Sweet Nastya• 26 марта 2024

Промокод reserved

Всім привіт! Бачила інколи виставляють промокоди , можливо у когось є на reserved? Поділіться, будь ласка.
Janka-mama• 26 марта 2024
Там за підписку на розсилку дають код на -15%.
Але не знаю, чи діє він на розпродаж.

Janka-mama• 26 марта 2024
Тільки що спробувала. Діє і на розпродаж.
Ось, тримайте код
7LNNJJOAZRZD
автор Sweet Nastya • 26 марта 2024
Ответ дляJanka-mama
Ось, тримайте код
7LNNJJOAZRZD
Дякую
Йцфыяч• 26 марта 2024
Ответ дляJanka-mama
Ось, тримайте код
7LNNJJOAZRZD
Дякую 🙏.. блін, спочатку ввела і він працював, а тепер не працює, не знаєте, чого так?(
автор Sweet Nastya • 26 марта 2024
В мене працює
Йцфыяч• 26 марта 2024
Ответ дляSweet Nastya
В мене працює
Дякую, спробую ще 🙏
Йцфыяч• 26 марта 2024
Ответ дляSweet Nastya
В мене працює
Не працює нажаль, може він одноразовий, ви скористались то добре) Все одно дякую цій людині що поділилась це дуже 😎
Janka-mama• 27 марта 2024
У мене не було інтернету. Так, код одноразовий. Ви можете створити будь яку електронну пошту і на неї підписатись на розсилку. Головне потім в листі, що прийде від резервед підтвердити пошту ( перейти з листа на сайт, там буде посилання). І через кілька хвилин прийде код.
А саме замовлення можна робити із вже існуючого акаунту
Йцфыяч• 30 марта 2024
Ответ дляJanka-mama
Я зрозуміла 👍 дякую вам, добра людина! Хай у вас все буде чудово в житті❤️🫶🌸