Анчо Ус• 26 марта 2024
Где купить сейчас дешевле всего подгузники?
Киев
Масяня Я• 26 марта 2024
Я ловила на олх, мені дуже сподобались трусики Дада золоті в мега пак їх везуть з Польщі ціни реально дешевше ніж в магазині,брала ящик ,два
ЖующаЯКонфету• 26 марта 2024
Ответ дляГербарія сушу
На ОЛХ.
Магазини зажерлись вкрай
А на олх бидло, що продає гуманітарку 😁
Молчавочка• 26 марта 2024
Я беру джой в Єві.
І гіглз трусики переважно в атб на знижках.
Нормальні підгузки на свої гроші.
Olivka-Misha• 26 марта 2024
Joy в Еве, хорошие подгузники, цена нормальная, использую их днём, на ночь можно купить какие то лучше, типа памперс
Докладальниця• 26 марта 2024
автор,а какие Вам нужны и размер?у меня есть Joy,упаковка точно,может и больше,мы переросли
Леопардові панчохи• 26 марта 2024
В Еве на Либеро 50% ищите в магазине, на сайте ничего нет в наличии
Ашолюдискажуть• 26 марта 2024
Користувалися памперс преміум. Перейшли на Джой трусиками в зеленій упаковкі. Дуже гарна якість. Задоволена на всі 100%. І ціна нормальна.
Дрібка щастя• 26 марта 2024
Моніторимо акції на бамбік особливо вночі на комфі, єві, розетка. А ще міні бі атбшні хороші. Гіглс непогані. На маудау доречі теж часто вночі знижки. Дада гірше трохи але на день, особливо вдома підуть.
Гербарія сушу• 26 марта 2024
Ответ дляЖующаЯКонфету
А на олх бидло, що продає гуманітарку 😁
Там так і написано?