03 мая в 23:01

Тим, хто думає, чи повертатися в Україну.

Напередодні свята, хочеться сказати вам, українці, хто хоче повертатися, хто сумнівається, хто сумує, і просто вагається, хто не знає, чи його тут хтось чекає. Так ось, повертайтеся! У нас найкращі люди, найкращий народ! Я , коли повернулася, півтора роки тому, була готова обійматися з касирами в магазині. І так, я, і ще, впевнена, що є багато таких як я, хто чекає на повернення наших людей, діток! Я хочу, щоб моїм дітям були пари з нашого народу, щоб була молодь, майбутнє! Це наша земля, наша мова. Можливо хтось прочитає і зрозуміє, що є люди, які не кажуть: ага, ви виїхали, ну то й сидіть там, не повертайтеся! Є люди, які чекають на повернення вас! Бузок у Ботсаду чекає на вас, Дніпро чекає, немає краще ніде, ніж удома. Ніхто не знає, що буде завтра і з ким. Але сьогодні ми одна велика родина!
показать весь текст
автор Пиона 03 мая в 23:20
Ответ дляNYC
Вы ждете маму с двумя детьми, которой некуда возвращаться?
Я чекаю кожного українця, хто так як і я любить свою Україну. Для кого Дім це не просто «там де моя сімʼя», а ще й земля рідна і народ.
27 19
Natal_ka91 03 мая в 23:21
Ответ дляNathalie27
Мені так різануло оце «чекають Перемоги, щоб повернутися». Вибісило, але важко пояснити чому.

Пасивні очікувателі Перемоги - це повна хрінь.
Не вас одну. Особливо коли звідти посилають на фронт.
13 2
Nat-li 03 мая в 23:21
Ответ дляПиона
Я чекаю кожного українця, хто так як і я любить свою Україну. Для кого Дім це не просто «там де моя сімʼя», а ще й земля рідна і народ.
Вам явно не на этот форум. Тут особый контингент.
10 8
NYC 03 мая в 23:22
Ответ дляПиона
Я чекаю кожного українця, хто так як і я любить свою Україну. Для кого Дім це не просто «там де моя сімʼя», а ще й земля рідна і народ.
Говорите адрес.
15 6 2
Tammy21 03 мая в 23:24
Я сподіваюся, ви будете прокидатися кожного разу, коли хоч одна людина через ваш пост постраждає.
І так, адресу пишіть. У мене є декілька рефлексуючих з під Мико та Херсона. До вас відправимо.
23 22 2
Красотка Дениза 03 мая в 23:24
Я бы сказала вам спасибо за светлый пост (и я без стеба),но на 3 году войны,имея дом,куда можно вернуться, странно как-то не замечать и не понимать, что у многих этого дома теперь просто нет. Мой дом остался в Мариуполе и,знаете,мне от вашего поста просто больно. Вам есть куда вернуться,к тому же в самый защищённый город нашей страны, а меня с ребёнком вы призываете куда возвращаться?
So_so 03 мая в 23:24
Я в Украине, но Ваши слова можно списать только на 100 гр перед сном.
annetta888 03 мая в 23:24
Ответ дляSo_so
Я в Украине, но Ваши слова можно списать только на 100 гр перед сном.
Скоріше за все, так і є
20 5
Юся шопоголик 03 мая в 23:25
Ответ дляПиона
Я чекаю кожного українця, хто так як і я любить свою Україну. Для кого Дім це не просто «там де моя сімʼя», а ще й земля рідна і народ.
Ви якась блаженна чесне слово, у вас 17 річні хлопці чи дівчата? Приписне вже зробили якщо хлопці?
30 6
автор Пиона 03 мая в 23:26
Ответ дляКрасотка Дениза
Я бы сказала вам спасибо за светлый пост (и я без стеба),но на 3 году войны,имея дом,куда можно вернуться, странно как-то не замечать и не понимать, что у многих этого дома теперь просто нет. Мой дом остался в Мариуполе и,знаете,мне от вашего поста просто больно. Вам есть куда вернуться,к тому же в самый защищённый город нашей страны, а меня с ребёнком вы призываете куда возвращаться?
Мені дуже шкода, що Ви втратили дім! Подумки Вас обіймаю! Якби моя воля, я б усі заморожені активи Раші вимагала б передати і пустити на побудову житла для таких людей як ви, які втратили дім через кацапських потвор!
20 14 6
drive105 03 мая в 23:26
Ответ дляПиона
У мене синам 17, 17 і 6. Вирішили тут зоставатися. Ми вдома.
Не у всех есть деньги откупиться. Сумма стартует от 1500 уе, что тебя не тронут. И то, бабка надвое сказала. Сегодня не тронут, завтра загребут.
12 6 1
автор Пиона 03 мая в 23:26
Ответ дляSo_so
Я в Украине, но Ваши слова можно списать только на 100 гр перед сном.
Я не пʼю взагалі. Лише на Новий рік можу келих шампанського випити.
7 5 3
So_so 03 мая в 23:27
Ответ дляПиона
Я не пʼю взагалі. Лише на Новий рік можу келих шампанського випити.
Тогда всё гораздо хуже.
23 11 3
Natal_ka91 03 мая в 23:27
Ответ дляПиона
Я чекаю кожного українця, хто так як і я любить свою Україну. Для кого Дім це не просто «там де моя сімʼя», а ще й земля рідна і народ.
Без образ, але ви як той політик що любить всіх і нікому нічим не допоможе по факту)) чекаєте де і куди?
26 7
автор Пиона 03 мая в 23:27
Ответ дляЮся шопоголик
Ви якась блаженна чесне слово, у вас 17 річні хлопці чи дівчата? Приписне вже зробили якщо хлопці?
Хлопці. Зробили приписне. Ось якраз недавно. А що? Я Вас не ображала і Вас прошу слідкувати за язиком.
Юся шопоголик 03 мая в 23:31
Ответ дляПиона
Хлопці. Зробили приписне. Ось якраз недавно. А що? Я Вас не ображала і Вас прошу слідкувати за язиком.
То добре, я спокійна за Батьківщину, в такої гарної патріотичної мами як ви напевно сини підуть добровольцями у 18 років на фронт
31 12 1
автор Пиона 03 мая в 23:31
Так, у мене хлопці і мені, як матері теж страшно. Але ніхто не знає як доля повернеться. Он нещодавно в Німеччині двох наших хлопчиків зарізали. А казали, що Європа безпечна. Сподіваюся, що діти переживуть Х..ло і його режим.
So_so 03 мая в 23:32
Ответ дляЮся шопоголик
Ви якась блаженна чесне слово, у вас 17 річні хлопці чи дівчата? Приписне вже зробили якщо хлопці?
Я сначала подумала пьяная. Потом открыла другие темы. Там она размышляет как в аэропорту Лаврову бы вилку в глаз воткнула.
Так что, как бы да.
28 8 3
автор Пиона 03 мая в 23:32
Ответ дляЮся шопоголик
То добре, я спокійна за Батьківщину, в такої гарної патріотичної мами як ви напевно сини підуть добровольцями у 18 років на фронт
Яка ви все таки зла людина.
NYC 03 мая в 23:33
Ответ дляПиона
Так, у мене хлопці і мені, як матері теж страшно. Але ніхто не знає як доля повернеться. Он нещодавно в Німеччині двох наших хлопчиків зарізали. А казали, що Європа безпечна. Сподіваюся, що діти переживуть Х..ло і його режим.
Вы считаете, что проблема в Путлере?
13 5
So_so 03 мая в 23:35
Ответ дляЮся шопоголик
То добре, я спокійна за Батьківщину, в такої гарної патріотичної мами як ви напевно сини підуть добровольцями у 18 років на фронт
Они нет и как только им по 18 исполнится и у папы не будет трое несовершеннолетних, тут же нарисуется какая нибудь отсрочка.
14 6
Quietude 03 мая в 23:35
Ответ дляdrive105
Не у всех есть деньги откупиться. Сумма стартует от 1500 уе, что тебя не тронут. И то, бабка надвое сказала. Сегодня не тронут, завтра загребут.
1500?? Я знаю 8000 на сегодняшний день.
12 2
Quietude 03 мая в 23:36
Ответ дляПиона
Я не пʼю взагалі. Лише на Новий рік можу келих шампанського випити.
Ну ясно тогда
3 2
So_so 03 мая в 23:36
Ответ дляПиона
Яка ви все таки зла людина.
Скажите? Вот злюка, не то, что Вы - домой, домой, у нас бузок.
julia_v_m_a_34 03 мая в 23:36
Не, ну это жесть. Автор написала, что будет рада возвращению выехавших. Выехавшие недовольны🤦
20 8 3
Leeloo_aloha 03 мая в 23:37
По світу багато красивих рік і національних парків. Люди всюди однакові, є і порядні й доброзичливі і навпаки. Це все не привід їхати в країну, де влада вважає чоловіків фаршем і позбавила їх всіх прав.
28 6
Юся шопоголик 03 мая в 23:37
Ответ дляПиона
Яка ви все таки зла людина.
Ви смішна, ви ж привезли майже 18 річних хлопців у війну а зла я) ви ж розумієте що сьогодні-завтра знизять призовний вік ( в нас закони за одну ніч приймають) і ваші хлопці будуть на фронті, і напевно подякують вам, бо в них така патріотична добра мама
29 6
автор Пиона 03 мая в 23:39
Ответ дляЮся шопоголик
Ви смішна, ви ж привезли майже 18 річних хлопців у війну а зла я) ви ж розумієте що сьогодні-завтра знизять призовний вік ( в нас закони за одну ніч приймають) і ваші хлопці будуть на фронті, і напевно подякують вам, бо в них така патріотична добра мама
А я все таки сподіваюсь, що скоріше пуйло здохне, чим діти підуть на фронт. Нехай я буду смішна, дурна, чи ще тут як мене назвали. Мені все одно. Тема була не для вас.
24 13 3
So_so 03 мая в 23:40
Ответ дляЮся шопоголик
Ви смішна, ви ж привезли майже 18 річних хлопців у війну а зла я) ви ж розумієте що сьогодні-завтра знизять призовний вік ( в нас закони за одну ніч приймають) і ваші хлопці будуть на фронті, і напевно подякують вам, бо в них така патріотична добра мама
Тю. Она скажет в тцк, что ’сегодня ми одна велика родина’, все обнимутся, заиграет музыка и побегут единороги.
23 10
So_so 03 мая в 23:41
Ответ дляПиона
А я все таки сподіваюсь, що скоріше пуйло здохне, чим діти підуть на фронт. Нехай я буду смішна, дурна, чи ще тут як мене назвали. Мені все одно. Тема була не для вас.
Именно Ваши? А другие? Х с ними, да? Возвращайтесь, днипро течет, бузок цветет, тут все дружная семья.