий пассив доход. Кв своя. Нууу. Жабка давит.. хватает, но это у меня малой без гурткив и репетиторов. Ещё. Пока.. и я экономная в принципе.
Тримбулька 25 марта в 15:24
Зарплата зменшилась, ціни постійно зростають
Печенюшка 25 марта в 15:58
Мало заробляю. Навіть 30 т не має. Звичайно хотілось би більше
Роза в вазі 25 марта в 16:29
збільшилися
Руда ліса 25 марта в 16:42
Своє житло, фінансова ситуація краща ніж до війни у чоловіка, а в мене застій...усі клієнти виїхали і не повернулись, а шукати нових нема сил.
Яжбоматуся 25 марта в 17:54
Приблизно $6К чистими, вже після податків, коли відрядження, трохи + за рахунок добових. На компанію, іноземну. Своя квартира, купила, вже друге нове авто, є цивільний чоловік, живем вдвох.
Баррикадница 25 марта в 18:55
Ответ дляЯжбоматуся
Приблизно $6К чистими, вже після податків, коли відрядження, трохи + за рахунок добових. На компанію, іноземну. Своя квартира, купила, вже друге нове авто, є цивільний чоловік, живем вдвох.
Ким працюєте
Яжбоматуся 25 марта в 20:04
Ответ дляБаррикадница
Ким працюєте
Базова освіта - медична. Наразі менеджером в галузі охорони здоровʼя
КинДза 26 марта в 10:19
В мене доходи виросли, але в мене міжнародний юізнес.